Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:
Allemaal Digitaal.be De Morgen De Standaard De Redactie.be Gazet Van Antwerpen Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad Radiovisie.be Showbizzsite.be Zangtalent.be De Telegraaf Algemeen Dagblad VTM VT4 Eén 2BE RTL Nu.nl MSN Entertainment Metro Nieuws Vandaag.be Clint.be Bruno.nl Scarlet Gossip Nieuws.be Tv Facts.nl The top of music Showbizznieuws
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website! tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
17-03-2011
VRT gaat voor derde net
Vandaag verschijnt de VRT-top in de mediacommissie om zijn visie op de toekomst van de zender te geven.
In juli moet er een nieuwe beheersovereenkomst worden getekend tussen de Vlaamse regering en de VRT. Die beheersovereenkomst bepaalt voor de komende vijf jaar wat de opdracht is van de VRT en welke middelen het daarvoor krijgt. De hele mediawereld, onder wie de concurrenten, de productiehuizen en de adverteerders, heeft daarover haar idee mogen verkondigen tijdens hoorzittingen in de mediacommissie van het Vlaams Parlement. In de laatste hoorzitting komen vandaag ceo Sandra De Preter en Luc van den Brande, voorzitter van de raad van bestuur, aan het woord. Ook de vakbonden krijgen hun zegje. De contouren voor die nieuwe beheersovereenkomst beginnen stilaan duidelijk te worden. Al kan er nog heel wat gebeuren. Rond de paasvakantie komt er wellicht een resolutie van het Vlaams Parlement die de richting aangeeft. De overeenkomst wordt dan uitgewerkt tussen de VRT en minister van Media Ingrid Lieten (SP.A). Vervolgens wordt gedebatteerd in het parlement en moet het document de zegen krijgen van de Vlaamse regering. Begin 2012 is de beheersovereenkomst van kracht.
Dr.Gregory House komt terug.Vanaf zondag 20 maart start het nieuwe seizoen met een dubbelaflevering bij 2BE.Vanaf zondag 27 maart kan je dan weer elke week kijken naar een nieuwe aflevering.Het is al het zevende seizoen van House,M.D.
Rihanna is sinds kort blij met haar ronde vormen. De 23-jarige zangeres, die volgend jaar voor het eerst te zien is op het witte doek als actrice, besefte onlangs dat ze er best mag zijn."Tijdens het filmen realiseerde ik me dat ik best tevreden ben met mijn lichaam", vertelt Rihanna aan de Amerikaanse Vogue."Ik weet dat ik niet perfect ben, maar ik voel me sexy. Voor het eerst in mijn leven wil ik niet van mijn rondingen af", zegt de zangeres. "Ik voel me comfortabel in mijn lichaam."Rihanna houdt haar figuur goed in de gaten, maar heeft een hekel aan de sportschool. "Ik haat het om dingen op de ouderwetse manier te doen", legt ze uit. "Ik heb een afkeer van alles wat routinematig en vertrouwd is en verveel me heel snel."Vanaf jonge leeftijd wilde Rihanna al anders zijn dan anderen. "Op mijn veertiende ging ik naar de disco in een poloshirt, een lange broek, sportschoenen en een hoed achterstevoren op mijn hoofd", geeft ze als voorbeeld. "Op die manier zou ik er niet hetzelfde uitzien als alle andere meisjes."Mode speelt nog steeds een belangrijke rol in het leven van de zangeres. "Het gaat nu meer om het nemen van risico's", vindt ze. "Als ik mijn kleren bij elkaar zoek, daag ik mezelf uit. Het moet er interessant of vreemd uitzien, maar wel mijn stempel dragen."
De Britse danceformatie Faithless houdt het voor bekeken. Dat heeft frontman Maxi Jazz zopas zelf bekendgemaakt op zijn eigen website. "Na 15 jaar en zes albums is het verhaal voor Faithless voorbij", aldus Maxi Jazz. "We hebben met jullie een ongelofelijke, epische en emotionele ervaring mogen beleven, gespreid over enkele jaren en tienduizenden kilometers", klinkt het in een boodschap op zijn website. "We hebben nooit durven denken dat het zo lang zou kunnen duren, of dat het zo'n proporties zou aannemen.""Maar net zoals bij het schrijven van een song, weet je gewoon wanneer het einde gekomen is. Dit is onze 'Thank You And Goodbye' tour. Als ik de rest van mijn leven zou spenderen aan het danken van de fans, zou ik tijd tekort komen."In die 15 jaar was Faithless verantwoordelijk voor danceklassiekers als 'Salva Mea', 'Insomnia', 'God Is A DJ' en 'We Come 1'. Zes keer stonden ze op Rock Werchter en deze zomer zullen ze voor de laatste keer in ons land te zien zijn op Tomorrowland, maar eerst komen ze volgende week nog naar de PIAS Nites in Tour & Taxis. bron:hln.be
Whitney Houston zou haar dochter Bobbi Kristina linea recta naar de afkickkliniek hebben gestuurd.De Amerikaanse zangeres, die in het verleden maar al te graag haar neus poederde, was gebroken toen er foto's van haar 17-jarige dochter opdoken waarop ze cocaïne snoof, meldt de National Inquirer.Een ingewijde vertelt: "Whitney zat er helemaal doorheen. Ze heeft de familie direct bij elkaar geroepen. "Ik wil je niet kwijt", heeft ze haar dochter gezegd." Whitney en haar ex Bobby Brown waren het direct eens dat hun dochter dringend moet afkicken. De zangeres heeft 'keiharde' maatregelen getroffen. Kristina kan haar verjaardagscadeau, een Lexus cabrio, op haar buik schrijven. Bobby en Whitney geven elkaar de schuld van hun verslaafde dochter, maar eigenlijk zijn ze allebei verantwoordelijk. Kristina heeft ze zien snuiven toen ze jong was."
Beelden van het huis van Michael Jackson op de dag van zijn overlijden blijken gewist te zijn. Omdat de politie aanvankelijk geen vermoeden had dat er nalatigheid in het spel was, hebben ze geen kopie gemaakt van de band. Op de originele tape blijken nu nieuwe beelden te zijn opgenomen. Dat meldt showbizzsite TMZ.com.Dokter Conrad Murray, de lijfarts van Michael Jackson, staat momenteel terecht op beschuldiging van onvrijwillige doodslag. In juni 2009 overleed Jackson aan acute intoxicatie van het verdovingsmiddel Propofol. De politie gebruikte slechts vier minuten van de bewakingstapes om vast te stellen op welk tijdstip Jackson die dag thuiskwam. Om de 24 uur worden de tapes gewist om er nieuwe beelden op te zetten.Verwacht wordt dat de advocaten van dokter Murray vandaag de rechter zullen vragen de politie de beelden van de betreffende 24 uur in te leveren. Als deze beelden nog hadden bestaan, konden deze mogelijk aantonen wie die dag nog in het huis is geweest.Het proces tegen Murray is uitgesteld van 5 april naar 9 mei. Het parket en de verdediging zijn immers nog volop informatie aan het uitwisselen. Murray had echter wegens financiële problemen aangedrongen op een snelle afhandeling.
Sinds een dag of 2 wordt Medialand overspoeld door bezoekers uit de States.Blijkbaar komen ze uit een stad genaamd Patchogue(New York). We zijn al aan het zoeken geweest hoe dit komt maar het blijft voorlopig een raadsel waarom er honderden bezoekers per dag van uit die stad op deze blog terecht komen.Iemand een idee?
De actrice Emma Watson wordt het nieuwe gezicht van Lancôme. Veel actrices waren haar voor zoals; Kate Winslet, Penelope Cruz en ook Julia Roberts. Het is nog niet duidelijk welk product Emma zal gaan promoten.Het nieuws dat zij het gezicht wordt van Lancôme twitterde ze zelf:,,It starts with an L and ends with an E. Im sure you have guessed the new face of Lancôme is me! : )
De aftocht van het Amerikaanse financieel fonds Hellman & Friedman uit de bieding op de SBS-zenders is een tegenslag voor de Belg Patrick Tillieux, zelf een voormalige topman van SBS.Hij hoopte na de overname van SBS door Hellman & Friedman opnieuw een leidende rol te kunnen spelen bij de mediagroep. Hellman & Friedman heeft niet eens geboden op SBS. Het financieel fonds werd aanvankelijk genoemd als koper voor het volledige SBS-pakket: de Scandinavische, Nederlandse en Vlaamse zenders. In ons land gaat het om VT4 en VijfTV. De waarde van de drie SBS-clusters samen wordt op 1,8 tot 2 miljard euro geraamd.Hellman & Friedman is typisch een partij die overnames met leningen betaalt. Het is niet evident om dergelijke bedragen bij banken te vinden. Bovendien moeten die financiers in een beperkt aantal jaren hun winst boeken. Andere mediabedrijven kunnen meer bieden omdat bij hen ook strategische belangen spelen. Toch hebben ook die beperkingen. Als ze voor de overname te veel schulden maken, kunnen ze in de problemen komen als de verhoopte winst uit blijft. De Japanse schokgolf, die de economische groei kan drukken, kan alleen maar aanzetten tot voorzichtigheid.
