www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
22-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filmterrorist eist 78 miljoen van Brüno
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Een rechtbank zal zich in maart buigen over de klacht die de Palestijn Ayman Abu Aita in december tegen de Britse filmkomiek Sasha Baron Cohen heeft aangespannen. Aita wordt in de film 'Brüno' aangeduid als de leider van een terreurgroep, de militante al-Aqsa Martelarenbrigade. Hij eist daar nu een schadevergoeding van 110 miljoen dollar (78 miljoen euro) voor. De eiser, een christelijk zakenman, omschrijft zichzelf als een "vredelievend mens die geweld verafschuwt".In 'Brüno' interviewt Cohen Aita en vraagt hij de Palestijn om hem te ontvoeren opdat hij beroemd zou worden. Volgens Abu Aita is de ontvoeringskwestie pas op het einde van een twee uur durend gesprek aan bod gekomen. Dat gesprek vond, in tegenstelling tot wat Cohen claimt, niet op een geheime locatie plaats, maar in een hotel op de Westbank dat door Israël gecontroleerd wordt.
 Voorts was Abu Aita niet, zoals 'Brüno' het omschreef, vergezeld van een bodyguard maar van een ander lid van de ngo 'Holy Land Trust'. In het proces valt ook de naam van David Letterman omdat de Amerikaanse talkshow-presentator het 'gewaagd' had de filmclip met Abu Aita op zijn show te vertonen.
bron:hln.be

22-01-2010 om 08:21 geschreven door Medialand  


21-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Radio 1212
Klik op de afbeelding om de link te volgen
JOEfm, Q-Music, MNM, Studio Brussel en Radio 2 slaan dus morgen de handen in elkaar voor een uniek radioconcept. De radiozenders van de VRT en de Vlaamse Mediamaatschappij staan vrijdag tussen 8 en 20 uur hun frequenties af en maken één gemeenschappelijk radioprogramma ten voordele van de slachtoffers van de aardbeving in Haïti.
Ziehier de programmatie:

08u - 10u
: Wim Oosterlinck en Ilse Van Hoecke
10u - 12u: Bert Geenen en Siska Schoeters
12u - 14u: Sven Ornelis en Anja Daems
14u - 16u: Tomas De Soete en Catherine Vandoorne
16u - 18u: Kurt Rogiers en Ann Reymen
18u - 20u: Leen Demaré en Peter Vandeveire

Alle info vind je op www.radio1212.be


21-01-2010 om 19:41 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze maand in Playboy
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Interview Daniel Uneputty
  • Playmate Mandy
  • Car Porsche 911 Turbo
  • Bekend Bloot Jess Donckers
  • 20 Questions Quentin Tarantino
  • Blootgeefster Priscilla
  • Reportage Met een kater in Las Vegas
  • Vintage La Toya Jackson

  • 21-01-2010 om 19:13 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.YouTube verhuurt films tegen betaling
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De bekende videosite YouTube gaat speelfilms tegen betaling verhuren.Tot nu toe haalde het internetbedrijf alleen inkomsten uit advertenties bij gratis amateurfilmpjes.Vrijdag zal de videosite voor het eerst vijf films verhuren. Dit gebeurt naar aanleiding van het Amerikaanse Sundance Film Festival. YouTube wil, door enkele producties van festival tegen betaling aan te bieden, de onafhankelijke filmmakers steunen.Een film zal 4 dollar kosten en kan gehuurd worden voor een periode van 48 uur. De betaling kan gebeuren via Google Checkout, de betaaldienst van Google.YouTube zou ook al onderhandeld hebben met grote filmstudio's. Wellicht zullen bezoekers van de website in de toekomst ook hollywoodproducties en televisieseries kunnen huren. Wanneer dat zal zijn, is echter nog niet bekend.

    21-01-2010 om 18:46 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.David Hasselhoff krijgt eigen show
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Binnenkort kan íedereen meegenieten van de uitspattingen van David Hasselhoff. De oud Baywatch-ster krijgt zijn eigen realityserie.Vanzelfsprekend zullen ook Taylor-Ann(19) en Hayley(17), de dochters van 'The Hoff', veel in de serie te zien zijn. Hun vader wil namelijk dolgraag dat zijn twee oogappeltjes doorbreken in de muziekwereld. David maakte eerder deze maand bekend te stoppen als jurylid bij America's Got Talent. "Het was geen creatieve uitdaging meer en het nam zoveel tijd in beslag dat m'n leven aan me voorbij ging", laat hij weten aan People.com. "Mijn doel is om een goede vader te zijn voor mijn dochters, gezond te blijven en mezelf te laten zien als een artiest. Hoe kan dat beter dan met een eigen serie?" Het lijkt onwaarschijnlijk dat de realiteit van David's alcoholprobleem ook zal worden uitgezonden..
    bron:de telegraaf


