Archief per jaar
  • 2016
  • 2011
  • 2010
  • 2009
    Mbn nieuws

    19-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZWARE RELLEN MOLENBEEK: WEER 43 MENSEN OPGEPAKT

    ZWARE RELLEN MOLENBEEK: WEER 43 MENSEN OPGEPAKT

    19-09-200917:11:26

    In Sint-Jans-Molenbeek heeft de politie tussen 17 uur en 1 uur 43 personen opgepakt. Veertig personen werden administratief aangehouden voor ordeverstoring. Drie personen worden gerechtelijk aangehouden. Zij maakten zich schuldig aan weerspannigheid en slagen aan agenten, het gooien van stenen naar een politievoertuig en verboden wapendracht. Eén persoon had een mes op zak.

    Weerspannigheid
    Vandaag is één persoon ter beschikking van het parket gesteld. De man van 24, met de voornaam Mohamed, werd geverbaliseerd wegens weerspannigheid. Hij had zich verscheidene keren tussen 19.30u en 20.30u aangeboden aan het politiecommissariaat in de wijk om nieuws te vernemen van zijn neef die administratief aangehouden was. De jongeman was door het broertje van de neef op de hoogte gebracht van diens aanhouding.
     
    Hij werd uiteindelijk tot het commissariaat toegelaten om hem te kalmeren. Daarop ging hij in de trapzaal rebelleren en duwde hij politiemannen omver. Die vielen en sleurden in hun val de allochtone man mee. Allen vielen van de trap naar beneden. Daarbij werd niemand echt gewond. De jongeman was overigens niet bekend bij de politie.
     
    Molotov-cocktails
    Naast de aanhoudingen werden vijf molotov-cocktails gevonden onder een geparkeerde vrachtwagen. Een ruit van een politievoertuig werd verbrijzeld. Ondanks de feiten raakte geen enkele politieman gewond. Groepjes kwamen bijeen aan het Zwarte Vijversplein, in de Oostendestraat en de Van Der Dussenstraat. Daar hield de politie zeven personen administratief aan.
     
    Autoloze zondag
    De politieaanwezigheid werd versterkt nadat het vorige nacht tot relletjes was gekomen. Daarbij raakten er negen politiemensen gewond. De burgemeester van Molenbeek annuleerde de festiviteiten van dit weekend, vooral die van de autoloze zondag.

    "Doof"
    De Brusselse minister-president, Charles Picqué, stelt in een paar Franstalige kranten dat ze dit niet zomaar mogen laten passeren. "Wanneer je die bendes ziet die vechten voor territorium, sta je voor mensen die doof zijn voor elke vorm van preventie. Politionele actie is fundamenteel", stelt de Brusselse regeringsleider. Op het vlak van bestraffing moet een voorbeeld worden gesteld en de maatregelen tegenover jongeren moeten worden uitgebreid. "We moeten ons ook vragen stellen over de verantwoordelijkheid van ouders", voegt Picqué eraan toe.
     
    De minister-president pleit voor een permanente politionele aanwezigheid in de wijken. "Daarvoor is naast de nabijheidspolitie nood aan een federale of regionale interventiereserve, die de lokale politie, waarvan we de arbeidsoverlast kennen, hulp kan komen bieden."



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto

    Inhoud blog
  • MBN NIEUWS BLOG STOPT
  • Geen tijgertje in 3de reeks Oh Oh ...
  • Rihanna naast Madonna en Michael Jackson
  • Auto van vader uitgemoord gezin terug gevonden
  • Tia Hellebaut terug?
  • Deze week in tv familie
  • Deze week in story
  • Franse politie vindt heel gezin dood terug in tuin
  • Sportvliegtuigje neergestort in Genk
  • Verkeershinder richting zee door warm weer
  • Jongeren vallen opnieuw bus aan in Borgerhout
  • Madrid wint tegen Barcelona
  • Grootmoeder Wouter Beke overleden
  • Misdienaar Vangheluwe pleegt zelfmoord na misbruik
  • SBS Belgium verkocht
  • Japan herdenkt natuurramp
  • De Crem houdt Cyprus-trip tegen
  • Winkelcentrum Alphen voorlopig dicht
  • Dader schietpartij Alphen had al jaren zin om mensen dood te maken
  • Veel mensen op bijeenkomst Alphen
  • Dader bloedbad winkelcentrum zat in instelling
  • Johan Vansummeren wint Parijs-Roubaix 2011
  • Potestactie aan IKEA in Zaventem
  • Stand van zaken 24u na bloedbad Alphen
  • Kiptoo wint marathon van Parijs
  • Netanyahu dreigt met meer geweld
  • 100de doden en gewonden bij protest Jemen
  • Weer mensen op Tahrirplein
  • Mensen gaan kring vormen aan winkelcentrum
  • Polen herdenken 1ste verjaardag vliegramp Smolensk


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs