Archief per jaar
  • 2016
  • 2011
  • 2010
  • 2009
    Mbn nieuws

    17-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TINE LAUREYNS IN FAMILIE OP NIEUWE WOENSDAGAVOND!
    Vernieuwing Familie zet zich woensdag door 17/03/2009 foto (vtm)foto (vtm)foto (vtm)Introductie van Tine Laureyns als verpleegster Morgane en het gloednieuwe ziekenhuis-decor. Vorige week maakte acteur Govert Deploige zijn opwachting in Familie als Geert Van Loo, de ingenieur die Van den Bossche Electronics een succesvol tijdperk moet binnenloodsen na de zakelijke missers van de afgelopen weken. Deze Geert Van Loo kan een mooi CV voorleggen en wint meteen het vertrouwen van Bart, maar toch is er iets met deze kerel in maatpak…. Feit is dat hij de komende weken voor flink wat actie zal zorgen in de gebouwen van het elektronicabedrijf. Er staat ook een en ander te gebeuren in het Familie-ziekenhuis. Vanaf woensdag 18 maart 2009 wordt dit een grotere arena van verhalen en intriges. Die avond krijgen we het nieuwe eigentijdse interieur van het ziekenhuis te zien én maken we kennis met een nieuwe verpleegkundige. Morgane is een mooie verschijning en vlot in de omgang met de patiënten en de dokters. Haar glimlach en spontaniteit werken bij Leen echter als een rode lap op een stier. De dokter-stagiair verdenkt er Morgane dan ook van haar pijlen te hebben gericht op dokter Paul, die tot nader bericht nog altijd de vriend is van Leen. Leen kan gelukkig haar frustratie en jaloezie ventileren bij haar halfzus Mieke. En vanaf april ook bij haar stiefmoeder Linda, die besloten heeft haar job in het rusthuis op te geven om aan de slag te gaan op de spoedafdeling. Actrice Tine Laureyns neemt de rol van Morgane voor haar rekening. Op 25 maart 2009 introduceert vtm haar nieuwe woensdagavond. Koen Wauters gaat op zoek naar musicaltalent en de nieuwe fictiereeks Jes legt het turbulente leven van jonge dertigers bloot. Om 20.40 geeft Koen Wauters het startschot van Op Zoek naar Maria, de nieuwe show waarin die ene getalenteerde vrouw wordt gezocht voor de hoofdrol in de musicalproductie The Sound Of Music. Een uurtje later – om 21.40 – starten we met Jes, de nieuwe eigentijdse fictiereeks over jonge dertigers met Lotte Heijtenis in de titelrol. Als je nu al wil kennismaken met Jes kan je trouwens de afleveringen in preview opvragen bij iWatch.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto

    Inhoud blog
  • MBN NIEUWS BLOG STOPT
  • Geen tijgertje in 3de reeks Oh Oh ...
  • Rihanna naast Madonna en Michael Jackson
  • Auto van vader uitgemoord gezin terug gevonden
  • Tia Hellebaut terug?
  • Deze week in tv familie
  • Deze week in story
  • Franse politie vindt heel gezin dood terug in tuin
  • Sportvliegtuigje neergestort in Genk
  • Verkeershinder richting zee door warm weer
  • Jongeren vallen opnieuw bus aan in Borgerhout
  • Madrid wint tegen Barcelona
  • Grootmoeder Wouter Beke overleden
  • Misdienaar Vangheluwe pleegt zelfmoord na misbruik
  • SBS Belgium verkocht
  • Japan herdenkt natuurramp
  • De Crem houdt Cyprus-trip tegen
  • Winkelcentrum Alphen voorlopig dicht
  • Dader schietpartij Alphen had al jaren zin om mensen dood te maken
  • Veel mensen op bijeenkomst Alphen
  • Dader bloedbad winkelcentrum zat in instelling
  • Johan Vansummeren wint Parijs-Roubaix 2011
  • Potestactie aan IKEA in Zaventem
  • Stand van zaken 24u na bloedbad Alphen
  • Kiptoo wint marathon van Parijs
  • Netanyahu dreigt met meer geweld
  • 100de doden en gewonden bij protest Jemen
  • Weer mensen op Tahrirplein
  • Mensen gaan kring vormen aan winkelcentrum
  • Polen herdenken 1ste verjaardag vliegramp Smolensk


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs