www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
20-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paris lanceert eigen website in ultrakort jurkje
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Laat het maar aan Paris Hilton over om de lancering van haar nieuwe website tot een knalfuif te maken. De hotelerfgename kroop in een partyjurkje op de banken van de Vanity Nightclub om flink los te gaan met haar liefje Doug Reinhardt. Daarnaast moest ze natuurlijk te pas en te onpas het webadres (www.parishilton.com) door de microfoon roepen.
Op de nieuwe website bericht Paris over haar turbulente leven en kunnen fans haar berichtjes sturen. Daarnaast staan er natuurlijk honderden foto's en filmpjes van de partyprinses.
bron:ad.nl

20-01-2010 om 19:24 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Marc Webb regisseert nieuwe Spider-man-film
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Regisseur Marc Webb zal het vierde deel van de 'Spider-man'-films regisseren. De man vervangt Sam Raimi.Marc Webb is niet erg bekend in Hollywood. De regisseur brak pas door met zijn debuutfilm '500 days of Summer'. Voordien regisseerde Webb vooral muziekvideo's.Toch is de man er naar eigen zeggen klaar voor. "Ik ben van plan 'Spider-man' een nieuwe dimensie te geven", aldus Webb. Niet alleen voormalig Sam Raimi haakte af voor de vierde film. Ook hoofdrolspeler Tobey Maguire liet eerder al het afweten. Wie hem zal opvolgen is nog niet bekend.In 'Spider-man 4' zal het verhaal van de jonge superheld Peter Parker worden verteld. De film komt uit in 2012.
bron:vandaag.be

20-01-2010 om 19:22 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avater-gekte leidt tot nieuwe babynamen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De film Avatar is zo populair dat vele aanstaande ouders zich laten inspireren door de namen in de film.Dit meldt filmsite blinkbox.com. Namen zoals Neytiri, de Na'vi prinses, en het grote vliegende beest Toruk, zijn bij de filmfans enorm populair. Maar ook de naam Pandora, zoals de fictieve planeet in Avatar wordt genoemd, maar eigenlijk afkomstig is uit de Griekse mythologie, zou in trek zijn bij Amerikaanse fans. De filmsite heeft ontdekt dat grote kaskrakers vaak leiden tot nieuwe babynamen. Een woordvoerder laat weten: "Als een film meer dan 100 miljoen dollar opbrengt neemt de kans dat een ouder de naam van de hoofdrolspeler overneemt, toe." 

20-01-2010 om 19:18 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kylie Minogue: "Ik voel me aangetrokken tot vrouwen"
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Kylie Minogue heeft toegegeven dat ze "een geboren flirter" is en dat ze zich aangetrokken voelt tot knappe vrouwen. Ze beklemtoont echter dat ze nooit iets seksueels heeft gehad met een vrouw. "Ik heb me tot sommige vrouwen aangetrokken gevoeld. Op seksueel vlak ben ik een exhibitionist en er schuilt een grote flirter in me", zegt de 41-jarige in het magazine Max Mexico. "Maar toch heb ik nooit iets met een vrouw gehad".Kylie is momenteel met het Spaanse model Andres Velencoso, die tien jaar jonger is dan zij. Rond nieuwjaar werd ze gespot in een paaldansclub in het Franse skioord Chamonix. De danseressen daar getuigden dat Kylie hun dansact met opengesperde mond zat te bekijken. Eerder grapte Kylie dat ze lesbisch zou worden gezien haar enorme schare holebifans. Ze gaf ook toe dat ze zich aangetrokken voelde tot de inmiddels overleden Amerikaanse actrice Tallula Bankhead. In 2000 kuste Kylie Spice Girl Geri Halliwell in een Britse tv-show.
bron:hln.be

20-01-2010 om 19:17 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwangere Ann Van Elsen wordt gezicht van Prémaman
Klik op de afbeelding om de link te volgen
'Soms breekt het angstzweet mij uit als ik aan de bevalling denk.' Maar voorts gaat alles meer dan goed met Ann Van Elsen. Over een week of zeven mag ze zich mama noemen, sinds gisteren gaat ze ook door het leven als het gezicht van Prémaman.
'Zal die bevalling wel lukken? Op welk moment gaat die baby komen?' Glimlachend denkt Ann Van Elsen aan de vragen die haar wel eens kopzorgen opleveren. 'Zo vreemd is dat toch niet? Want uiteindelijk begeef ik me op onbekend terrein. Wat betekent zo'n bevalling, qua pijn en emoties?'
Drieëndertig weken ver is mevrouw Gunter Van Handenhoven inmiddels. 'Vanaf 35 weken zou de baby kunnen komen, zegt men me.' Nu was dus nog een goed en rustig moment, om naar buiten te treden als ambassadrice van Prémaman, het merk voor mama's en baby's dat Van Elsen wat moet helpen verjongen. De ex-Miss België zal te zien zijn in advertenties en ook af en toe in de Prémaman-winkels opduiken.
bron:nieuwsblad

20-01-2010 om 07:59 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spider-Man wordt Hobbit
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Filmster Tobey Maguire (34), die pas nog ontslag nam als Spider-Man, krijgt de hoofdrol in ‘The Hobbit’, de prequel op de ‘Lord Of The Rings’-films.Maguire kruipt in de huid van Bilbo Baggins, de hobbit die samen met tovenaar Gandalf en dertien dwergen een goudschat moet terugroven van de draak Smaug. Tijdens hun avontuurlijke tocht vindt Bilbo de magische ring die een grote rol speelt in de ‘Lord Of The Rings’-verhalen.Peter Jackson en Guillermo del Toro, de producer en regisseur van ‘The Hobbit’, probeerden Maguire al maanden te strikken voor de rol. De opnamen zouden over twee maanden starten in Nieuw-Zeeland.
bron:vandaag.be

20-01-2010 om 07:57 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gisele Bundchen schenkt fortuin aan slachtoffers Haïti
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Naar het voorbeeld van enkele andere celebrity-vedetten heeft ook Gisèle Bundchen haar gul hart getoond. Het Braziliaanse topmodel heeft anderhalf miljoen dollar (zo'n miljoen euro) geschonken aan de slachtoffers van de aardbeving in Haïti. Dit meldt People Magazine. Golden Globe-winnares Sandra Bullock schonk een miljoen dollar. Madonna liet het bij 250.000 dollar.
Vrijdag zal er in Amerika een landelijke inzamelactie plaatsvinden. Topacteur George Clooney organiseerde de avond in samenwerking met MTV. Ook Wyclef Jean, Bono, Justin Timberlake en vele andere sterren zijn van de partij.
bron:hln.be

20-01-2010 om 07:56 geschreven door Medialand  


19-01-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La Spears shopt op kosten van haar personeel
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Britney Spears is toch niet zo dom als ze soms laat uitschijnen. De Amerikaanse popster heeft een manier gevonden om onder het juk van haar vader uit te komen.Sinds hij haar vermogen beheert, kan ze niet meer - bij gebrek aan cash - naar hartenlust gaan shoppen.
En daar heeft de zangeres nu dus iets op gevonden. Britney mag maximaal 1.500 dollar per week uitgeven.Maar voor de uitgaven die niet binnen dat budget passen, grijpt de popprinses volgens showbizzsite TMZ.com naar de creditcards van haar personeel. Afgelopen weekend gebruikte ze nog de creditcard van haar bodyguard om twee paar schoenen te betalen.


19-01-2010 om 20:52 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U2 is bestverkopende act ter wereld
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De wereldtournees van Madonna en Britney Spears deden misschien wel het meeste stof opwaaien, de Ierse rockgroep U2 versloeg hen aan de kassa met een indrukwekkende omzet van ruim 311,6 miljoen dollar en 3.071.290 verkochte concerttickets. Dat blijkt uit een overzicht van het Amerikaanse muziekblad Billboard.
De top 25 van bestverkopende artiesten van 2009 is samengesteld aan de hand van de omzetcijfers en de ticketverkoop. Op de tweede plaats in de Billboard-lijst staat de alsmaar transformerende 'queen of pop' Madonna, met een omzet van ruim 222 miljoen dollar. Bruce Springsteen en zijn E-Street Band strandden op de derde plaats. De Australische hardrockband AC/DC en de Amerikaanse popster Pink sluiten de top vijf af.
André Rieu eindigde op een nog zeer verdienstelijke zesde plek. De Nederlandse violist en orkestleider behaalde vorig jaar een omzet van ruim 95,8 miljoen dollar (ruim 67 miljoen euro) en verkocht wereldwijd 834.992 tickets. Daarmee doet hij het nog beter dan wereldsterren als Britney Spears (7), Coldplay (10), Metallica (11) en Beyoncé (15).

bron:hln.be


19-01-2010 om 20:48 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De nieuwe Ché is er
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Laure-Anne Tombeur
We vlogen met deze Waarlose naar Yucatan, waar de Maes plaats moest maken voor Corona. Awoert voor de proleet die begonnen is met citroenschijfjes in zijn bier te droppen.

U vraagt, wij draaien: Ariël Jacobs
Een gentleman, die coach van Anderlecht. Op de bus zou hij zeker zijn plaats afstaan aan oude dametjes. Gesteld dat hij ooit de bus zou nemen, uiteraard.

De erotische strip Top 10
U zal van ons geen slecht woord horen over Suske en Wiske, Jommeke of Kiekeboe, maar wij hebben onze strips toch nog altijd graag met een verdwaalde tiet of twee.

Ché zoeft in de bobslee
Onze redactieatleet stapte in het Duitse Winterberg in de slee van ons nationale bobteam. Hoe hij er onderaan de berg weer uitrolde, is nu al een van de populairste verhalen op doorzopen redactieavonden

Voorpublicatie: De Laatste Nacht in Twisted River
Ja, wij schrokken ook toen John Irving met aandrang kwam smeken of wij een stuk uit zijn nieuwe roman wilden voorpubliceren. Hij heeft niet zo héél lang moeten aandringen.

Het Pornozwijn van het Falconplein
We konden onze voormalige buurman Abraham Melikhov geen beter eerbetoon geven dan onze nieuwe reeks met hem te beginnen. Maak kennis met het pornozwijn van het Falconplein.

19-01-2010 om 19:19 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Marlène de Wouters en dochter Emily (18) duiken samen op in 'De designers'
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Bij 'De designers' krijgen ze leuk volk over de vloer: drie bekende moeders mét hun dochters. Voor hen moeten de kandidaten van de talentenjacht nieuwe kleren ontwerpen. De kinderen van Marlène de Wouters hoeven niet zo nodig in de spots, maar voor één keer maakte dochter Emily (18) een uitzondering.
Lees hier het volledige artikel.


19-01-2010 om 19:07 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beyoncé wil graag moeder worden
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Beyoncé heeft een duidelijke wens voor de toekomst. De 28-jarige zangeres wil dolgraag een gezinnetje stichten met haar man, rapper Jay-Z."Ik wil zeker kinderen, maar weet dat het veel werk is", zegt Beyoncé in het februarinummer van het Amerikaanse modeblad Allure.Beyoncé zegt dat ze van haar neefje weet dat een kind hard werken is. Haar vijf jaar jongere zusje Solange beviel in oktober 2004 van een jongetje. Toch heeft dit haar kinderwens niet verminderd. "Ik hoop dat ik dat soort dingen ook op een natuurlijke manier krijg", zegt Beyoncé over het moederschap. "Maar vooralsnog heb ik te weinig tijd om te relaxen."De zangeres vertelt verder over haar lichaam. "Ik heb altijd gezegd dat ik van mijn rondingen hou, ik wil ze niet kwijt", zegt Beyoncé, die lange tijd bekend stond om haar ronde vormen. "Ik hou van vrouwen die er vrouwelijk uit zien."Ook doet Beyoncé uit de doeken dat ze blij is met haar voortrekkersrol. "Ik heb altijd een passie voor vrouwen gehad. Ik vind dat we elkaar nodig hebben. De dingen die mij inspireren om nummers te schrijven zijn onderwerpen waarvan ik vind dat vrouwen ze moeten horen", legt de 28-jarige uit. "Ik ben blij dat ik een van de vele stemmen ben. Ik ben blij dat ik een rolmodel ben."
bron:novum

