Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:
Allemaal Digitaal.be De Morgen De Standaard De Redactie.be Gazet Van Antwerpen Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad Radiovisie.be Showbizzsite.be Zangtalent.be De Telegraaf Algemeen Dagblad VTM VT4 Eén 2BE RTL Nu.nl MSN Entertainment Metro Nieuws Vandaag.be Clint.be Bruno.nl Scarlet Gossip Nieuws.be Tv Facts.nl The top of music Showbizznieuws
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website! tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
26-04-2011
Nicolas Cage beschuldigd van kindermishandeling
Er wordt een onderzoek gestart naar vermeende kindermishandeling door Nicolas Cage. De acteur werd vorige week aangehouden wegens huiselijk geweld. Hij was stomdronken en had een laaiende ruzie met zijn vrouw, Alice Kim. Een ooggetuige verklaarde aan de politie dat hij ook zag hoe Cage zijn vijfjarig zoontje tijdens diezelfde ruzie op de grond gooide. Alice Kim verklaarde aan de politie dat zij en haar man op de avond van 15 april ruzie kregen 'wegens zijn geïntoxiceerde toestand'. De ruzie bleef duren nadat ze samen hun zoon bij een vriend thuis hadden opgepikt. Zij verklaarde dat de acteur viel terwijl hij zijn zoon op de arm had. Daarbij liep het kind een schaafwond aan de linkerknie op.Maar de getuige heeft een andere versie. Hij stelt dat 'meneer Cage het kind met zijn hand tegen de grond werkte'. Agenten wilden de zoon na deze getuigenis verhoren, maar dat liet Alice niet toe. Cage wordt door de agenten in hun rapport omschreven als 'hysterisch' en 'onredelijk' toen ze hem verhoorden.
Kendra Wilkinsons hete samba in 'Dancing With The Stars'
Voormalig Playboymodel en realityster Kendra Wilkinson maakte een goede beurt in de zesde aflevering van 'Dancing With the Stars'. Het thema 'Guilty Pleasures' was dan ook een kolfje naar haar hand en Kendra liet de jury sprakeloos achter toen ze voor de dansfinale op hun tafel sprong en haar lichamelijke troeven liet trillen als vanillepudding na de voorgeschreven zes uren in de koelkast.
De vergelijkingen met Madonna werden Lady Gaga gisteren tijdens een interview even te veel, in die mate dat de anders altijd zo coole en sterke Stephanie Germanotta in tranen uitbarstte. Voor de zoveelste keer werd de zangeres aan de tand gevoeld over hoe haar single 'Born This Way' op Madonna's 'Express Yourself' lijkt. Dat ging zo: Journalist: "De twee singles lijken toch wel hard op elkaar niet?" Gaga: "Dat vind ik niet... Ik zweer het je. Ik ben toch niet zo stom om een plaat uit te brengen die al gemaakt is?" Journalist: "De vergelijking lijkt me zo duidelijk dat het intentioneel moet zijn omdat je, zoals je zelf zegt, toch niet zo stom bent... Gaga: "Nee, luister. Why the fuck? Ik ben een liedjesschrijfster. Ik heb al zo veel geschreven. Waarom zou ik iedereen zo bij de neus willen nemen? Dat zou belachelijk zijn. Echt stom om me daarover in vraag te stellen. Ik kijk je in de ogen en zeg je dat ik niet zo stom ben om te denken dat jij zo stom bent om te geloven dat ik plagiaat zou gepleegd hebben. De enige gelijkenis is de progressie van de akkoorden. Zoals die in de laatste vijftig jaar discomuziek gebruikt zijn. Omdat ik de enige f**king artieste ben die daarvan een Top 40-hit uitbracht, maakt van mij niet iemand die plagiaat pleegt maar gewoon een heel slim iemand. Sorry." Journalist: "De kritiek deed de song wel geen goed." Gaga: "Er zijn veel mensen die me graag op mijn bek zouden zien vallen. Van zodra ze de kans schoon zien om me aan te vallen, vallen ze aan. En hoe groter ik word, des te groter doelwit ik ben. Niemand hier in deze ruimte dacht ooit 'Oh my God, dit is Express Yourself." Niet één keer. Luister, ik zweer het je. Ik kan alleen maar eerlijk zijn." Journalist: "Wat zullen mensen zeggen over 'Judas'? Gaga: "Ik weet het niet... Ik denk dat ze het geweldig zullen vinden. (begint zich op te winden) Ik wil gewoon niet dat mijn fans... Ik weet het niet. Dit is zo vermoeiend. Ik wil niet in herhaling vallen. Dit is zo belachelijk en ik sta er elke keer weer versteld van dat ik die vraag krijg. 'Het is vast en zeker een hommage', hoor ik dan. Maar nee. Als ik een hommage doe, moet dat een met mijn stempel erop zijn. Waarom zou ik dat nu dan niet doen? (zucht) Ik wil gewoon zeggen... (begint te wenen) God heeft me die tekst en melodie ingegeven. Als je een boodschap de wereld wil insturen en dat wordt niet goed ontvangen... het kan niet dat iets zo puur zo slecht is. En nu heb ik een sigaret nodig."
Jennifer Lopez probeert haar eigen talentenjacht op de buis te krijgen. De 41-jarige zangeres slaat voor het tv-programma de handen ineen met echtgenoot Marc Antony en Idols-bedenker Simon Fuller.In de serie reizen Lopez en Antony door Latijns-Amerika in een poging het grootste latino-muziektalent te ontdekken, schrijft het Amerikaanse tijdschrift Entertainment Weekly.Het project, dat voorlopig de titel Que Viva draagt, staat nog in de kinderschoenen. Het format wordt binnenkort aangeboden bij verschillende tv-zenders.Lopez maakt momenteel deel uit van de jury van American Idol, de Amerikaanse versie van Idols. Het is onduidelijk of ze de functie blijft uitoefenen als haar eigen talentenjacht op de buis komt.
De buit is binnen: VT4 en Vijftv komen in handen van De Vijver. De nieuwe bazen voelen zich graag de underdog, maar hun ambities zijn groter. Zo denkt Vandenhaute ook aan radio. 'Het was een bijzonder harde competitie', zegt een duidelijk vermoeide Wouter Vandenhaute, CEO van De Vijver. Samen met Luc Missorten (CEO van Corelio) en Aimé Van Hecke (CEO van Sanoma Magazines Belgium) stond hij woensdagmiddag de pers te woord. Vandenhaute spreekt over 'wilde plannen'. Lees hier verder via De Standaard
Eerste pornofilm in 3D breekt record 'Avatar' in Hong Kong
Erotiek bereikt een nieuwe dimensie in Hong Kong waar 's werelds eerste 3D-pornofilm kijkcijferrecords heeft gebroken. De film trok op de eerste dag meer bezoekers dan recordhouder tot dat moment Avatar. Sinds de première van de film vorige week heeft de kaskraker al meer dan 1,3 miljoen euro opgeleverd. De productie haalde op de eerste dag 250.000 euro binnen en versloeg daarmee James Cameron's sciencefictionfilm Avatar die op de première in Hong Kong 230.000 euro binnenbracht.De pornofilm '3D Sex and Zen: Extreme Ectasy' volgt een jonge man uit de Ming-dynastie die vriend wordt van de koning. Hij maakt kennis met het erotische leven aan het hof en realiseert zich dat zijn ex-vrouw de liefde van zijn leven is. De film is gebaseerd op een klassieke Chinese erotische literatuur.
