Jonas zou vandaag rond 5 uur komen. Hij belde me om te vragen of hij iets speciaals moest aan doen, hoe mijn ouders waren en of het etentje een speciale bedoeling had... Hij klonk erg zenuwachtig. Hij was wel een beetje grappig en zo schattig. Om 5 uur ging de bel, Jonas had een hemd aan en een bosje bloemen mee voor mijn moeder. Hij zag er zo enorm lief uit. De gesprekken aan tafel variëerden van studies, tot zijn toekomst en 'Wat doen je ouders?'. Na het eten gingen we naar boven, waar Jonas een diepe zucht slaakte. Hij bekende dat hij toch wel wat zenuwachtig was en ik gaf hem een geruststellende kus op de mond. We rolden een jointje en gingen vervolgens in bed liggen. Daar lagen we dan, zo stoned als een garnaal en verliefder dan ooit. Jonas wist exact waar hij me moest aanraken, elk contact, elke streel en elke kus voelde aan als duizend kleine naaldjes die mijn huid prikkelden.
De wekker maakte me vroeger wakker dan normaal, maar ik stond binnen de seconde inde badkamer. We hadden met z'n allen afgesproken op onze vaste plek. Even gezicht wassen, schmink op en klaar. Toen ik buiten kwam stond Jonas al klaar. Mijn dag kon niet meer stuk. Samen fietsten we naar de afspreekplaats. Toen we de hoek om waren hoorde we Jack Johnson al zingen. Sarah en Alina zaten er al. Even later kwam Mitch ook aan. Hij had al een joint in z'n mond en gooide zijn zakje naar Jonas die vervolgens begon te rollen. De hele dag ging zo voorbij, en voor ik het wist stond ik weer buiten school. Het weekend wasaangebroken en ik had superveel zin in. Toen we bij Alina aankwamen, deden we waar we dag ook mee waren begonnen. Ik was helemaal aan het zweven en lag in Jonas zijn armen. Mijn weekend kon niet meer stuk.
Om 6 uur stipt kwam ik thuis. Mijn moeder zat al aan tafel en mijn stiefvader kwam niet beneden. Ze keek geschrokken en zei: 'Zo mooi op tijd, dat zijn we niet gewoon.' Ik haalde m'n schouders op en ging aan tafel zitten. Mijn stiefvader vroeg of Jonas zondag wou komen eten. Ik zei dat ik het zou vragen.
We waren met z'n allen onderweg naar antwerpen, er was een reggae optreden in de Kerozine. Buiten stond al een rij van 50 meter. Met veel tegenzin sloten we vanachter aan. 20 minuten en een jointje later stonden we binnen. Nog even wat spullen droppen bij de vestiaire en dan de dansvloer op. Ik heb de hele avond samen met Jonas aan het podium gestaan. Voor ik vertrok had ik gevraagd of ik bij Alina mocht blijven slapen, dus moest ik me geen zorgen maken over het uur. Rond een uur of 7 namen we de eerste bus naar huis. Een uur later lag ik in Jonas zijn armen heerlijk weg te dromen. Ik kon me geen betere plek inbeelden om in slaap te vallen.
In de late namiddag werd ik wakker, Jonas was naar mij aan het staren. Het eerste wat hij zei was: 'Jij bent het mooiste wezen in dit universum, ik kan me niet voorstellen dat ik ooit met iemand anders zou willen wakker worden.' Vervolgens kuste hij me zo passioneel dat ik me nog 'higher' voelde dan gisteravond. De rest van de dag hebben we wat gechilled. Om 6 uur ging ik thuis eten en meldde ik dat Jonas morgen mee zou eten. Daarna ging ik naar Alina en hebben we het met iedereen nog eens over de voorbije avond gehad. Sarah was naar 't schijnt in slaap gevallen op de bankjes in de club, nadat ze eerst een bijna een uurtje op de wc had liggen overgeven. Mitch had liggen zoenen met een meisje dat hij paseen half uur daarvoor had leren kennen. We konden er allemaal goed om lachen.
