Hallo, oooooh of joepie...... onze zeebonken mogen naar huis. Maar vandaag nog even in de les hoofdrekenen en Frans heel goed opletten. Na de spaghetti trokken we richting strand om zandsculpturen te maken. Wat een kunstenaars in deze klas !!!! De jury (Léon en Anny uit Halle) keken toe met open mond. Rond 15.30 uur reden we landinwaarts richting Ieper. Tot straks !!
meester Filip
07-10-2007 om 13:12
geschreven door 5b
04-10-2007
zeeklas donderdag 4 oktober
Alle hens aan dek,
Dat was onze leuze voor vandaag! Het Noordzee -aquarium, mmmm... Noordzeevis. Ons bezoek aan de IJslandvaarder Amandine en het opleidingsschip de Mercator deed ons al dromen van een matrozenleven.
Met onze kunstenaarstalenten trokken we naar het jeugdatelier van het PMMK -museum. En dit alles onder een stralende hemel.
Het is nu reeds 22h15, de deugnieten slapen al want ze hebben gefeest als de beesten op de fuif.
Tot morgen, met kleine oogjes ....
Filip en Bjorn
04-10-2007 om 00:00
geschreven door 5b
02-10-2007
zeeklas dinsdag 2 oktober 2007
Beste ouders,
Oef, oef, oef ..., eindelijk een droge dag! De zon kwam zelfs even piepen. Na een stevige wandeling (40 minuten) waanden we ons in een echte oorlogsfilm in Atlantikwall. We kropen in de bunkers, wandelden door onderaardse gangen en schoten (alsof toch ...) met de kanonnen. Na de zoektocht met een bezoekje aan de dronkenput, waar we even te diep in het glas hebben gekeken, sloten we onze namiddag af met de gocarts. Dit was keicool!!!
De bezinning met meester Luc bracht onze in een stille zeestemming, om dan vervolgens onder de wol te kruipen, na een opnieuw verkwikkende dag.
Meester Filip en Bjorn
02-10-2007 om 00:00
geschreven door 5b
01-10-2007
zeeklas maandag 1 okt. 2007
Hoi, mama's en papa's
Eindelijk op zeeklas!!! We hebben er echt naar uitgekeken! Het is nu bijna 21uur en na een vlekkeloze, maar regenachtige dag hebben we onze nachtrust echt verdiend. We werden verwelkomd met frietjes en stoofvlees, in de namiddag maakten we een 'verkorte' strandwandeling. Na de belegde stokbroodjes hebben we nog lekker 'jumples' gekregen van meester Bjorn. En nu oogjes toe en snaveltjes dicht.