SCHIETPARTIJ RANST: 2 DODEN 1 GEWONDE 22-06-2009 18:58:00
Er zijn twee doden gevallen bij een schietpartij in het centrum van Ranst. Een man vermoordde zijn ex-vriendin en pleegde vervolgens zelfmoord. Zowel dader als slachtoffer waren achteraan in de 50.
Een buurtbewoner hoorde maandagmorgen schoten. De dader was de flat van zijn ex binnengedrongen en schoot haar vervolgens dood. Ook de man bij wie de vrouw was ingetrokken, raakte gewond aan de arm en werd afgevoerd naar het ziekenhuis.
Na de mislukte poging om ook de nieuwe vriend te vermoorden, schoot de dader zich een kogel door het hoofd.
Burgemeester van Ranst Lode Hofmans (Open Vld) bevestigde inmiddels dat het om een passioneel drama gaat. Waarschijnlijk kon de man het niet verkroppen dat zijn voormalige vriendin iemand anders had. Om haar ex te ontlopen verhuisde de vrouw van Wijnegem naar haar nieuwe vriend in Ranst.
De buurt rond de Lievevrouwestraat is voorlopig afgesloten en de zaak wordt onderzocht door het parket. Er werd een onderzoeksrechter gevorderd om de zaak ter plaatse te onderzoeken.
|