JOE FM VANAF VANDAAG OP JOU RADIO! HI , I'M JOE!? JOE FM !
JOE fm, de opvolger van 4fm.
De nieuwe radiozender maakte vandaag zijn volledige programmaschema en al haar djs bekend. Op woensdag 1 april wordt JOE fm gelanceerd.
Het ochtendblok is voor de rekening van Raf Van Brussel en Alexandra Potvin, maar dat was al eerder bekend.
Nadien volgt Leen Demaré. Zij was al aan de slag bij 4fm en zal iedere werkdag het programma Lilaleen presenteren van 9 tot 12 uur.
Herbert Bruynseels is iedere werkdag te horen in zijn Top 40 Hitarchief van 12 tot 13 uur. De huidige Q-dj zal tijdens het programma telkens een hitlijst uit het verleden presenteren. Op zaterdag loopt het programma van 12 tot 15 uur.
Ook Bert Geenen, die nu het ochtendblok presenteert op 4fm, zal te horen zijn op JOE fm. Hij presenteert elke werkdag het programma Geenen Zever van 13 tot 16 uur, een programma waarin veel muziek centraal staat.
De Spits met Jan, leid je doorheen de files met Jan Bosman. Elke werkdag van 16 tot 19 uur.
Tussen 19 en 20 uur is er non-stop muziek te horen uit de jaren 80 onder de noemer I Love The 80s. Er komt ook een speciale, aangepaste party van de organisators van I Love The 90s - The Party.
Tess Goossens, die momenteel presenteert voor onder meer vtm, zal van maandag tot vrijdag vanaf 20 uur het programma Heartbeats voor zich nemen. Dat programma wordt voorlopig op 4FM nog gepresenteerd door Truus Druyts. Zij zal het programma voortaan op zondag presenteren, maar zal ook nog op weekdagen te horen zijn in het programma
In het weekend tenslotte is er iedere ochtend het humorprogramma JOE kes te horen.