Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:
Allemaal Digitaal.be De Morgen De Standaard De Redactie.be Gazet Van Antwerpen Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad Radiovisie.be Showbizzsite.be Zangtalent.be De Telegraaf Algemeen Dagblad VTM VT4 Eén 2BE RTL Nu.nl MSN Entertainment Metro Nieuws Vandaag.be Clint.be Bruno.nl Scarlet Gossip Nieuws.be Tv Facts.nl The top of music Showbizznieuws
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website! tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
08-12-2010
Beyoncé koopt voor Jay-Z Bugatti
Beyoncé Knowles heeft haar man Shawn Jay-Z Carter een wel heel bijzonder cadeau gegeven. Volgens de Britse tabloidkrant The Sun kocht de wereldberoemde zangeres 's werelds snelste auto, de Bugatti Veyron Grand Sport voor hem. De auto, die 410 km per uur kan, kost ruim 1.5 miljoen euro. Ze wist het extravagante cadeau goed voor Jay verborgen te houden en hij was dan ook in de wolken met de verrassing. Jay heeft één van de meest benijdenswaardige autocollecties, maar zelfs voor hem is deze Bugattierg speciaal. Geld vormt duidelijk geen struikelblok voor Beyoncé, maar toch is Jay erdoor geraakt dat uitgerekend zij hem deze auto cadeau deed. Ze heeft iets gekocht iets dat hij jaren zal koesteren. Hij is klaar voor de rit van zijn leven, aldus een bron.Jay-Z is al de trotse eigenaar van een Maybach 62S, een Ferrari F430 Spider en een Pagani Zonda Roadster.Vorig jaar werden hij en Beyoncé genoemd als het bestverdienende koppel in showbizz, met maar liefst 80 miljoen euro op hun gezamenlijke spaarrekening.
Deze videoboodschap zat vandaag in mijn mailbox.Ik wil dit graag met de lezers van dit blog delen en hopelijk hebben jullie er ook iets aan!Deze boodschap is bestemd voor diegenen die autosleutels hebben en die in een situatie zouden kunnen komen waar drank en drugs mee gemoeid zijn.Je zou voor jezelf of voor anderen een onomkeerbaar incident kunnen veroorzaken dat je leven drastisch veranderd.Als dit filmpje ook maar één iemand kan redden dan zijn we geslaagd in onze opzet.Medialand wenst u een fijne decembermaand!
De lezers van het magazine Clickx verkozen voor de 14de keer de websites van het jaar in 20 categorieën. De Standaard Online werd net als vorig jaar verkozen tot beste site in de categorie nieuws en duiding. Tweede werd Deredactie.be, de nieuwssite van de VRT, Nieuwsblad.be werd derde.Opvallend is de sterke score van Sporza.be, de sportsite van de VRT. Die site domineert niet alleen de eigen categorie van sportsites, maar eindigt in de totaalstand over alle categorieën nipt achter het ongenaakbare Google als favoriete site van de Vlaamse internetgebruiker.De categorie blogs is er dit keer niet meer bij.We vinden dat Twitter dit jaar belangrijker is geworden dan de blogs, vindt hoofdredacteur David Vanlaer. Bij de twitteraars won de man die politiek Vlaanderen leerde tweeten, Vincent Van Quickenborne. Joke De Nul, een professional van de sociale media, werd tweede, politiek commentator Carl Devos is nummer drie.Voor de beste locale site won de stad Brugge, in een categorie die al jarenlang wordt beheerst door Antwerpen en Gent. Maar dat zou deels kunnen liggen aan een golf van West-Vlaamse stemmers, zegt David Vanlaer.De verkiezing van de sites van het jaar brengt heel wat in beweging. 76.000 mensen brachten de afgelopen weken hun stem uit. Heel wat sites hebben zich ook dit jaar uitgeput om hun bezoekers aan het stemmen te krijgen, de een al nadrukkelijker dan de ander. De jobsite Vacature, genomineerd in de categorie jobsites, loofde filmtickets uit aan wie bereid was via Twitter stemmen voor haar te ronselen. De site werd derde, in een fel bevochten categorie die nipt werd gewonnen door Jobat.be.Meer cijfers zien?Klik op de foto!
