www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
16-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stem voor de Millennium Top 1000!
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Tussen Kerst en Nieuw speelt Q-music jouw favoriete liedjes van de voorbije 10 jaar! Stem via deze link voor de Millennium Top 1000!

16-12-2009 om 08:06 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sergio aast op comeback
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Sergio vult tegenwoordig zijn dagen als cafébaas, maar aast op een come back in de showbizz. In Dag Allemaal onthult hij dat hij terug voor het Nederlands kiest. Tijdens zijn optredens zal hij ook duetten brengen met Idool runner up- en Eurosongdeelneemster Esther (Eurosong 08). Die laatste liet nochtans in hetzelfde blad optekenen onlangs nog optekenen dat Nederlands niet echt haar ding is.
'In 2010 zal ik er opnieuw staan.' Da's alvast het goede voornemen van Sergio voor het nieuwe jaar dat hij uitspreekt in Dag Allemaal.
Momenteel is Serge Quisquater niet actief op televisie en ook als zanger heeft hij zijn optredens beperkt tot één per maand. Maar daar moet vanaf volgend jaar verandering in komen. Sergio werkt aan een nieuw programma van Nederlandstalige nummers.
'Ik heb goed nagedacht over wat ik ga brengen', zegt Sergio. Concreet wordt dat het repertoire van André Hazes. 'Maar in die liedjes zit veel tristesse en ik wil niet dat de mensen met een depressie de zaal verlaten', grapt Sergio. Daarom zal hij ook liedjes brengen van Marco Borsato en Ramses Shaffy. Voor de duetten krijgt hij versterking van Esther.
bron:zangtalent

16-12-2009 om 08:04 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AC/DC terug op tournee in Europa
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De Australische hardrockers van AC/DC komen in 2010 terug naar Europa. Daarmee breiden ze een verlengstuk aan hun lucratieve Black Ice tournee.Tot nu toe zijn er 9 optredens vastgelegd. Op 16 mei beginnen ze eraan in de Roemeense hoofdstad Boekarest. België staat voorlopig niet op de agenda.Begin dit jaar nog stond AC/DC in een uitverkocht Sportpaleis. Hun tweede concert werd echter op het laatste moment afgelast omdat zanger Brian Johnson ziek was.
bron:vandaag.be

16-12-2009 om 08:02 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MNM1000 haalde ruim 2 miljoen luisteraars
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De allereerste editie van de MNM1000, die werd uitgezonden van maandag 30 november tot en met zaterdag 5 december, klokte af als de best beluisterde week van het najaar van de publieke hitzender. En nu zijn er de cijfers van het PPM-onderzoek van VRT/Var uitgevoerd door TNS Media. Vanaf woensdag, dat is op de derde dag van de MNM1000, stemden dagelijks om en bij het miljoen mensen af op deze megalijst. Vooral zaterdag 5 december werd een topdag. Wat niet onlogisch is omdat het dan uiteindelijk tijd is voor de grote finale waar men dagenlang naar toe werkt. 
Er telden 1.150.000 luisteraars mee af naar de nummer 1, 'Thriller' van Michael Jackson. Van maandag tot zaterdag haalde de MNM1000 een gecumuleerd bereik van 2.187.000 verschillende luisteraars. Ook de MNM-website kende een record, met maar liefst 34.965 unieke bezoekers op de finaledag (CIM Metriweb).Tal van artiesten kwamen langs in de studio voor een muzikaal onderonsje. De finale ging live vanuit skipiste Casablanca in 's Gravenwezel in het gezelschap van een enthousiast publiek.
bron:radiovisie.be

16-12-2009 om 08:01 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Script Transformers 3 al online
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Op het internet is het afgelopen weekend een volledig scenario voor de derde Transformers-film opgedoken. Het gaat hier om een compleet script van 120 pagina's dat geschreven zou zijn door Ehren Kruger. Deze scenarist was ook medeverantwoordelijk voor het verhaal van de tweede Transformers-film 'Transformers: Revenge of The Fallen'. De webmaster van de officiële site van Transformers-regisseur Michael Bay heeft tegengesproken dat het hier om het officiële scenario gaat, maar er zijn diverse signalen die op het tegendeel lijken te wijzen.
Van de eerste twee Transformers-films doken ook al scenario's online op, lang voordat deze films uitkwamen. In beide gevallen werd ontkend dat het het om het daadwerkelijke script ging, maar beide keren bleek de uiteindelijke film zoveel op het gelekte scenario te kijken dat het wel degelijk echt moest zijn geweest. Wel waren beide gelekte scripts kladversies, waar in latere versies nog het een en ander aan aangepast werd. Dat zal ook hier het geval zijn.
In het scenario voor de vooralsnog titelloze derde Transformers-film komen nog meer Transformer-robots voor dan in de eerste twee films. Daarnaast zou hoofdpersoon Sam (Shia LaBeouf) zijn vriendinnetje Mikaela (Megan Fox) ten huwelijk vragen.
Wie nieuwsgierig is of het hier nou om een echt scenario gaat of niet kan proberen het script te downloaden van website tformers.com.
Eenieder met wat meer geduld kan wachten tot de zomer van 2011 wanneer de derde Transformers-film met volop blikschade de Nederlandse bioscopen indendert.
bron:sentimento



16-12-2009 om 07:57 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kris Wauters is opnieuw single
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het koppel was al enkele jaren samen, maar u zal zich haar wellicht niet voor de geest kunnen halen: in tegenstelling tot zijn broer Koen waakt Kris Wauters angstvallig over zijn privéleven, schrijft de krant Het Laatste Nieuws. In een interview eind vorig jaar sprak Kris uitzonderlijk over zijn relatie met Suzy. "Mijn leven is nu helemaal in evenwicht", klonk het toen. "Ik werk nog steeds met hart en ziel, maar ik slaag er ook in een perfecte relatie te hebben. Ik geniet als peter van Zita mee van Koens gezinsgeluk. Mijn leven is anders gelopen dan dat van Koen, waardoor ik nu nog geen kinderen heb. Maar die komen er zeker. Ik ben klaar om papa te worden."
In een ver verleden, nog voor Clouseau, was Kris Wauters al eens getrouwd. De reden van zijn breuk met Suzy, die vroeger nog werkte als danseres in 'Het Swingpaleis', is niet gekend. Op de première van de nieuwe Clouseau-show '10x10', op 5 december in het Sportpaleis, werd de knappe blondine alleszins nog backstage gesignaleerd. Twee dagen later kondigde ze op haar Facebookpagina echter aan dat ze weer single was. Het management van Kris Wauters was niet bereikbaar voor een reactie. Dit jaar speelt Clouseau nog drie keer in het Sportpaleis.

bron:hln.be

16-12-2009 om 07:48 geschreven door Medialand  


15-12-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pink verafschuwt playbacken
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Zangeres Pink is geen grote fan van artiesten die playbacken tijdens hun optreden.Dit meldt Showbizspy. "Ik zou zelf nooit naar een concert gaan als er alleen maar geplaybackt wordt. Dit betekent niet dat ik iemand als Britney Spears geen goede zangeres vindt Het past gewoon niet bij een meisje zoals ik dat met Janis Joplin is opgegroeid." Pink wil ook nog even benadrukken dat ze niet begrijpt dat ze in een adem met Britney wordt genoemd. "Ik heb het vanaf het begin voor haar opgenomen. We kunnen het goed met elkaar vinden. Maar we zijn beiden dieren van een ander soort."