    21-01-2010 om 18:42 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'We are the World' opnieuw opgenomen voor Haïti
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Lionel Richie en Quincey Jones zaten in 1985, samen met Michael Jackson, ook al achter de single 'We are the World'. Het duo is nu dus volop bezig met het maken van een nieuwe versie met hedendaagse artiesten.

    21-01-2010 om 18:40 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Big Brother' op de radio
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Realitytv op de radio: het kan nu ook, zij het via internet. Vijf franstalige journalisten laten zich tussen 1 en 5 februari opsluiten in een boerderij in de Périgord, zonder televisie, radio, kranten of smartphone. Zij mogen de wereld enkel verslaan via Twitter of Facebook.
    "'Big Brother' op het internet is een initiatief van enkele Franstalige publieke radiozenders, waaronder de franstalige openbare omroep in België", aldus Sylvie Lambelet van Radio Suisse romande (RBR). Voor de Belgische omroep neemt Nicolas Wilems deel.
    De vijf krijgen een pc zonder content en communiceren enkel via Twitter en Facebook met de buitenwereld. Zij mogen naar geen enkele ander site gaan.
    bron:hln.be

    21-01-2010 om 18:39 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scarlett Johansson verkoopt zichzelf
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Scarlett Johansson biedt zichzelf te koop aan voor Haïti. De opbrengst is bestemd voor de slachtoffers van de aardbeving in het straatarme land. Vier mensen krijgen de kans om de actrice te ontmoeten in New York.
    De hoogste bieder van een veiling mag drie mensen meenemen naar de première van het theaterstuk 'A View from the Bridge' op Broadway. De gelukkigen mogen het stuk met Johansson bijwonen en de actrice vergezellen op de afterparty. Woensdag bedroeg het hoogste bod tot nu toe volgens entertainmentwebsite Acces Hollywood 432 euro.
    bron:rtl


    21-01-2010 om 08:13 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in Libelle
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    • Jeans, altijd een topper
    • Stoemp van de chef
    • 20 zinnen die mannen wegjagen
    • 10 x volume!
    • Huisje te huur: 50 vakantiewoningen van lezeressen voor lezeressen

    Mini-proeven Zalm & kabeljauw voor 1 euro extra


    21-01-2010 om 08:10 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Radio- en tv-marathon voor Haïti van start in Nederland
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Radio- en televisiezenders in Nederland staan donderdag tot middernacht in het teken van maar één ding: zo veel mogelijk geld ophalen voor de slachtoffers van de aardbeving in Haïti. Artiesten, dj's en tv-presentatoren roepen luisteraars en kijkers de hele dag op geld te storten op giro 555, te bellen met 0800-1112 of te sms'en naar 3555. Zeven publieke en commerciële radiostations maken tot negen uur donderdagvond een gezamenlijke uitzending onder de noemer Radio 555. Dit vijftien uur durende radio-evenement vormt de opmaat voor de grote tv-actie Nederland helpt Haïti die donderdagavond te zien is op Nederland 1, RTL4, SBS6 en TMF. De presentatie van de tv-uitzending is in handen van Jeroen Pauw, Linda de Mol en Beau van Erven Dorens.
    De SBS6-programma's Hart van Nederland en Shownieuws zijn omgedoopt tot Hart voor Haïti. Kijkers van muziekzender TMF kunnen in ruil voor een donatie muziekclips aanvragen.
    Rond middernacht wordt de opbrengst bekendgemaakt.

    21-01-2010 om 08:08 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gewezen K3-Kathleen valt voor charmes van politieagent
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Vorig jaar veroorzaakte Kathleen Aerts (31) een enorme schok in showbizzland door K3 te verlaten, waarna ze wat uit de belangstelling verdween. In een interview met het weekblad 'Privé' onthult ze dat gevallen is voor de charmes van een politieagent. Kathleen had eerder een tijdlang een relatie met Studio 100-regisseur Jasper Verheugd, maar in 2005 ging het koppel uit elkaar.
    "Het grappige is dat mannen nu ineens ook interesse in mij krijgen, in plaats van alleen kinderen," zegt Kathleen in Privé. "Dat zal ik meteen even rechtzetten. Ik heb sinds zeven maanden een vriend. Steven is politieagent. We hebben elkaar leren kennen in een plaatselijk café en verder wil ik er niets over zeggen."Kathleen zegt ook dat ze er geen spijt van heeft dat ze uit K3 is gestapt. Al durfde ze na het afscheidsconcert toch even niet buitenkomen. "Ik was bang dat ik uitgescholden zou worden omdat ik degene was die de groep had verlaten. Maar ik kreeg alleen maar complimenten en men vond het juist zeer tof dat ik de knoop had doorgehakt."
    bron:hln.be

    21-01-2010 om 08:07 geschreven door Medialand  


    20-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jean-Marie Pfaff de gevangenis in?

    Het Nederlandse magazine Privé komt deze week met een verhaal op de proppen waaruit we kunnen opmaken dat Jean-Marie Pfaff binnenkort wel eens in de cel kan belanden. Volgens het weekblad zou ‘El Sympathico’ al zeven keer gehoord zijn door de Bijzondere Belastinginspectie en er zou effectief sprake zijn van belastingontduiking. Jean-Marie en zijn vrouw Carmen reageerden als volgt “Misschien hebben we uit onwetendheid fouten gemaakt, maar dat was niet met opzet.


    20-01-2010 om 19:29 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paris lanceert eigen website in ultrakort jurkje
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Laat het maar aan Paris Hilton over om de lancering van haar nieuwe website tot een knalfuif te maken. De hotelerfgename kroop in een partyjurkje op de banken van de Vanity Nightclub om flink los te gaan met haar liefje Doug Reinhardt. Daarnaast moest ze natuurlijk te pas en te onpas het webadres (www.parishilton.com) door de microfoon roepen.
    Op de nieuwe website bericht Paris over haar turbulente leven en kunnen fans haar berichtjes sturen. Daarnaast staan er natuurlijk honderden foto's en filmpjes van de partyprinses.
    bron:ad.nl

    20-01-2010 om 19:24 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Marc Webb regisseert nieuwe Spider-man-film
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Regisseur Marc Webb zal het vierde deel van de 'Spider-man'-films regisseren. De man vervangt Sam Raimi.Marc Webb is niet erg bekend in Hollywood. De regisseur brak pas door met zijn debuutfilm '500 days of Summer'. Voordien regisseerde Webb vooral muziekvideo's.Toch is de man er naar eigen zeggen klaar voor. "Ik ben van plan 'Spider-man' een nieuwe dimensie te geven", aldus Webb. Niet alleen voormalig Sam Raimi haakte af voor de vierde film. Ook hoofdrolspeler Tobey Maguire liet eerder al het afweten. Wie hem zal opvolgen is nog niet bekend.In 'Spider-man 4' zal het verhaal van de jonge superheld Peter Parker worden verteld. De film komt uit in 2012.
    bron:vandaag.be

    20-01-2010 om 19:22 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avater-gekte leidt tot nieuwe babynamen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De film Avatar is zo populair dat vele aanstaande ouders zich laten inspireren door de namen in de film.Dit meldt filmsite blinkbox.com. Namen zoals Neytiri, de Na'vi prinses, en het grote vliegende beest Toruk, zijn bij de filmfans enorm populair. Maar ook de naam Pandora, zoals de fictieve planeet in Avatar wordt genoemd, maar eigenlijk afkomstig is uit de Griekse mythologie, zou in trek zijn bij Amerikaanse fans. De filmsite heeft ontdekt dat grote kaskrakers vaak leiden tot nieuwe babynamen. Een woordvoerder laat weten: "Als een film meer dan 100 miljoen dollar opbrengt neemt de kans dat een ouder de naam van de hoofdrolspeler overneemt, toe." 