19-01-2010 om 19:05 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Madonna wil kind van Jezus
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De 51-jarige madoona wil dolgraag een kind van haar Braziliaanse toyboy Jezus Luz , met wie ze al twee jaar verkering heeft. Een vriend van Madonna  vertelde dagblad The Sun: " 'Ze weet dat, op 51-jarige leeftijd , het moeilijk zal worden op natuurlijke wijze zwanger te worden. Maar ze is is klaar voor de uitdaging. "
Ook Jezus, 22 jaar oud, ziet een kind wel zitten. Vrienden van het stel zerggen: ,,Jezus is erg religieus en diep verliefd op haar. Hij adoreert haar kinderen, maar heeft altijd al een eigen kind willen hebben.''


19-01-2010 om 19:02 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRT en VMMa maken vrijdag samen radio voor Haïti
Klik op de afbeelding om de link te volgen
JOEfm, Q-Music, MNM, Studio Brussel en Radio 2 slaan de handen in elkaar voor een uniek radioconcept. De radiozenders van de VRT en de Vlaamse Mediamaatschappij staan vrijdag tussen 8 en 20 uur hun frequenties af en maken één gemeenschappelijk radioprogramma ten voordele van de slachtoffers van de aardbeving in Haïti. Het is voor de eerste keer dat de radioconcurrenten op zo'n grote schaal samenwerken. Vrijdag maken ze gedurende 12 uur hetzelfde radioprogramma. Het nieuwe radiostation 12-12 wil de luisteraars in Vlaanderen informeren en sensibiliseren over de ramp in Haïti.
"Dat is nooit gezien in Vlaanderen. Met deze unieke samenwerking willen we iedereen oproepen om zelf initiatieven te nemen om geld in te zamelen voor de slachtoffers van de aardbeving", aldus Erwin Deckers van de Q-Groep (Q-Music en JOEfm).
Wat al even uniek is: alle vormgeving van de radiostations verdwijnt vrijdag en ook de klassieke reclameboodschappen vallen weg. De reclameregieën van de VRT en de VMMa werken momenteel hard samen om de reclameblokken vrij te maken voor bedrijven die Haïti willen steunen. De opbrengsten van die reclameblokken zijn bestemd voor Haïti.
Tussen 8 en 20 uur presenteren ongewone duo's telkens een radioblok van twee uur. Onder hen onder meer Siska Schoeters en Bert Geenen, Sven Ornelis en Anja Daems, An Reymen en Kurt Rogiers en Leen Demaré en Peter Vandeveire.
Gisteren melden we reeds een gelijkaardig initiatief bij onze noorderburen.


19-01-2010 om 17:30 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Conan O'Brien krijgt handdruk van 32,5 miljoen
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Conan O'Brien moet opstappen als presentator van 'The Tonight Show' maar hij wordt getroost met een afscheidspremie van 32,5 miljoen dollar. Omgerekend is dat 22,5 miljoen euro.O'Brien moet dan wel tot en met september van het scherm blijven, bij de concurrentie wel te verstaan. Dat meldt de showbizz-site TMZ. De deal tussen de presentator en zender NBC zou nog altijd niet helemaal rond zijn.Overigens zou O'Brien waarschijnlijk niet de volledige 32,5 miljoen opstrijken. Wat in tijdens de opgelegde sperperiode elders verdient, wordt van deze royale opzeg afgetrokken. O’Brien was sinds vorig jaar de presentator van 'The Tonight Show'. Hij moet weer plaats ruimen voor zijn voorganger Jay Leno die naar de stal terugkeert omdat een experiment met een prime-time versie van z’n talkshow mislukte.
bron:vandaag.be

19-01-2010 om 08:14 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in Story
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Wat is er aan de hand met Helmut Lotti?
  • Bart Kaell over zijn zware depressie
  • Eerste eredame Miss België in opspraak door schandaalfoto’s
  • Boer Fons, amper 4 maanden na Boer zkt. vrouw: ‘Mijn Sabine kan nu elk moment zwanger zijn’