15-12-2009 om 21:50 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goedele Liekens terug naar VTM?
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Zien we Goedele Liekens binnenkort weer op VTM verschijnen? Het ziet er zo naar uit. De televisiezender knoopte in elk geval gesprekken aan met de Vlaamse diva. De plannen zijn volgens Liekens echter nog niet concreet genoeg om van een nieuwe samenwerking te spreken. Voor Liekens zou het een terugkeer zijn naar haar roots. In 1989 stond ze immers mee aan de wieg van de commerciële zender. Ze maakte programma’s als Vanavond Niet Schat, Wie Ben Ik? (met Urbanus en Werther Van Der Sarren), Goedele en Recht Van Antwoord. De programma’s kenden veel succes. Enkel in 2001 ging ze even de mist in met De Zwakste Schakel. In die Vlaamse variant van het populaire Engelse televisieprogramma The Weakest Link speelde ze – in navolging van harde tante Anne Robinson – de betweterige bitch. Maar dat beeld van Liekens strookte niet met de vlotte seksuoloog die ze in het echte leven was. Kijkend Vlaanderen viel dan ook niet bepaald in katzwijm voor het programma. In 2007 stapte Liekens over naar SBS. Daar werkte ze voor VT4 en VijfTV. Uiteindelijk zou ze er een programma maken om dan eind 2008 ontslagen te worden. De reden daarvoor was een contractueel niet toegestaan optreden bij concurrent VRT.

15-12-2009 om 20:19 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Clint verwerft Zattevrienden
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Zattevrienden.be houdt dan toch niet op te bestaan. De jongerenwebsite gaat in zee met Clint.be.De nieuwssite Vandaag.be heeft uit goede bron vernomen dat Zattevrienden wordt overgenomen door de beursgenoteerde mediagroep Think-Media, de eigenaar van Clint.Eerder leek de toekomst van Zattevrienden.be nog onzeker. Uit het forum van de jongerensite blijkt echter dat de webstek onder het logo van Clint.be doorgaat.Zattevrienden.be was op een bepaald ogenblik de meest populaire weblog in Vlaanderen.

15-12-2009 om 20:16 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kate Hudson is weer single
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De actrice uit onder meer 'How to Lose a Guy in 10 Days' en baseballspeler Alex Rodriguez hebben een einde gemaakt aan hun relatie van zeven maanden. Alex, bijgenaamd A-Rod, laat het niet aan zijn hart komen en is al hevig fuivend gespot.
Kate (30) heeft een zoon van vijf, Ryder, die ze met Black Crowes-zanger Chris Robinson kreeg. Alex heeft twee dochtertjes met zijn ex-vrouw Cynthia. Enkele weken geleden hadden Kate en Alex nog plannen om samen te gaan wonen. Kate contacteerde toen Cynthia om haar te zeggen dat ze goed voor haar dochters zou zorgen. "Zorg jij maar in de eerste plaats voor jezelf, want vroeg of laat bedriegt Alex je toch, hij is seksverslaafd en daar zal je wel gauw achter komen", antwoordde Cynthia.

bron:hln.be

15-12-2009 om 16:26 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in Dag Allemaal
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Het bewogen jaar van Natalia
    • Exclusief gesprek
      • De breuk met Kevin
      • Haar dromen en ambities
      • De dood van Yasmine
      • En: de gezondheid van haar vader
  • Ooit was hij de VTM-ster op oudjaar
    • Komiek Raf Coppens zwaar depressief
  • Nieuw schandaal voor Vlaamse Miss-organisator
    • "Afgeperst met pikante video's."
  • Nadat hij zijn ouders vermoordde: pure romantiek
    • Het echte verhaal van zijn vriendin Kelly.

15-12-2009 om 16:18 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alicia Keys komt in mei naar Sportpaleis
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Alicia Keys maakt zich op voor een nieuwe wereldtournee en gelukkig voor haar fans passeert ze ook in ons land. Op zaterdag 15 mei staat ze eenmalig met haar show in het Antwerpse Sportpaleis.Alicia Keys brak door met haar debuutalbum 'Songs in A Minor'. Ondertussen won ze al 87 awards, waaronder 12 prestigieuze Grammy Awards, en verkocht ze wereldwijd meer dan 30 miljoen albums.Haar nieuwe album is sinds kort via internet gratis en voor niets te beluisteren.De tickets voor het concert in het Sportpaleis kunnen vanaf donderdag 17 december om 9 uur gereserveerd worden via www.proximusgoformusic.be