Brad Pitt weet als geen ander waar hij houvast moet zoeken tijdens een stressvolle premiere...Angelina en Brad straalden samen over de rode loper tijdens de premiere van haar laatste film The Tourist. Het stel heeft door hun zes kinderen weinig tijd voor elkaar, dus als ze dan samen op stap zijn, neemt Brad het er mooi van...
De vrouw die Leonardo DiCaprio met een wijnglas te lijf ging, heeft een celstraf van twee jaar gekregen. De 40-jarige Aretha Wilson gooide vijf jaar geleden bij een feestje in Hollywood een glas in het gezicht van de acteur.DiCaprio moest zich na het voorval laten behandelen door een dokter en kreeg zeventien hechtingen in zijn gezicht en oor. De 36-jarige acteur was dinsdag niet aanwezig bij de uitspraak in Los Angeles.Experts spraken eerder al de verwachting uit dat Wilson, een ex-model, twee jaar de gevangenis in moest.Volgens verschillende Amerikaanse media riskeerde ze in eerste instantie zeven jaar celstraf, maar zou de straf na haar schuldbekentenis lager uitvallen. Ze zit bijna een jaar in voorarrest en heeft een schikking getroffen met aanklagers.
Vandaag veranderen er een paar zaken bij TV Vlaanderen. Naast de start van Penthouse HD, zijn er ook wat zender -en frequentiewijzigingen gepland. Penthouse HD De erotiekzender is vanaf dinsdag beschikbaar op kanaalnummer 71. Je kan er terecht voor de recentste erotische films, tussen middernacht en 6 uur 's ochtends. Acht Acht gaat vanaf dinsdag 7 december 24 uur per dag uitzenden. vtmKZOOM en Kanaal Z Beide zenders zullen kanaal 15 delen. Overdag kunnen de kleinsten genieten van hun favoriete shows, maar vanaf 20 uur maakt de zender plaats voor de economische berichtgeving van Kanaal Z. TV Vlaanderen heeft instructies online gezet om de nieuwe zenderlijst in te laden. Die kan je hier bekijken. Extreme Sports Extreme Sports verandert van frequentie. Dat betekent dat je een nieuwe zenderlijst nodig zal hebben om deze te kunnen bekijken. Meer info over hoe je dat kan doen, vind je hier BNR Nieuwsradio Deze Nederlandse nieuwsradio zou op dinsdag 7 december beginnen uitzenden via de Astra1-satelliet. Ikverhuismee.tv heeft intussen bevestigd dat BNR in de nieuwe zenderlijst zit die dinsdag beschikbaar wordt. Het is sowieso een goed idee om op dinsdag de nieuwe zenderlijsten in te laden. Zo zijn meteen alle aanpassingen doorgevoerd en kan je probleemloos verder genieten van TV Vlaanderen! bron:allemaal digitaal
De hoogzwangere actrice Christina Applegate laat zien hoe een zichzelf respecterende 'sexy mama' in vorm blijft.Als paaldanseres Roxy Fedaro demonstreert ze op hilarische wijze dat een zwangere buik een stevige paaldanssessie niet in de weg hoeft te zitten...Ex-borstkankerpatiënte Christina (38) maakte in juli van dit jaar bekend dat zij en haar Nederlandse verloofde Martyn Lenoble (42) een meisje krijgen. Het wordt het eerste kind voor het stel.
Canvas heeft het afgelopen jaar zijn hoogste gemiddelde marktaandeel ooit laten noteren: 10,6 procent. Vooral in de groep van kijkers tussen 25 tot 34 jaar is het marktaandeel sterk gestegen, terwijl Canvas tegelijk geen oudere fans verliest.Ook zonder het WK voetbal, dat afgelopen zender op Canvas te zien was, klokte de zender nog af op een marktaandeel van 9,6 procent. De zender pakt begin volgend jaar uit met nieuwe reeksen van gevestigde namen, maar ook met enkele gloednieuwe programma's.De opvallendste nieuwe reeks is "De weg naar het Avondland", waarin Jan Leyers vanuit Ethiopië de weg volgt die onze voorouders aflegden naar Europa. Tijdens zijn tocht, die wordt uitgezonden in elf afleveringen, wordt Leyers geconfronteerd met culturen en mensen die andere normen en waarden hebben dan de westerlingen.Ook nieuw is "Alles voor de wetenschap", een zesdelige reeks waarin Belgische wetenschappers met naam en faam centraal staan, zoals Christine Van Broeckhoven en Peter Carmeliet.
De documentaires tonen het persoonlijke verhaal van de wetenschappers en hun onderzoek en de impact daarvan op hun dagelijks leven.Canvas kijkt ook over de taalgrens en brengt een eigenzinnige selectie van het legendarische RTBF-magazine "Striptease". Schrijver Dimitri Verhulst, die in Wallonië woont, levert commentaar bij elke aflevering.Daarnaast zijn er nieuwe reeksen van "Mag ik u kussen?", "Publiek geheim", "Comedy Casino" en "Belga Sport". Canvas zendt ook de nieuwe, hedendaagse BBC-reeks "Sherlock" uit, en het tweede seizoen van "True blood".
Fans van Rihanna kunnen de 22-jarige zangeres uit Barbados binnenkort opnieuw in ons land aan het werk zien. De vrouw treedt namelijk op 22 oktober 2011 op in het Sportpaleis in Antwerpen.Rihanna is razend populair. Sinds ze in 2003 ontdekt werd door producer Evan Rogers, verkocht ze al meer dan 12 miljoen albums en mocht ze 3 Grammy Awards in ontvangst nemen.Ook voor de volgende uitreiking van de Grammy's heeft ze 4 nominaties in de wacht kunnen slepen, onder meer voor 'Beste album van het jaar'.Tickets kosten 35, 40 of 45 euro en worden verkocht vanaf vrijdag 10 december om 9.00 uur. Meer info op www.sportpaleis.be bron:vandaag.be
Regisseur Ridley Scott ( Black Hawk Down, Gladiator) is bezig met de verfilming van de Alien-prequel, de voorloper van de beroemde Alienserie. Sigourney Weaver, die in alle eerdere Alienfilms een rol speelde, zal waarschijnlijk niet meedoen. Tegen Nu.nl zegt ze : 'Ik kan onmogelijk meer een jonge Ripley spelen natuurlijk. Maar ik zou achter de schermen graag een adviserende rol willen vervullen. Ik heb nu wel een neusje voor wat mensen goed aan de reeks vinden. Ik hoop dat Ridley me vraagt.'
Het gloednieuwe nummer van Michael Jackson en 50 Cent is nu online te beluisteren.De titel van het nummer is Monster. "Het is een soort vernieuwde versie van Thriller", zegt de rapper tegen MJJackson.com.Hoewel de rapper niet in studio zat met Michael, is hij toch zeer blij met de samenwerking. "Ik vind het jammer dat we niet echt hebben kunnen samenwerken. Het is een gemiste kans, maar natuurlijk voel ik mij gezegend dat ik op een nummer sta met The King of Pop. Klik op de foto
Paris Hilton is er het type niet naar om ergens lang over na te denken. Dus als de blonde hotelerfgename 's ochtends wakker wordt met de gedachte aan een Rolls Royce, dan komt die er 's middags ook gewoon. Bij de autodealer zocht Paris maandagmiddag een zwart exemplaar uit. Kosten? 300.000 dollar.
Brooke Shields heeft onthuld dat ze niet zonder Belgisch bier en koffiemelk kan.Dit zegt de actrice in een interview met het blad Miljonair. In mijn koelkast staat altijd koffiemelk en Duvel bier. Dat zijn mijn twee zondes: koffiemelk voor mijn koffie en bier voor mijn leven. Brooke vliegt donderdag naar Amsterdam om de Miljonair Fair te openen. Het volgende wat ik ga aanschaffen is waarschijnlijk op de Miljonair Fair. Ik heb verder niet zo veel tijd om te shoppen door de kinderen, maar houd wel van nieuwe dingen en kijk er erg naar uit."
