HERSTRUCTURERING VMMA: JOURNALIST LUC DE SMET ONTSLAGEN
Herstructurering VMMa: journalist Luc De Smet ontslagen
woensdag 18 februari 2009
'HET NIEUWS' (vtm) Eerder geraakte al bekend dat het aantal ontslagen binnen de Vlaamse Mediamaatschappij (VMMa) beperkt bleef tot 23 personeelsleden. Ook de nieuwsdienst deelt in de brokken. Daar moet journalist Luc De Smet vertrekken. Hij was één van de anciens van 'Het Nieuws'.
stuur dit artikel door discussieer mee
in het forum
Na het ontslag van JIM-presentatrice Tiany Kiriloff is nu ook bekend geraakt dat de nieuwsdienst één van zijn journalisten verliest. Het gaat om Luc De Smet, één van de anciens van de nieuwsdienst die voor 'Het Nieuws' ondermeer verslag uitbracht vanuit Irka en Bosnië, dat bevestigt Johan Rohaert van de vakbond BBTK.
Oorspronkelijk moesten er vier journalisten vertrekken, maar in overleg met de vakbonden werd dit beperkt tot slechts één.
Uiteindelijk wordt voor de afdeling die de styling verzorgt het hardst getroffen. Daar moeten 9 personeelsleden vertrekken. De VMMa gaat in de toekomst meer werken met interims omdat die flexibeler zijn.
Bron:TV VISIE