Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Excursies Senegal
    Senegal - Excursies met plaatselijke gids Petit Matar Daffé
    29-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Info

    U heeft een hotel geboekt in de omgeving Saly, Dakar, Somone, Mbour, en zoekt een betrouwbare lokale gids met referenties, dan kunnen wij u hierin raad geven.

    Even voorstellen : Wij zijn drie Belgische gezinnen, die elkaar leerden kennen door onze reizen naar Senegal.

    Onze excursies deden wij afzonderlijk doch toevallig met dezelfde plaatselijke gids, nl Petit-matar Daffé en deze sympathieke gast deed dat zo fantastisch dat we vinden dat hij wel een aanbeveling verdient.

    Hij is eerlijk en betrouwbaar – wat niet zo evident is bij plaatselijke gidsen – en laat je het echte Senegal zien. Je hebt de luxe van te reizen ‘a la carte’en  overal de tijd door te brengen die u wenst.

    De verplaatsingen doet hij met zijn comfortabel minibusje met airco aan een correcte prijs. Uitstappen kan u afspreken per dag. Wij begonnen met één dag om uit te proberen hoe het zou meevallen, en hebben pas daarna meer uitstappen vastgelegd.

    Hij is 31 jaar en de zoon van gids Modou, en komt uit een gezin met 8 kinderen.

    Matar omschrijven in enkele woorden zouden we doen als volgt : bekwaam, sympathiek en zeer beleefd.

    Hij werkt ook mee aan de opbouw van een schooltje in zijn geboortedorp Nianing, gesponsord door reizigers uit Belgisch Limburg.

    Ter gelegenheid van een benefiet barbecue komt hij al verscheidene jaren voor 3 weken naar België en verbleef telkens bij meerdere Belgische gezinnen, die hij allen al gegidst heeft in Senegal. Zoveel toeristen willen hem terugzien dat 3 weken eigenlijk altijd tekort was.

    Alle mogelijke excursies zijn bespreekbaar, Matar toont u wat u maar wenst : van de toeristische plaatsen tot lokale markten, dorpjes in het binnenland, enz.



    Wij wensen jullie een fijn verblijf toe in het fascinerende Senegal.

    An en Geert uit Kruishoutem
    Lieve en Gilbert uit Nazareth en Katrien en familie uit Meulebeke

    Nog een tip : Zorg dat je de echte Petit Matar Daffé als gids hebt. Er is al gebleken dat sommigen zich uitgeven als zijnde Petit Matar Daffé om te profiteren van zijn goede naam.  Maar als je gebruik maakt van een van onderstaande linken of telefoonnummers, dan ben je op het goede adres.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    18-01-2017
    Vraag
    Ik heb met belangstelling dit bericht gelezen over uitstappen in Senegal met betrouwbare gids, mag ik jullie eens opbellen voor meer toelichting. Volgend vrijdag vertrekken wij naar Saly, en zouden graag een betrouwbare gids bij ons hebben die ons kan vergezellen bij prachtige uitstappen. Met dank GSM 0475/848334

    18-01-2017 om 13:10 geschreven door Lucien Dhaene


    07-11-2015
    Tips excursies
    Beste, Hebben jullie enkele tips voor onvergetelijke excursies? Wij gaan in januari twee weken naar Senegal, eerst somone (saly) en daarna Saint-Louis. Met vriendelijke groeten, Lisa

    07-11-2015 om 18:09 geschreven door Lisa




    Archief per week
  • 04/05-10/05 2015
  • 26/05-01/06 2014

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs