 |
|
 |
10-10-2007 |
Klassement |
|
|
|
|
|
|
|
PLOEGEN |
GESP |
GEW |
VERL |
GEL |
DV |
DT |
Punten |
De Meir |
4 |
4 |
0 |
0 |
32 |
4 |
12 |
Squadra 07 |
3 |
3 |
0 |
0 |
20 |
5 |
9 |
New Coupe 1 |
4 |
3 |
1 |
0 |
32 |
12 |
9 |
Socio |
4 |
3 |
1 |
0 |
14 |
17 |
9 |
Adinga |
4 |
2 |
1 |
1 |
21 |
16 |
7 |
Z Extra Time |
4 |
2 |
2 |
0 |
20 |
18 |
6 |
Berkenrode 2 |
3 |
1 |
1 |
1 |
11 |
6 |
4 |
Black Stripes |
4 |
1 |
3 |
0 |
11 |
17 |
3 |
't Haltje C.U. |
4 |
1 |
3 |
0 |
9 |
18 |
3 |
Mac Adam |
3 |
0 |
2 |
1 |
9 |
18 |
1 |
Ekeren Un. 1 |
4 |
0 |
3 |
1 |
6 |
27 |
1 |
Elkoeds |
3 |
0 |
3 |
0 |
6 |
33 |
0 |
10-10-2007, 16:54 geschreven door Mac Pakke?
|
|
|
 |
05-10-2007 |
Voorlopige rangschikking |
De KVV website heeft blijkbaar wat problemen om de zaalvoetbal informatie online te zetten. Ze hebben wel eindelijk een pdf fileke online gezet met de rangschikkingen: http://kvv.creations.be/ImsFiles/29/29-119-2007103180815.pdf Zodra de rangschikkingen en schema's er echt opstaan linken we er naar in ons menuke (links op d'n blog). Tot dan gebruik je best de "Klassementen KVV zaalvoetbal" link in dat zelfde menu op onze blog.
05-10-2007, 15:47 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
02-10-2007 |
Mac Adam - Berkenrode 2: 4 - 4 |
Sterk begin van ons ploegske. Wel enkele kansen tegen maar "Mac Trappe?" deed het goed in de goal (hier en daar geruchten van "vaste keeper"? ) en liet zich niet verassen. We bleven rustig maar konden toch nog (of juist daardoor?) een rits kansjes bijeenvoetballen. En dan viel de verdiende 1-0. Berkenrode werd hierdoor even wakker geschud en vanaf dan gaat de match goed op en neer. Niet veel later 1-1, maar het spelbeeld veranderd niet: kansen voor beide ploegen. En dan het moment van "Mac Pakke?". Hij probeerde het twee weken terug al, maar toen ging zijn knal op de kruising; Deze keer vanuit dezelfde positie, weer op de kruising maar dan de binnenkant ervan. Mooiste goal van het seizoen? Wie doet beter? Deze 2-1 konden we vasthouden tot de rust (al waren de 5 laatste minuten volledig voor Berkenrode).
In de aanvangsfase van de 2de helft begonnen beide teams vrij rustig. Maarten de bal rustig achteruit naar "Mac Douwe?" en 3-1. Misschien beter niet gedaan want dat was het sein voor Berkenrode om gas te geven. Nog 20 minuten stormloop naar onze goal, waar we geen antwoord meer op konden vinden. Vooral "dien grote blonte van die manne" speelde een sterke wedstrijd. Dit werd (gelukkig voor ons) gecompenseerd door hun kapitein die meer aan het zagen was dan dat hij nog speelde. Maar toch: Berkenrode liet zien waarom ze vlotjes met 7-1 wonnen van de Black Stripes en het ging bij ons dus ook "vlotjes" naar 3-3, ondanks een beresterke "Mac Trappe?" in de goal. Gelukkig voor ons schudt Patrice dan iets uit z'n mouw (allez, rechtervoet) en wijle weer 4-3 voor. Berkenrode één minuutje aangedaan, maar ze staan daarna weer rustig op onze helft te voetballen . En krijgen de 4-4 er nog in.
Al bij al zeker verdiend voor ons op basis van de eerste helft. Maar evengoed zeer verdiend voor de "rooi-me-groen uit Hoboken" als je hun 2de helft bekijkt. Wij content met ons eerste punt, zij waarschijnlijk iets minder content met 4/9 maar daar kunnen wij niet van wakker liggen.
Spelers: Patrick, Tom, Maarten, Jurgen, Marc, Patrice, Thomas Doelpunten: Tom (1-0), Marc (2-1), Tom (3-1), Patrice (4-3) Supporters: Johnny, Birgit, Martine, Roger, Gusta
02-10-2007, 10:54 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
28-09-2007 |
Adinga - Mac Adam: 10 - 5 |
Wat een schandalig slechte eerste helft! Voila, dat zegt alles Laten we het houden op: dit zal waarschijnlijk het slechtste zijn wat we laten zien dit seizoen met als resultaat een 8-1 achterstand.
De tweede helft speelde Adinga ietsje rustiger, wij een stuk beter en ging het ook gelijk op. Met veel initiatief van onze kant. Een hemelsbreed verschil met de eerste helft. Natuurlijk was het nog lang niet allemaal goed, maar in vergelijking met helft 1 was dit miraculeus Een eindstand van 10-5 dus. Verdiende overwinning van Adinga.
Spelers: Tom, Tim VR, Jurgen, Marc, Thomas, Patrice Doelpunten: Thomas (2), Patrice (1), Tom (2) Supporters: Bo, Birgit, Martine
28-09-2007, 17:44 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
18-09-2007 |
Mac Adam - Black Stripes: 2 - 6 |
Een zeer dubbel gevoel na deze wedstrijd.Een zeer terechte uitslag, maar toch o zo onterecht... Maar laten we beginnen bij het begin. Zondagavond. Een leuke ploeg bijeen voor maandag. En dan kwam maandag 2 spelers moeten afbellen wegen ziek. Daar kan je niet veel aan doen, maar we waren dus wel nog maar met 5. Het zelfvertrouwen kreeg dan al een kleine deuk. Jurgen is nog altijd niet ter plaatse om 19u30, dus bellen we hem maar even op. Hij had zich van uur vergist en dacht dat de wedstrijd begon om 21u00
De wedstrijd begint dus met 4 tegen 5. En het valt goed mee. Natuurlijk zijn het de Black Stripes die drukken, maar dat lijkt me normaal met een mannetje meer. Na 5 minuten vinden ze een opening en knallen ze de 0-1 binnen. Ze doen hierdoor misschien wat teveel zelfvertouwen op, want vanaf dan krijgen we zelf ook kansjes. De eerste helft verandert het spelbeeld niet meer: druk van the black stripes. Tegenprikken van Mac Adam. Deze helft eindigt dan wel op 1-3, toch is er het besef dat er al meer had ingezeten. 1x de paal in de weg, 2 uitgespeelde kansen en dan nog 4 afstandsschoten. Mits een betere afwerking hadden we nog gelijkgestaan ook.
Aan het begin van de 2de helft arriveert Jurgen, die zich snel in Mac Adam outfit steekt. De naft is echter een beetje op bij de 3 veldspelers (Tom, Marc, Patrice) en the black stripes gebruiken de extra ruimte om de bal rond te spelen. En ze lopen vrij snel uit tot 1-5. Daarna is het met 5 tegen 5 even zoeken, maar eens we elkaar een beetje vinden proberen we te drukken. Wegens vermoeidheid lukt dit niet altijd evengoed en krijgen we nog de 1-6 tegen. Daarna nemen we dan wel het heft in handen, maar meer dan de 2-6 zit er niet meer in. We missen nog een 5tal mooie kansen, maar helaas.
Als we leren te scoren uit de kansen die we krijgen hadden we deze match minstens een punt gehaald Als we met 5 zijn moeten we ook kunnen winnen :p We hebben gemerkt dat het niveau niet te hoog gegrepen is En we hebben ons wel geamuseerd. Kortom: 4 tegen 5, goe voor de conditie, maar niet voor herhaling vatbaar
Doelpunten: Tom (1-3), Patrice (2-6) Spelers: Tom, Marc, Tim VR, Patrice, Jurgen Supporters: Gusta, Martine, Johnny
18-09-2007, 13:23 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
15-09-2007 |
Uitslagen week 1 |
Squadra 07 - Mac Adam: uitgesteld Berkenrode 2 - Elkoeds: uitgesteld Z Extra Time - Adinga: 2 - 7 Black Stripes - Socio: 2 - 4 De Meir - Ekeren United 1: 16 - 2 New Coupe 1 - 't Haltje C.U.: 7-3
15-09-2007, 18:04 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
08-09-2007 |
Van horen zeggen... |
De geruchten gaan dat de ploeg compleet is. Jong geweld (5 man) komt Mac Adam versterken (zowel met hun aantal, als met hun voetballend vermogen). Na het eerdere terugvallen van geïnteresseerde mensen om mee te spelen van 14 naar 10, daarbovenop onze keeper kwijtgespeeld (slim zenne Dennis :p als we een vriendenmatch regelen tegen ADC zullen we eens goed op de keeper mikken ) en James kwijt vanwege problemen met z'n verblijfsvergunning .... tja, met 8 man speel je geen seizoen rond.
Maar 5 erbij. 13. Beetje veel misschien, maar kom, in een eerste seizoen is het vooral zaak van de ploeg draaiende te houden, en dat mag met 13 geen probleem zijn. Zeer goed nieuws voor Tim VR: één van hen is een keeper. Welke 5 komen er nu exact bij? Nog even wachten tot de spelerskaarten binnen zijn, en dan kan je ze vinden in de ledenlijst ("Wie is Wie").
08-09-2007, 11:24 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
31-08-2007 |
Eerstvolgende wedstrijden |
KVV is door zijn nieuwe huisstijl laat met het drukken van de kalenderboekjes (omdat het nieuwe logo nog niet af was of iets dergelijke, knappe planning voor een verbond dat 100 jaar bestaat ) Daarom hieronder de eerste paar wedstrijden, waarvan we de data kregen via de ambtelijke mededelingen.
Zaterdag 01/09 10u tornooi in zaal van hoogboom (Freestyle cup)
Maandag 10/9 19u Squadra 07 - Mac Adam Zaal Mariënborgh (maar blijkbaar uitgesteld om 1 of andere reden)
Maandag 17/9 20u Mac Adam - Black Stripes Zaal Mariënborgh
31-08-2007, 18:20 geschreven door Mac Pakke?
|
|
|
 |
|
Zwaantjes Extra Time - Mac Adam: 8-4 |
1 dag voor de wedstrijd: Tim VA zwaar geblesseerd (de trap omgaan is altijd een uitdaging!). Dus zijn we nog met 6 voor onze eerste wedstrijd in de zaal. Het complex in Hoboken mocht er zijn. De bediening was echter "wat" aan de trage kant. Maar mooie kleedkamers en een goeie zaal: meer moet dat niet zijn.
Het eerste kwartier spelen we nog zoals op 't veld. Lange ballen, hoge ballen. En dit werkt totaal niet in de zaal. Z. Extra Time profiteert er van en loopt makkelijk uit tot 4-0. Enkele kleine kansen krijgen we wel, maar het matchbegin kunnen we best heel snel vergeten. Daarna beginnen we de bal laag te houden en belangrijk: de bal ook een beetje in de ploeg te houden. En dat brengt op. De 4-1 gaat er in een paar minuten voor de rust, en we doen nu goed mee in de wedstrijd. Waarschijnlijk ook wel in ons voordeel: het is echt een gezapige match. Beide ploegen leggen er nu niet echt een hoog tempo in.
Na de rsut: meer van hetzelfde. We spelen nog niet goed, maar we zaalvoetballen al. De wedstrijd gaat heen en weer. Heel de 2de helft werd trouwens gespeeld met dezelfde 5 spelers: Wim Bal last van een spier, en dat betekent dus dat je de coach in gesprek mag houden :p Wij speelden dus heel die 2de helft op een aanvaardbaar niveau (voor de allereerste wedstrijd toch) en afwisselend scoren beide ploegen: 8-4 eindstand. Wel opvallend: Onze tegenstanders weten uit 20 kansen 8 goalen te scoren. wij uit 20 maar 4. Echt efficiënt zijn we dus ook nog niet!
En ja, we hebben heel veel passen gegeven die een half metertje verkeerd waren. En 6 van die 8 tegengoalen waren het gevolg van niet kort genoeg verdedigen. En soms ging het allemaal wel wat traag. Maar al bij al: tevreden. Als we dit wat meer gewoon worden, dan komen die passen wel aan. Zeker in een wedstrijd waar het tempo zo laag ligt als afgelopen maandag. We gaan dus zeker niet promoveren in 't KVV. Maar die laatste plaats moeten we toch wel kunnen vermijden
Spelers: Tim VR (2), Wim, Jurgen (1, was wel een owngoal maar hij krijgt hem), Dennis, Tom & Patrice (1)
28-08-2007, 13:32 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
22-08-2007 |
Oefenmatch: Z.extra Time FC - Mac Adam |
Maandag avond 27 augustus 21 uur Complex Bell Extra Time, Louisalei 24 2660 Hoboken (niet ver van de kerk)
Onverwacht dus toch nog een oefenmatch. Slachtoffers van dienst: - Wim - Tim VA - Tim VR - Tom - Patrice - Dennis - Jurgen
De slimsten onder ons: Marc (nachtdienst), James (assurance) & Patrick (verlof)
Meer info over de tegenstander: http://fc-extratime.skynetblogs.be/post/4887122/-zwaantjes--avf
22-08-2007, 20:13 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
01-08-2007 |
Wie is wie? |
Een paar feiten:
Eerste doelpunt ooit: Patrice 17/09/07 Mac Adam - Black Stripes Eerste punt in competitie: 01/10/07 Mac Adam - Berkenrode: 4-4 Eerste overwinning: 19/11/07 Mac Adam - Z. Extra Time: 8-2 Grootste overwinning: 21/08/08 The Stars - Mac Adam: 0-12 Grootste nederlaag: 05/11/07 Squadra 07 - Mac Adam: 12-3 Meeste doelpunten in 1 helft: "Mac Douwe?" (5) Meeste doelpunten in 1 wedstrijd: "Mac Douwe?" (6) Boeiendste (?) wedstrijd: 02/04/08 Mac Adam - Noorse 3: 13-5 Meeste mensen in de Kroon: 11, vrijdag 15/02/07 na de 8-2 nederlaag tegen De Meir Snelste doelpunt ooit (zelf gecenterd): 2 seconden, "Mac Douwe?" Snelste doelpunt (niet zelf gecenterd): 8 seconden, Thomas Meurkens Meeste "Clean Sheets": Jurgen. 2x Meeste "zuivere" hattricks: Kevin (1), Tom (1) & Patrice (1) Clubrecord: 3 wedstrijden na elkaar zonder tegendoelpunten Clubrecord: 4 overwinningen op rij (competitie) Eerste gele kaart voor Mac Adam: Jonas Dons (tegen ZVL2)
Mac Douwe? (Defossé Tom) Speler vanaf 2007, voorzitter 2007-2009 Lidnummer Mac Adam: 1A
Mac Pakke? (Defossé Marc) Speler vanaf 2007, ondervoorzitter 2008-2009 (secretaris 2007-2008) Lidnummer Mac Adam: 1B
Mac Sjotte? (Butsraen Patrick) Speler vanaf 2007 Lidnummer Mac Adam: 2
Hando Patrice Speler vanaf 2007 Lidnummer Mac Adam: 3
Wim Bal, Speler 2007-2008, Lidnummer Mac Adam: 4
Mac 'm emme? (Vandercammen Jurgen) Speler vanaf 2007 Lidnummer Mac Adam: 5
Mac Blusse? (Van Riet Tim) Speler vanaf 2007 Lidnummer Mac Adam: 6
Defossé Johnny, Bestuurslid 2007-2008, lidnummer Mac Adam: 7
Mac Bitje? (Bastiaensen Birgit) Secretaris 2008-2009 (Ondervoorzitter 2007) Lid nummer Mac Adam: 8
Thomas Meurkens Speler vanaf 2007 Lidnummer Mac Adam: 9
Maarten Bogaerts Speler vanaf 2007 Lidnummer Mac Adam: 10
Kevin Bellekens Speler vanaf 2008 Lidnummer Mac Adam: 11
Van Walle Giel Speler vanaf 2008 Lidnummer Mac Adam: 12
Dons Jonas Speler vanaf 2008 Lidnummer Mac Adam: 13
Bogaerts Roger Bestuurslid vanaf 2008 Lidnummer Mac Adam: 14
Vervoort Kenneth Speler vanaf 2009 Lidnummer Mac Adam: 15
Karsman Ruben Speler vanaf 2009 Lidnummer Mac Adam: 16
Defossé Bernd Speler vanaf 2025??? Lidnummer Mac Adam: 17
01-08-2007, 00:00 geschreven door MacDouwe?
|
|
|
 |
30-06-2007 |
Titel/Logo |
????
30-06-2007, 00:00 geschreven door Mac Pakke?
|
|
|
 |
29-06-2007 |
Van alle markten thuis |
Mac Adam doet mee aan allerlei tornooien en activiteiten. Dit is het ploegje dat zich kostelijk amuseerde op het Polderberen Volleybal tornooi. Mac Adam slaagde er zelfs in van niet laatste te eindigen. Eerlijkheidshalve moet wel gezegd worden dat de 'Bears' en "lady bears' respectievelijk een baseballteam en de vrouwelijke variant ervan ook weinig volleybal ervaring hadden. Zeker een goed idee om hier volgend jaar terug aan deel te nemen.
29-06-2007, 12:21 geschreven door Mac Pakke?
|
|
|
 |
|
Lay out + kleurenschema |
Zoals je ziet is de lay out en het kleurenschema van de MacAdam blog aangepast om er (hopenlijk) iets beter uit te zien. Ik denk dat aan de vormgeving niet veel meer dient te veranderen, Misschien nog wel de kleuren aanpassen als ze storend moesten blijken.
29-06-2007, 00:00 geschreven door Mac Pakke?
|
|
|
 |
23-06-2007 |
Oefenwedstrijd tegen ZVC Freestyle |
Het ziet er naar uit dat we de mannen van Freestyle gaan warm krijgen voor een matchke net voor het seizoen, dat zal voor ons broodnodige gewenning aan de zaal worden. En hopelijk hebben die mannen er qua training ook nog iets aan. Datum en uur volgen zodra de plannen helemaal op punt staan.
23-06-2007, 19:09 geschreven door Mac Pakke?
|
|
|
 |
|
 |
|
 |