Omdat ik slecht een geheim kan bewaren, zullen David en ik vanavond op mijn website het geslacht van de baby bekend maken", tweette ze gisteren.Zo gezegd, zo gedaan. "Ik ben echt slecht in het bewaren van geheimen en ik moet gewoon meedelen (om niet te zeggen dat ik ooit mijn grote mond zou voorbijpraten) dat David en ik dolgelukkig zijn dat we een zoontje verwachten!" Milano voegde er nog aan toe dat ze het gespeculeer over het geslacht van de baby via Twitter best amusant vond, maar wil zich nu toespitsen op een belangrijkere taak: de keuze van de naam."Ideeën voor jongensnamen, iemand? Laat maar komen!" Daarop kwam massaal veel reactie, iets wat de actrice erg gelukkig maakt. "Ik zit al die reacties te lezen, met een enorme grijns op mijn gezicht. Bedankt iedereen!" klonk het in een update.
Sienna Miller en zus Savannah presenteerden hun nieuwe Twenty8Twelve collectie in Selfridges in Londen.Nu Jude Law voorgoed de biezen pakte, kan Sienna zich weer helemaal op haar carrière concentreren. Als therateractrice maakt ze een goede beurt in 'Flare Path' en ook de nieuwe Twenty8Twelve collectie werd goed ontvhaald. Sienna en haar oudere zus Savannah vonden inspiratie oude Japanse vliegeniers kostuums met bijzondere details en militaire stijl.Voor de lancering in het Londense Selfridges droegen beide zusjes een volledige outfit van Twenty8Twelve.
Het F1-seizoen 2011 belooft ongemeen spannend te worden. En er rijdt weer een Belg mee! Sport/Voetbalmagazine blikt in zijn jaarlijke Special Formule 1 vooruit met tal van snedige interviews (Sebastian Vettel, Lewis Hamilton, Jérôme D'Ambrosio, Jackie Stewart) en razendsnelle reportages: de trots van Felipe Massa, de laatste kans van Michael Schumacher, het genie van Adrian Newey en veel meer. Wat uiteraard ook niet ontbreekt: een lijvig dossier met alle teams, alle circuits, de aangepaste reglementen en een pak statistieken.
Twilight-acteur Robert Pattinson leeft gedwongen een zwerversbestaan. De acteur durft geen huis te kopen omdat hij vreest dat er dan voortdurend fans aan zijn deur gaan staan.Ik ben bang om een huis te kopen. De beste manier om ermee (met zijn populariteit, nvdr) om te gaan, is voortdurend verhuizen, vertelde hij volgens The Sun. Wel vervelend om zo te moeten leven. Zeker omdat de acteur pas aan het Amerikaanse magazine Vanity Fair vertelde dat hij vaak binnen blijft, omdat mensen op straat hem lastigvallen en naroepen.
Courteney Cox weet nog steeds niet zeker of ze haar scheiding van David Arquette echt wil doorzetten.Het koppel vroeg vorig jaar een proefscheiding aan, maar er bestaat nog een kans dat ze uiteindelijk weer samen zullen eindigen. "Als ons huwelijk het niet redt, dan weet ik zeker dat ik golven van pijn over me heen zal krijgen omdat ik op dat gebied heb gefaald", vertelt de actrice aan Harper's Bazaar. "Maar op dit moment is dat nog niet zo omdat ik niet weet wat de toekomst voor ons in petto heeft en ik heb gewoon nog hele sterke gevoelens voor hem." Courteney heeft bovendien nog een paar goede tips voor stelletjes die problemen ondervinden in hun huwelijk: "Sta er voor open om heel diep te gaan en troep te maken. Ik denk dat je er alleen maar sterker uit kan komen, samen óf apart. Uiteindelijk wordt alles beter."
Wij krijgen de Gooische vrouwen in onze bioscopen en onze noorderburen krijgen Rundskop in hun zalen.De film is vanaf 5 mei in de Nederlandse bioscopen te zien, laat distributeur Just Bridge Entertainment weten. De film heeft in bij ons meer dan 360 duizend bezoekers getrokken en draait in dertig steden. De film was geselecteerd door het filmfestival in Berlijn.Rundskop is een misdaaddrama over boeren en gangsters tegen de achtergrond van de Belgische hormonenmaffia. "Rundskop is een groteske tragedie over hoe het lot ons leven soms meer bepaalt dan ons lief is", zegt Roskam over zijn langspeelfilmdebuut. In Nederland haalt een film de gouden status als er honderdduizend bezoekers zijn geweest. Bij vierhonderdduizend bezoekers krijgt een fim de platina status.
Pat Krimson is razend op de radiozenders Q-music en MNM die weigeren om 'Don't Stop' te draaien, de nieuwe single van 2Fabiola. "Waarom krijgen Milk Inc., Sylver en Lasgo wél airplay en ik niet?", vraagt Krimson zich af."Als Regi jarig is of als mijn hond dood is, bellen ze mij", zegt de muzikant in een krant van De Persgroep. "Maar als het om mijn nieuwe plaat gaat, weigeren ze die te draaien." "Bij Q-music en MNM zeggen ze: 'We maken geen hits meer, we draaien hits' Waarom promoten ze dan steevast de nieuwe single van Milk Inc. één week voor de release? Omdat ze hoofdsponsor zijn van de Milk Inc.-concerten in het Sportpaleis?" "Let op: ik heb niks tegen Regi. Ze mogen Milk Inc. gerust vijf keer per dag draaien. Maar 2Fabiola ook graag één of twee keer", besluit Krimson. bron:gva.be
De remake van de Beatles-animatiefilm 'Yellow Submarine' is gestrand. Anonieme bronnen in The Hollywood Reporter melden dat filmmaatschappij Disney het vertrouwen in regisseur Robert Zemeckis kwijt is. Zijn laatste animatieproject 'Mars Needs Moms' kon de hoge verwachtingen niet inlossen en dat bracht Disney naar verluidt aan het twijfelen. Resultaat: 'Yellow Submarine' ligt diep verankerd op de zeebodem. The Beatles brachten de tekenfilm 'Yellow Submarine' met bijbehorende soundtrack in 1968 op het witte doek. In 2009 kondigde Zemeckis aan nieuw leven in de Beatles-film te willen blazen.
In de Verenigde Staten hebben nieuwssites de papieren kranten voorbijgestoken, zowel qua aantal lezers als advertentie-inkomsten. Dat blijkt uit een onderzoek van Pew Research.46 procent van de 2.251 ondervraagde volwassen Amerikanen zegt minstens drie keer per week nieuws online te halen, terwijl 40 procent aangeeft nieuws te lezen bij kranten en hun websites. Alleen lokaal televisienieuws doet het nog beter met 50 procent, en dat aandeel krimpt. ,,De migratie naar het web versnelt", zegt Tom Rosenstiel van Pew. ,,De snelle acceptatie van de tabletcomputer en de verspreiding van de smartphone versnelt dat proces alleen maar." bron:ad.nl
Charlie Sheen gaat in dezelfde straat als Paris Hilton wonen. Sheen, die thuis een afkickkuur volgt, gaat in de gesloten residentiële wijk Sherman Oaks, Los Angeles wonen, op twee huizen van de hotelerfgename. Die laatste is goed bevriend met Sheens ex Brooke Mueller, die hem onlangs een contactverbod liet opleggen en die ervoor zorgde dat hij hun tweeling niet meer mag zien. Aanvankelijk werd aangenomen dat Sheen het huis van 7,5 miljoen dollar had gekocht voor zijn ex Brooke en hun tweeling Bob en Max, die gisteren hun tweede verjaardag vierden.Maar Charlie en zijn twee inwonende "godinnen", pornoster Bree Olson en model Natalie Kenly, gaan nu zelf intrekken in het landgoed van 3.000 vierkante meter. Eind deze maand nemen ze er hun intrek. "In het huis waar Charlie nu woont, hangen te veel herinneringen. Goede, maar ook veel slechte. Een nieuw huis zal het hem makkelijker maken een nieuwe start te nemen", aldus een vriend van de acteur.