    20-01-2010 om 19:18 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kylie Minogue: "Ik voel me aangetrokken tot vrouwen"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Kylie Minogue heeft toegegeven dat ze "een geboren flirter" is en dat ze zich aangetrokken voelt tot knappe vrouwen. Ze beklemtoont echter dat ze nooit iets seksueels heeft gehad met een vrouw. "Ik heb me tot sommige vrouwen aangetrokken gevoeld. Op seksueel vlak ben ik een exhibitionist en er schuilt een grote flirter in me", zegt de 41-jarige in het magazine Max Mexico. "Maar toch heb ik nooit iets met een vrouw gehad".Kylie is momenteel met het Spaanse model Andres Velencoso, die tien jaar jonger is dan zij. Rond nieuwjaar werd ze gespot in een paaldansclub in het Franse skioord Chamonix. De danseressen daar getuigden dat Kylie hun dansact met opengesperde mond zat te bekijken. Eerder grapte Kylie dat ze lesbisch zou worden gezien haar enorme schare holebifans. Ze gaf ook toe dat ze zich aangetrokken voelde tot de inmiddels overleden Amerikaanse actrice Tallula Bankhead. In 2000 kuste Kylie Spice Girl Geri Halliwell in een Britse tv-show.
    bron:hln.be

    20-01-2010 om 19:17 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwangere Ann Van Elsen wordt gezicht van Prémaman
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    'Soms breekt het angstzweet mij uit als ik aan de bevalling denk.' Maar voorts gaat alles meer dan goed met Ann Van Elsen. Over een week of zeven mag ze zich mama noemen, sinds gisteren gaat ze ook door het leven als het gezicht van Prémaman.
    'Zal die bevalling wel lukken? Op welk moment gaat die baby komen?' Glimlachend denkt Ann Van Elsen aan de vragen die haar wel eens kopzorgen opleveren. 'Zo vreemd is dat toch niet? Want uiteindelijk begeef ik me op onbekend terrein. Wat betekent zo'n bevalling, qua pijn en emoties?'
    Drieëndertig weken ver is mevrouw Gunter Van Handenhoven inmiddels. 'Vanaf 35 weken zou de baby kunnen komen, zegt men me.' Nu was dus nog een goed en rustig moment, om naar buiten te treden als ambassadrice van Prémaman, het merk voor mama's en baby's dat Van Elsen wat moet helpen verjongen. De ex-Miss België zal te zien zijn in advertenties en ook af en toe in de Prémaman-winkels opduiken.
    bron:nieuwsblad

    20-01-2010 om 07:59 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spider-Man wordt Hobbit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Filmster Tobey Maguire (34), die pas nog ontslag nam als Spider-Man, krijgt de hoofdrol in ‘The Hobbit’, de prequel op de ‘Lord Of The Rings’-films.Maguire kruipt in de huid van Bilbo Baggins, de hobbit die samen met tovenaar Gandalf en dertien dwergen een goudschat moet terugroven van de draak Smaug. Tijdens hun avontuurlijke tocht vindt Bilbo de magische ring die een grote rol speelt in de ‘Lord Of The Rings’-verhalen.Peter Jackson en Guillermo del Toro, de producer en regisseur van ‘The Hobbit’, probeerden Maguire al maanden te strikken voor de rol. De opnamen zouden over twee maanden starten in Nieuw-Zeeland.
    bron:vandaag.be

    20-01-2010 om 07:57 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gisele Bundchen schenkt fortuin aan slachtoffers Haïti
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Naar het voorbeeld van enkele andere celebrity-vedetten heeft ook Gisèle Bundchen haar gul hart getoond. Het Braziliaanse topmodel heeft anderhalf miljoen dollar (zo'n miljoen euro) geschonken aan de slachtoffers van de aardbeving in Haïti. Dit meldt People Magazine. Golden Globe-winnares Sandra Bullock schonk een miljoen dollar. Madonna liet het bij 250.000 dollar.
    Vrijdag zal er in Amerika een landelijke inzamelactie plaatsvinden. Topacteur George Clooney organiseerde de avond in samenwerking met MTV. Ook Wyclef Jean, Bono, Justin Timberlake en vele andere sterren zijn van de partij.
    bron:hln.be

    20-01-2010 om 07:56 geschreven door Medialand  


    19-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La Spears shopt op kosten van haar personeel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Britney Spears is toch niet zo dom als ze soms laat uitschijnen. De Amerikaanse popster heeft een manier gevonden om onder het juk van haar vader uit te komen.Sinds hij haar vermogen beheert, kan ze niet meer - bij gebrek aan cash - naar hartenlust gaan shoppen.
    En daar heeft de zangeres nu dus iets op gevonden. Britney mag maximaal 1.500 dollar per week uitgeven.Maar voor de uitgaven die niet binnen dat budget passen, grijpt de popprinses volgens showbizzsite TMZ.com naar de creditcards van haar personeel. Afgelopen weekend gebruikte ze nog de creditcard van haar bodyguard om twee paar schoenen te betalen.


    19-01-2010 om 20:52 geschreven door Medialand  






    Zoeken in blog


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!