15-12-2009 om 16:16 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rihanna op cover GQ
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Rihanna lijkt de laatste tijd niets anders meer te doen dan promotiewerk voor haar nieuwe album 'Rated R'. Zo is de popster uit de kleren gegaan voor laatste nummer van het Amerikaanse tijdschrift GQ.Rihanna poseert op de cover in slechts een leren hotpants. Haar armen zijn voor haar borsten gevouwen. Toch laat de foto weinig aan de verbeelding over.Sinds Rihanna haar nieuwe studioalbum uitbracht is ze weer druk aan het werk. Haar carrière stond dit eerder dit jaar nog op een laag pitje, nadat ze in februari mishandeld werd door haar inmiddels ex-vriend Chris Brown.Met deze pikante fotoshoot laat de populaire R&B-zangeres maar weer eens zien dat ze er weer helemaal bovenop is.

15-12-2009 om 16:14 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rapper 50 Cent wil seks met Angelina Jolie
Klik op de afbeelding om de link te volgen
50 Cent, echte naam Curtis Jackson, zou niets liever willen dan een dagje in de schoenen te staan van Brad Pitt.En de rapper zou zijn tijd méér dan nuttig besteden: "Ik zou Brad Pitt willen zijn. Dan heb ik seks met Angelina en dan word ik weer mezelf", vertelt de rapper op showbizspy.com. Maar of de actrice daar ook zo blij mee zou moeten zijn... Op de vraag wie de meest irritante persoon is die hij kent antwoordt Curtis, "Dat ben ik zelf. Ik ben ontzettend chagrijnig." 


15-12-2009 om 16:13 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paparazzi jagen Nicole Kidman weg uit Sydney
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De actrice is de paparazzi rond haar stulpje in Sydney kotsbeu. Ze vindt het jammer voor haar vrienden en familie maar ze kan niet langer leven in de Australische stad. Kidman kan het niet langer hebben dat de fotografen haar op de bleke huid zitten. De actrice kan naar eigen zeggen geen stap meer verzetten of ze wordt achtervolgd door fotografen. "Paparazzi maken sommige steden zoals Sydney gewoon onmogelijk om in te leven", aldus Kidman. "In Tennessee worden we veel beter behandeld en daar is het ook beter leven voor ons kind." Sinds haar huwelijk met zanger Keith Urban en de geboorte van haar dochtertje Sunday Rose leidt de Oscarwinnares een ander leven. Voortaan staat bijna alles in het teken van de privacy van haar familie.
De Australische verkocht in mei al haar optrekje in Darling Point. De exclusieve plek kreeg voor haar een vieze bijsmaak nadat fotograaf Jamie Fawcett haar eigendom binnengedrongen was om er afluisterapparatuur aan te brengen. Kidman wil ook haar buitenverblijf in Batemans Bay verkopen. Ook daar heeft een paparazzo haar eigendom betreden toen ze naar de kermis ging.
bron:hln.be

15-12-2009 om 08:19 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in Story
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Familie Wally verscheurd door drank en drugs: kleindochter Vanessa doet haar verhaal
  • 2010 wordt moeilijk voor Stephanie en Christopher Planckaert: “Er wachten ons pijnlijke beslissingen”
  • Nele Somers toont trots haar liefdesbaby

  • 15-12-2009 om 08:14 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Site van het jaar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De verkiezing van de Site van het jaar, georganiseerd door Clickx Magazine, wordt elk jaar populairder. Dit jaar brachten ruim 76.000 mensen een stem uit.Net als de voorbije jaren ging Google lopen met de hoofdprijs. De internetgigant domineert al jarenlang de verkiezing van het computermagazine en kreeg ook dit jaar het meeste stemmen achter zijn naam. Twee VRT-websites, Sporza en Eén, vervolledigen het podium.De Standaard Online won de categorie Nieuws en duiding en hield onder meer Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad achter zich. De website werd het voorbije jaar grondig vernieuwd. In maart kreeg de website een nieuwe layout. Nadien lanceerde De Standaard Online ook een verkeerskanaal. Tijdens de zomermaanden scoorde de krant ook met live-verslaggeving vanop Rock Werchter.In oktober lanceerde De Standaard als eerste Vlaamse krant een eigen iPhone-applicatie. In november stelde de krant op de Boekenbeurs een e-reader-versie voor. De website kon zich de voorbije maanden ook sterk profileren met een aantal live-streams van concerten en experimentjes met sociale netwerksites als Twitter en Facebook.De award van de vakjury ging dit jaar naar Uit in Vlaanderen, de website van Cultuurnet Vlaanderen. De Standaard werd in deze categorie tweede ex-aequo met de Ancienne Belgique.In de categorie Stadsblogs nam Gent Blogt revanche voor de verrassende nederlaag vorig jaar. De prijs voor de beste fotoblog ging naar Fotogeniek België, een blog met meer dan 4000 recente foto’s van Belgische landschappen, steden, dorpen en bezienswaardigheden en natuur.Voor de eerste keer werd ook een award uitgereikt aan de meest verdienstelijke Twitteraar. In die categorie ging de award verrassend genoeg naar Bart Lapers en niet naar grote favorieten als Bart De Waele, Clo Willaerts of Imke Dielen.In de categorie Televisie won Eén, voor Canvas en VTM. CD&V won in de categorie Politiek voor de SP-A en Open-VLD.
    bron:de standaard

    15-12-2009 om 08:13 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alicia Keys doet diva
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Alicia Keys heeft een gratis luxe hotelkamer in Londen geweigerd omdat ze hem te klein vond.Haar beveiliging had de ingang van het hotel op verzoek van de bodyguards al afgezet", zo laat een bron weten op showbizspy.com. "Maar toen Alicia in de suite aankwam, vroeg ze om een grotere kamer." Het personeel van de zangeres was al meer dan een week bezig om ervoor te zorgen dat de kamer van de zangeres gezellig werd gemaakt met haar favoriete bloemen, geuren en hebbedingetjes, maar dat was allemaal tevergeefs. "Ze kregen te horen dat er geen grotere kamer beschikbaar was en dat dit het grootste en het beste was. Alicia kwam binnen, keek even, zei dat er geen goede sfeer hing en vertrok weer." Uiteindelijk vertrok het hele gezelschap maar naar een ander hotel, met de limousine uiteraard... 
    bron:de telegraaf

    15-12-2009 om 08:10 geschreven door Medialand  


    14-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Dossier K' domineert Vlaamse cinemazalen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    'Dossier K' is de absolute nummer 1 in de Vlaamse bioscopen. De nieuwe film van Jan Verheyen, die op woensdag 9 december op het Vlaamse publiek werd losgelaten, heeft na het openingsweekend al 83.568 bezoekers op de teller. Daarmee scoort de film in
    Vlaanderen en Brussel maar liefst drie keer zoveel als de nummer 2 van de boxoffice, 'Twilight 2: New Moon'. (belga/bdr)

    bron:hln.be

    14-12-2009 om 19:23 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe website NOS gelanceerd
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De NOS heeft maandagochtend haar nieuwe website gelanceerd. De grootste veranderingen op NOS.nl zijn een nieuw uiterlijk en een verbeterd video- en audioarchief. Met op dit moment zo’n 6,5 miljoen unieke bezoekers per maand is NOS.nl naar eigen zeggen de derde nieuwssite van Nederland. “In tegenstelling tot andere nieuwswebsites geeft NOS.nl journalistieke accenten aan op basis van volgorde én kwaliteit in plaats van alleen op chronologie van het nieuws“, aldus de NOS.

    14-12-2009 om 19:20 geschreven door Medialand  






    Zoeken in blog


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!