Miley Cyrus (18) gunde haar fans deze week een glimp van haar laatste nieuwe tatoeage. De tienerster plaatse een foto van haar nieuwe lichaamsversiering, een dromenvanger, op Twitter. Miley liet de tattoo eerder dit jaar onder haar arm zetten en insiders van de zangeres weten te vertellen dat de vier veren in het ontwerp symbool staan voor haar zussen Trace en Brandi en broers Braison en Noah."Het is eigenlijk een afbeelding van de dromenvanger die boven haar bed hangt met vier veren die staan voor haar broers en zussen," legde een vriend onlangs uit in People magazine. "De dromenvanger is bedoeld om hen te beschermen."Mileys laatste nieuwe aanwinst komt twee haar nadat zij de woorden Just Breathe liet tatoeëren op de linkerkant van haar ribbenkast. In totaal heeft de voormalige Disney-ster nu vijf tatoeages.
Binnen precies een maand verschijnt het nieuwe album van Lady Gaga en dus kan er altijd wel een nieuw schandaaltje bij. Ruim 20 jaar nadat Madonna de religieuze wereld schokte met haar Like a prayer-video, doet Gaga dat nog eens dunnetjes over met haar eigen versie van het bijbelse verhaal in de clip van de nieuwe single Judas, met zichzelf in de rol van Maria Magdalena. Ook het interview (en zeker de bijhorende pikante coverfoto) in de nieuwe editie van het muziektijdschrift MNE zullen stof doen opwaaien. Gaga wil voor eens en voor altijd duidelijk maken dat ze een goede popster is, ongeacht hoe ze eruit ziet. 'Als jullie mijn f*king haarband en mijn f*king pruik van mijn hoofd trekken, mijn schoenen en bh uittrekken en mij naakt op een piano gooien met een microfoon, dan laat ik jullie f*king versteld staan. Ik moet altijd maar uitleggen en bewijzen wie ik f*king ben. Ik ben er altijd open over geweest en nog steeds heeft niemand een idee wie ik werkelijk ben. Als jullie mij willen veranderen, kunnen jullie oprotten!', luidt het openhartig. De superster had waarschijnlijk haar dagje niet.
De Britse actrice Elisabeth Sladen, bekend van de legendarische science-fictionserie 'Doctor Who' uit de jaren zeventig, is op 63-jarige leeftijd overleden aan kanker. De actrice speelde de rol van Sarah Jane Smith, de assistente van de dokter. De BBC-serie werd in een vijftigtal landen uitgezonden."Sarah Jane Smith was voor iedereen een heldin. Net als de grote historische figuren was ze moedig, grappig en intelligent", zegt scenarist en producent van de serie, Steven Moffat. Hij eert haar buitengewoon talent: "Ze was precies wat elk kind zou willen zijn".
Ke$ha en Iggy Pop in campagne tegen zeehondenslachting
Dierenrechtenorganisatie PETA gaat samen met Ke$ha en Iggy Pop een nieuwe campagne tegen het doodknuppelen van zeehonden in Canada. De regering van Canada is ondanks de boycot van Europa nog steeds bezig met het dood knuppelen van jong zeehonden voor hun bond om die wereldwijd te verkopen.De jaarlijkse slachtpartij moet stoppen en Pop en Ke$ha staan helemaal achter PETA. Er zijn posters gemaakt met de tekst Canadas Club Scene Sucks (to club betekent doodknuppelen). Deze posters worden opgehangen bij concerten en festivals waar Pop en Ke$ha optreden en op muziekwebsites.
Daniel Radcliffe heeft niets dan bewondering voor Lady Gaga's excentrieke aanpak van homohaat. De Harry Potter-acteur, die vorige maand een prijs won voor zijn inzet tegen zelfmoord onder homoseksuelen, is te spreken over haar 'flamboyante' manier van doen."Ze is heel uitgesproken. Het draait er helemaal om hoe je bent geboren", vertelt de 21-jarige Radcliffe in een interview met muziekzender MTV."Het is geweldig dat mensen uit heel verschillende spectra komen. Lady Gaga heeft bijvoorbeeld een flamboyantere manier om haar punt te maken dan ik dat zou doen, maar het past bij haar en we willen hetzelfde bereiken."Niet iedereen spreekt lyrisch over de 25-jarige zangeres. Lady Gaga kreeg begin april religieuze leiders over zich heen vanwege haar nieuwe single Judas.Ze zingt hierin namelijk dat ze verliefd is op de verrader van Jezus. "Dit is een stunt", vindt de president van de Catholic League for Religious and Civil Rights. "Lady Gaga probeert katholieken en christenen te shockeren."
De Amerikaanse zangeres Mariah Carey zal deel uitmaken van de nieuwe reeks van het Amerikaanse talentenprogramma The X Factor. Dat heeft het beroemde jurylid Simon Cowell gemeld. Wat haar rol precies zal zijn, is nog niet bekend. De naam van Mariah Carey, die in blijde verwachting is van een tweeling, werd al langer gefluisterd als aanwinst voor de jury, maar volgens Cowell zag Mariah een andere rol voor zichzelf weggelegd. 'Ze wilde de jury van de jury zijn. Iets waar alleen Mariah kan opkomen', aldus Cowell. 'Ik bemin haar dan ook.'
RTL Group biedt niet langer op VT4 en Vijftv. De prijs is te hoog, klinkt het. Dat maakt dat de alliantie tussen Sanoma, Corelio en Woestijn-moederbedrijf De Vijver nog alleen overblijft als overnamekandidaat. De laatste rechte lijn in het dossier over de verkoop van de zenders van SBS door de Duitse mediagroep ProSiebenSat.1 lijkt ingezet.De voorbije dagen bleek al dat de alliantie rond Woestijnvis in pole positie ligt. De investeringsbank JP Morgan had deze groep de status van 'geprefereerde bieder' toegekend. Maar er moest nog steeds door een groot aantal voorwaarden worden onderhandeld. RTL Group, de Luxemburgse tv- en radiogroep en onderdeel van het Duitse mediaconcern Bertelsmann, trekt zich nu terug uit de race. Dat zeggen bronnen dinsdag aan De Tijd en Reuters.com.'De prijsverwachtingen voor de Belgische zenders liggen te hoog. Ze komen niet overeen met de marktwaarde', zegt een bron bij de RTL Group. RTL België noch RTL in Luxemburg geven dinsdag on the record commentaar. Ook bij ProSiebenSat.1 in München, Corelio, De Vijver of Sanoma België wou niemand dinsdagnamiddag commentaar kwijt. Volgens De Tijd zou er vrijdag officieel nieuws komen, Reuters.com denkt dat er pas in mei een beslissing valt. Naar verluidt leggen Sanoma, Corelio en De Vijver 1,25 miljard euro op tafel om de Belgische en Nederlandse zenders over te nemen van ProSiebenSat.1.Sanoma lijkt ook in Nederland te winnen, samen met de Nederlandse programmamaker John De Mol (Talpa). De Persgroep, in België uitgever van onder meer Het Laatste Nieuws en De Morgen en al actief in Nederland, zou naast SBS Nederland grijpen omdat Sanoma ook bij onze noorderburen een hoger bod zou hebben uitgebracht. bron:de standaard
Giel Beelen wordt overspoeld met billen. Dat twittert de presentator, die voor 3fm een selectie heeft gemaakt van de mooiste billen van Nederland. Beelen startte zijn 'Kontest' naar aanleiding van een tweet van zangeres Anouk, die een foto van haar billenpartij op het medium plaatste.De radiopresentator werd na zijn oproep voor de mooiste billen van Nederland naar eigen zeggen 'overspoeld met billen'. Beelen maakte een selectie van de inzendingen.Op zijn website mag een ieder nu bepalen wie Neerlands mooiste achterwerk heeft.