Ik zat op een wit strand, Jonas naast mij en geen wolkje aan de lucht. Op de achtergrond hoorde ik tropische vogels en het geruis van de azuurblauwe golven. Daar lagen we dan poedelnaakt op het mooiste strand van de wereld. We lagen in elkaars armen, tot plots uit het niets de hemel donker en grauw werd. Mijn wekker maakte me bruut wakker. Ik sloeg hem uit en zonk weer even weg in mijn droom.
Mijn moeder zei dat ik er gelukkig uit zag toen ik aan de ontbijttafel ging zitten. Ze had ook wel gelijk, ik voelde me heerlijk. Ik at m'n boterhammen op en ging naar school. De dag duurde lang... héél lang. Geen enkele les was interessant en heel de dag moest ik aan Jonas denken. Ik droomde over onze heerlijke avond gisteren.
Na school gingen we met z'n allen naar Alina's garage. We waren opgetogen en blij. Mitch was gisteren met de trein naar Nederland gegaan. Hij had genoeg gehaald voor de volgende2 weken. We rolden de ene na de andere. Ik had gesms't naar mijn ouders dat ik bij Alina bleef eten, gelukkig vonden ze het goed, want in deze toestand kon ik echt niet thuiskomen. Alina was alleen thuis, dus iedereen bleef en we bestelden pizza.Toen ik naar huis ging, fietste Jonas mee. Eindelijk thuis wou ik niet meer weg van hem, maar het was al zo laat. Ik ben in slaap gevallen met zijn trui aan.
Op school had ik het aan Sarah en Alina verteld. Zij moesten erom lachen. Maar als ze mijn moeders gezicht gezien hadden zouden ze er niet zo om gelachen hebben. Ik dacht dat ze een hartaanval zou krijgen.
Gelukkig hadden we terug een klein voorraadje wiet en smoorden we er op los in de garage van Alina na school. Ik kon het goed gebruiken. Na een aantal uren had ik geen zin om terug naar huis te gaan, maar het moest wel.
Tijdens het eten was het vrij stil, met af en toe een kleine conversatie. Mijn moeder beet de spits af.
Je bent dus samen met die Jonas?
-Ja.
-Al een tijdje neem ik aan?
-Ja.
-Jullie ehm... doen het toch wel veilig?
-Moeder, alsjeblief. Je weet zelf dat ik de pil neem, en ik wil hier nu niet over praten.
-O, ja, oké dan.
Een tijdje later knoopte moeder een conversatie aan met mijn stiefvader. Zoals gewoonlijk luisterde ik niet echt naar wat ze zeiden en at snel mijn bord leeg.
Jonas durfde die avond niet meer langs te komen. Daarom ging ik maar naar hem. Tot mijn grote verbazing vonden mijn ouders dat oké. Toen ik bij Jonas aanbelde en zijn gezicht zag, kreeg ik een warm gevoel van boven tot beneden. Ik zag dat Jonas straalde. Hij leek wel een engel. Hij nam me mee naar de hemel en we bedreven de liefde op een bed van wolken.
Vanochtend werd ik met een lach op mijn gezicht wakker. Mijn dag kon niet meer stuk. Zelfs de toetsen die ik moest inhalen vandaag veranderden mijn humeur niet. Sarah merkte al op dat ik in een ontzettend goede bui was en dat ik straalde. Heb je de loterij gewonnen of zo?, vroeg ze. Je ziet er zo opgewekt uit. Ze komt het uiteindelijk toch te weten, dus wat maakt het uit of ik nu zeg of een week later, dacht ik. Haha. Nee, ik heb seks met Jonas gehad, zei ik. Neee, ga weg!, riep ze bijna door de klas. Ze wilde een uitgebreid verslag horen, maar dat had ik haar toch maar niet gegeven. Ik kon mijn gedachten geen enkele moment bij de les houden. Ik kon alleen maar aan Jonas en onze geweldige avond denken.
Na school gingen we naar ons vaste stekje. We baalden er van dat niemand wiet had. Al gauw ging iedereen terug naar huis. Na het eten kwam Jonas weer mijn kamer binnengeklommen zoals de vorige avond. Het ging er wild aan toe. Plotseling klopte mijn moeder op de deur. Ik stopte even met ademen toen ik zag dat ze zonder op antwoord te wachten gewoon mijn kamer binnenkwam. Daar lagen we dan, naakt. Mijn moeder stond verstijfd met een geschokte uitdrukking op haar gezicht bij de deur. Ze kon geen woord uitbrengen en deed de deur terug dicht. Shit, zei ik. Ik denk dat je beter naar huis kan gaan en voor je eigen bestwil niet via de voordeur, zei ik tegen Jonas. Ja, dat denk ik ook, zei hij. We kleedden ons terug aan. Ik bel je zometeen wel. Goed?, zei hij en gaf me nog een kus. En hij was weg.
Nadat Jonas weg was liep ik naar beneden. Mijn moeder wist niet wat ze moest zeggen. Ze gaf me alleen een preek uiteindelijk. Ik was er nog makkelijk van af en had geen huisarrest. Voortaan zou ik beter mijn deur op slot doen. Jonas belde me daarna nog op. Hij vond het echt genant. Nou, niet alleen hij, ik ook.
Voor één keer was ik blij om naar school te gaan. Alles was beter dan de hele dag binnen te blijven en niets te doen. Toen ik op school aankwam, was Jonas op me aan het wachten. Hij liep naar me toe en omhelsde me stevig. Hij gaf een tedere kus waar ik een heleboel vlinders in mijn buik van kreeg. Op school vertelden ze me dat ik aantal testen had gemist tijdens mijn afwezigheid. Ach, het zal wel lukken, dacht ik.
Na school gingen we met zn allen naar de garage. Daar rolden we er een paar. Wat heb ik dat gemist zeg. De groep was blij dat ik terug de oude was en informeerde me met alles wat ik gemist had de afgelopen dagen. Ze waren vrijdag naar de lokale kroeg gegaan en er was een rel losgebarsten. Diezelfde avond was Sarah blijkbaar ook nog bewusteloos gevallen. Ze had er een paar te veel achter elkaar binnengekieperd en Mitch en Alina hadden haar naar huis moeten brengen. Verder was er niet veel gebeurd toen ik ziek in bed lag. Dus..., zei Mitch, Zijn jullie nu officieel een koppel?, vroeg hij aan Jonas en mij. Jup, zei Jonas en hij keek me lief aan met zijn helderblauwe ogen. Ik gaf hem een kus. Ik wist wel dat je haar zag zitten, zei Mitch plagend en gaf Jonas een klopje op zijn schouder. Daar moest ik van lachen.
Langzaamaan werd het donker en ging ik naar huis. Jonas liep mee. Aan de deur gaf hij me nog een zoen en vertrok. Het eten was al klaar toen ik binnenkwam. Mijn ouders vroeg hoe het op school ging en of ik niet te veel heb gemist. Nee, hoor antwoordde ik.Na het eten moest ik de afwas doen. Toen ik klaar was ging ik naar mijn kamer. Ik had zin in een jointje, dus begon weer te rollen. Daarna zette ik wat muziek op. Ik lag dromend op mijn bed met ogen dicht. Plots kreeg ik een sms. Jonas. Ik wil je zien, stuurde hij. Ik kreeg een idee. Kom naar mijn raam en ik zal lakens buiten hangen zodat je boven kan klimmen :p, stuurde ik terug.
Enkele minuten later kwam hij hijgend mijn kamer binnen gestrompeld. We vlogen wild in elkaars armen. We zoenden en ik voelde zijn handen over mijn lichaam gaan. De kleren gingen een voor een uit en van het een kwam het ander. Ik had me nog nooit zo vrij gevoeld. Dat was je kamer binnenklimmen wel waard, zei hij lacherig. Dat hoop ik maar, zei ik plagerig terug en klom bovenop hem.