DADER STEEKPARTIJ HOUTHALEN-HELCHTEREN GEVAT 24-06-2009 22:12:09
In Houthalen-Helchteren is vanochtend rond 0.45 uur een man zwaargewond geraakt bij een steekpartij in de Brelaarstraat in de wijk Meulenberg. Tijdens een schermutseling met een andere man werd het slachtoffer meermaals in de hals en in de borst geraakt. De 33-jarige verdachte is kort na de feiten opgepakt in Heusden-Zolder.
Spoedoperatie Het slachtoffer, een dertiger, verkeerde een tijdje in levensgevaar, maar na een spoedoperatie was dat geweken. Het motief voor de steekpartij is niet bekend. De verdachte zat vanavond voor verhoor bij de onderzoeksrechter in Hasselt, die over zijn eventuele aanhouding beslist.
Probleemwijk Meulenberg Volgens burgemeester Alain Yzermans (sp.a) heeft de steekpartij niets te maken met de problemen die in de wijk Meulenberg met vooral minderjarigen aan de gang zijn. (belga/eb)
|