  • 19-01-2010 om 08:05 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Erik Van Looy drinkt toch alcohol
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Erik Van Looy (47), een notoir liefhebber van Coca-cola, heeft voor de allereerste keer in zijn leven alcohol gedronken. De presentator van De slimste mens ter wereld deed dat speciaal voor ERIK, het eenmalige magazine rond zijn persoon dat vrijdag in de winkel ligt.
    In het nieuwe blad worden ook alle geheimen van De slimste mens ter wereld onthuld, ging Erik Van Looy op bezoek bij Kevin Costner en Pierce Brosnan en staat president Herman Van Rompuy in een - al dan niet gefotoshopte - intieme omhelzing met Hollywood-legende Meryl Streep. Het magazine zal 4,5 euro kosten.
    bron:de standaard


    19-01-2010 om 08:04 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitse filmverdeler koopt 'Dossier K', derde film in pipeline
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Duitse filmverdeler Atlas Film heeft de distributierechten voor de Duitse markt verworven van 'Dossier K.', de jongste film van Jan Verheyen. Producent Eyeworks Film & TV Drama is inmiddels gestart met de voorbereidingen voor een derde Vincke en Verstuyft-film.
    Blerim Destani, de Albanese acteur die het hoofdpersonage vertolkt in 'Dossier K.', woont in Düsseldorf. Hij is luidens de mededeling bijzonder verheugd over de verkoop van de film aan zijn thuisland en zal zich inzetten voor de lancering ervan op de Duitse markt.
    The Works Media Group, de groep die de internationale distributierechten van 'Dossier K.' heeft, stelt de Vlaamse film op het filmfestival van Berlijn (11-21 februari) aan aankopers uit de hele wereld voor. Verwacht wordt dat de verkoop op de Duitse markt een positief effect zal hebben op de belangstelling uit andere landen.
    Carl Joos, die het scenario van 'De Zaak Alzheimer' en 'Dossier K.' schreef, is ook de scenarist van de derde Vincke en Verstuyftfilm die voorbereid wordt. Na Erik Van Looy voor 'De Zaak Alzheimer' en Jan Verheyen voor 'Dossier K.' zal de derde film opnieuw door een Vlaamse topregisseur worden gemaakt, zegt Kinepolis Film Distribution nog, zonder de naam van de regisseur bekend te maken.
    Sinds de première van 'Dossier K.' in december 2009 heeft de film al 307.250 mensen naar de zalen gelokt. Vandaag loopt hij nog op 38 kopieën in Vlaanderen en Brussel.
    bron:hln.be

    19-01-2010 om 08:02 geschreven door Medialand  


    18-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vernieuwde VTM website is online
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De VTM website is helemaal vernieuwd. Met onder meer een duidelijke tv-gids, een recepten-rubriek, extra video's en veel interactiviteit.
    Wanneer je je registreert, kan je reageren op artikels, inschrijven voor programmas, nieuwsbriefabonnee worden, deelnemen aan wedstrijden, polls beantwoorden,... Bovendien kan je elk artikel via Facebook, Twitter of Netlog delen met je vrienden.
    De website is een beta-versie, het VTM-webteam voegt dus op dit ogenblik nog veel informatie en extras toe.

    18-01-2010 om 20:57 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe 'Jurassic Park'-trilogie op komst
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De 'Jurassic Park'-franchise is nog lang niet uitgestorven. Er komt zeker een vierde deel dat meteen de aanleiding zal zijn voor een heuse trilogie.Normaal was er al een vierde deel, 'Jurassic Park IV: Extinction', in 2009 gepland. De film werd echter geannuleerd na de dood van bedenker en schrijver Michael Crichton in 2008. Het leek ook het einde van 'Jurassic Park' te betekenen. Maar nu komen de dinosauriërs weer helemaal tot leven. "Er komt een vierde 'Jurassic Park'. Het wordt iets wat nog nooit is gezien", verklapte Joe Johnston, de regisseur van 'Jurassic Park III'. "Het is het begin van een tweede trilogie die volledig anders zal zijn dan de eerste." De laatste 'Jurassic Park' dateert al van 2001.
    bron:vandaag.be

    18-01-2010 om 19:12 geschreven door Medialand  






    Zoeken in blog


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!