Na 6 maanden speculeren werden de geruchten gisteren dan eindelijk bevestigd: Halle Berry en de Franse acteur Olivier Martinez vormen een koppel.De tortelduifjes verschenen vorig weekend hand in hand op de rode loper van het Silver Rose Awards Gala In Los Angeles. Een smoorverliefde Halle schitterde in een roze jurk en de Fransman stak zich voor de gelegenheid in een grijs maatpak. De actrice trok zich begin dit jaar nog terug uit een toneelstuk op Broadway om zich volledig te concentreren op de strijd om het hoederecht van haar dochtertje Nahla. Halle en de vader van Nahla, Gabriel Aubry, gingen vorig jaar uit elkaar na een relatie van vijf jaar.Martinez was vier jaar samen met de Australische zangeres Kylie Minogue, maar die relatie liep in 2007 op de klippen. De twee probeerden een jaar later de brokken te lijmen, maar gaf er na een kortstondige knipperlichtrelatie in 2008 dan toch definitief de brui aan.
De verkoop van VT4 en Vijftv gaat deze week de laatste rechte lijn in. Het trio Wouter Vandenhaute, Corelio en Sanoma lijkt aan de winnende hand.De investeringsbank JP Morgan probeert momenteel over de verkoop van de Belgische SBS-zenders tot een akkoord te komen met de holding De Vijver van Wouter Vandenhaute, die gesteund wordt door krantengroep Corelio en tijdschriftenmaker Sanoma. Dat trio zou daarmee de status van 'preferred bidder', geprefereerde bieder, hebben verworven. Al betekent dat niet dat de buit al binnen is. Koper en verkoper moeten door een contract van honderden pagina's gaan, en dat bevat nog heel wat heikele punten. Een verkoper wil zijn geld namelijk graag zonder voorwaarden krijgen, terwijl een kandidaat-koper zich wil indekken tegen allerlei risico's. JP Morgan zou graag komen tot een ondertekende verkoopovereenkomst vóór Pasen. Maar mocht het onderweg afspringen, dan wacht de andere kandidaat, RTL, nog in de coulissen. En zelfs als er zo'n ondertekende overeenkomst is, kan het nog geruime tijd duren voor de verkoop volledig rond is. Een dergelijke overname moet namelijk nog door de concurrentieautoriteiten worden goedgekeurd. Als De Vijver het laken naar zich toe haalt, dan realiseert Woestijnvis-baas Wouter Vandenhaute een indrukwekkende krachttoer. Twee maanden geleden leek hij kansloos tegen het machtige en kapitaalkrachtige RTL. Maar de jongste weken kon hij zijn underdogpositie omtoveren tot die van koploper. Dat deed hij vooral door een slimme alliantie te sluiten met Sanoma. De Finse bladenmaker, die aanvankelijk wat buiten beeld was gebleven, blijkt in de slotweken van de verkoop een sleutelrol te spelen. Zowel in Nederland als in België zit Sanoma in het kamp dat het hoogst heeft geboden. Voor de verkoop van de Nederlandse SBS-zenders ging de Finse tijdschriftengroep in zee met John de Mol, wiens eerdere partner Telegraaf Media Groep had afgehaakt. En in België allieerde Sanoma zich dus met De Vijver en Corelio. Zo was Sanoma op slag de enige kandidaat die zowel op de twee Vlaamse als op de drie Nederlandse SBS-zenders bood. En bereid was om extra geld op tafel te leggen als het ze beide kon binnenhalen. RTL was alleen geïnteresseerd in het Vlaamse gedeelte van SBS, omdat het in Nederland al een sterke positie op de tv-markt heeft. De Persgroep van zijn kant bood alleen in Nederland, omdat het in ons land (samen met Roularta) al VTM controleert. Het ziet ernaar uit dat De Persgroep zijn Nederlandse tv-ambities voorlopig moet opbergen, omdat de biedprijs te hoog is opgelopen. De Persgroep zou veel schulden hebben moeten aangaan om alsnog door te duwen. bron:de standaard