Vtm en producent Kanakna bereiden een nieuw programma voor met de Schot Derek Ogilvie. Na het succes in Nederland, gaat Derek ook in België met baby's en kleine kindjes communiceren.Via de beelden die hij in zijn hoofd krijgt en via telepathie probeert Derek Ogilvie de noden en behoeften van de kindjes te achterhalen en geeft hij hun ouders vrijblijvend tips om de harmonie binnen het gezin te verbeteren.Derek Ogilvie reist sinds verschillende jaren de wereld rond om ouders met babys of jonge kinderen te helpen mekaar beter te begrijpen en op een meer harmonieuze manier met elkaar om te gaan. Zijn sessies werden reeds uitgezonden in Engeland, Duitsland, Ierland, Amerika en in Nederland.
Lady Gaga, Alicia Keys en Kim Kardashian kunnen hun Facebook en Twitter weer naar hartenlust gebruiken. De sterren waren sinds woensdag niet meer actief op internet.Op die manier haalden ze een miljoen dollar op voor het liefdadigheidsfonds Keep a Child Alive. Ook onder anderen Justin Timberlake, Ryan Seacrest en Usher deden mee aan de actie, die werd ingezet op Wereld Aids Dag. Pas als het bedrag van een miljoen dollar werd opgehaald zouden de sterren hun sociale media-gebruik weer in gang zetten.Alicia Keys en Lady Gaga hebben samen al bijna tien miljoen volgers op Twitter. De fans werd gevraagd om iets over te maken voor het liefdadigheidproject van Keys. De sterren en hun liefhebbers haalden zo samen vijfhonderdduizend dollar op. Filantroop Stewart Rahr verdubbelde dat bedrag.
Sommige mensen vinden Rihanna iets te sexy naar haar eigen zeggen en zelf wil ze ook wel van dat imago af. Ze houdt zich duidelijk aan deze uitspraak door supersexy in de Engelse GQ te gaan staan. Een stomende fotoreportage met een bijna naakte Rihanna als middelpunt.Klik op de foto.
Radiozender MNM, het hitkanaal van de VRT, blijft voorlopig bestaan. De geruchten over een mogelijke afschaffing of zelfs verkoop van de zender steken al sinds meer dan een jaar de kop op, maar de openbare omroep heeft MNM een positieve evaluatie meegegeven. Dat blijkt uit een mededeling van de VRT. De raad van bestuur heeft geoordeeld dat MNM 535.000 luisteraars bereikt die de openbare omroep anders niet zou bereiken. Het gaat vooral om tieners en twintigers. De raad ziet naar eigen zeggen bewijs dat het station een eigen publiek aantrekt en niet overlapt met andere VRT-zenders.MNM is volgens de raadsleden nuttig omdat het de doelgroep nieuws verschaft en het groepsgevoel bij de Vlaamse jongeren versterkt. De VRT-directie krijgt de opdracht om het huidige profiel in 2011 verder uit te bouwen. MNM moet ontspannende hitradio blijven brengen en genoeg acties op touw zetten.De radiozender werd begin 2009 opgestart als opvolger van Donna, dat de jaren daarvoor te veel luisteraars had verloren, onder meer aan de landelijke commerciële radio's.MNM bleek echter niet het verhoopte succes. Zowel wat luistercijfers als wat advertentie-inkomsten betreft moet de hitradio de duimen leggen voor zusterzender Studio Brussel. Onder meer Carl Decaluwé, mediaspecialist van CD&V, stelde openlijk de vraag waarom de openbare omroep een zender als MNM nodig zou hebben. Vermits de VRT drastisch moet besparen, zou een mogelijke verkoop van de frequentie broodnodig geld in het laatje kunnen brengen. bron:de standaard