BUURMAN OPGEPAKT VOOR MOORD JONG KOPPELTJE
 Woensdag 6Januari 2010 17:27:50
MBN BREAKING NEWS VTM NIEUWS zegt dat de meester die is opgepakt die verdacht word van de moord op het jonge koppeltje ook al eens is verhoord in de zaak van het vermoord meisje Annick Vanuytsel die werd in 2007 een tijdje vermist en werd later dood terug gevonden de dader is nooit gevonden of geen enlek spoor . Het huis van de 38-jarige buurman van de familie Appeltans in Halen is verzegeld. De man is meegenomen voor verhoor, aldus het parket van Hasselt. Shana (18) en Kevin Paulus (22) werden in de nacht van vrijdag op zaterdag met meerdere schoten afgemaakt in hun woonplaats Loksbergen.
Eerst werd Kevin met drie kogels in het hoofd doodgeschoten. Daarna werd Shana met twee kogels gedood: één kogel in de zij en één kogel in de nek. Daarna werden hun lichamen in de auto van Paulus gedumpt. Om de sporen uit te wissen werd de Opel Corsa in brand gestoken. op een landweg vlakbij de E314 in Halen. Kevin lag in de kofferbak, Shana op de achterbank.
Shana en Kevin zaten vrijdagnacht met de ouders van Shana in café Marvana in Loksbergen (Halen). Rond 1.30 u verliet het jonge koppeltje de zaak om te gaan slapen in het ouderlijke huis, slechts enkele honderden meters verder. Toen de ouders een uur later thuiskwamen, was er geen spoor van hen.
Tot nu toe kreeg de politie tien tips over de gruwelmoord binnen.
Bron: www.hln.be
_______________________________________________________________________________________________________
|