Inhoud blog
  • CANCUN- BRUSSEL
  • 28-29-30 Cancun
  • 27 nov
  • 26 nov Cancun
  • 25 nov. Tulum
  • 24 nov.
  • 23 nov Merida
  • 22 nov Uxmal
  • 21 nov. Campeche
  • 20 nov.
  • 19 nov. Palenque
  • 18 nov San Cristobal
  • 17 nov.TUXTLA
  • 16 nov. JUCHITAN
  • 15 november
    Zoeken in blog

    HOTELS
  • MEXICO CITY
  • OAXACA
  • JUCHITAN
  • TUXTLA
  • SAN CRISTOBAL
  • PALENQUE
  • CAMPECHE
  • UXMAL
  • MERIDA
  • TULUM
    MEXICO : 9 noviembre - 1 diciembre 2013
    Rondreis door het land van oude culturen
    09-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.9 november 2013 : Mexico City
    Na een proleemloze maar vermoeiende reis aangekomen in Mexico City om middernacht. Taxi genomen en we zaten direct in de hel van het zuiden : ongedisciplineerde weg cowboys,een negeren van alle verkeersregels, lawaai en getoeter, erger dan de ring rond Antwerpen op spitsuur. Gelukkig halen wij de auto pas donderdag op wanneer we onze rondreis starten. En ook in het centrum was het leven in volle gang alsof heel Mexico City nog aan het feesten was  : straatamusement met muziek, dansen, kraampjes met eten etc...Gelukkig hoorden we daar niet veel van in het hotel en sliepen we snel.

    09-11-2013 om 00:00 geschreven door deferm  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    10-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10 november 2013
    In de voormiddag een bezoek aan de drijvende tuinen van Xochimilco maar dat viel wat tegen. De beschrijvingen in de reisgidsen zijn veel te idyllisch... we zagen meer iets wat vroeger misschien wel aansprak maar nu veel van zijn sprankel verloren is waardoor er veel minder toeristen op afkomen.We wandelden dan maar wat rond en zo zag je het echte Mexico: elke bewoner heeft een kraampje voor de deur en verkoopt om het even wat ! Eten, snoepgoed, vers vlees, rauwe kip, batterijen, etc... Fietstaxis snorren je voorbij, kleine vuile steegjes trekken de aandacht maar de mensen zijn super vriendelijk !
    In de namiddag naar het geboortehuis van Frida Kahlo en dat was wel boeiend en druk bezocht... lange wachtrijen om binnen te komen maar het verliep verbazingwekkend vlot.
    We doen alles met de metro en val niet omver : de prijs van een ticket is 3 pesos dus 0,2 cent !!
    Alles is hier goedkoop. 's Avonds gaan eten, typische kost: "chile en nogada" en "pollo en mole poblado": lekker maar zwaar en een smaakcombinatie die we in Belgiƫ niet snel zouden appreciƫren vermoed ik, heel zoet en raar.

    10-11-2013 om 00:00 geschreven door deferm  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs