Foto
Volgende thuiswedstrijd: Competitie voor onbepaalde duur stil gelegd!!!
Foto
LSM extra's
  • Uitslagen en stand 2de A
  • KBVB Aanduidingen
  • KBVB Gele kaarten
  • KBVB Afgelastingen
  • Website LSM
    LSM 1ste ploeg
    2020-2021
    19-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17/02 LSM - St. Laureins

    BIJNA HOLD-UP !!!

    LSM – SINT LAUREINS  2-2

    ----------------------------------

     

    Wat de onzen het eerste uur van de wedstrijd op de mat brachten deed werkelijk pijn aan de ogen.

    Hoe is het in godsnaam mogelijk om zo slecht te voetballen ?

    De meest eenvoudige passes werden verkeerd ingespeeld m.a.w. contant balverlies.

    Ook op de afvallende bal waren we nergens, telkens drie stappen te laat.

    We speelden ook weer veel te ver uit elkaar, de afstanden tussen verdediging en aanval waren enorm.

    Gelukkig speelde onze doelman een beresterke wedstrijd. Op zijn eentje behoedde hij ons voor een veel grotere achterstand dan de 0-2 na een uur.

    En jawel de voetballogica werd nog maar eens gerespecteerd. Wie zijn kansen niet afmaakt krijgt het deksel op zijn neus.

    Onze aansluitingstreffer was een floddergoal maar die tellen ook.

    Eindelijk werden we wakker en voetbalden het laatste kwartier de bezoekers van het kastje naar de muur.

    De gelijkmaker op corner werd heel fraai door Gianni binnengekopt.

    Wanneer in blessuretijd Joren slim Jorn aanspeelde dacht iedereen dit wordt de 3-2. Maar diens kopbal was te zacht en te onnauwkeurig geplaatst. Onze topscorer haalde zijn trekker dus niet over en pleegden we zo geen hold-up.

    Juist uitslag ? Bijlange niet, maar de voetballogica kan soms ver te zoeken zijn. Gelukkig maar voor het spelletje!!!

    Met dit gelijkspel nemen we onvoldoende afstand met de laag geklasseerde ploegen en moeten we nog steeds naar beneden kijken in de rangschikking. Of ben ik te negatief ???

    Zaterdagavond trekken we naar Meetjesland.

    Misschien een weetje voor onze spelers, nog nooit haalden we punten in Eeklo. Hoog tijd voor verandering !!!

    Tot zaterdag,

    Ciao,

    10-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.09/02 Ertvelde - LSM

    ZWAKKE WEDSTRIJD TEGEN ZWAKKE TEGESNSTANDER

    ERTVELDE - LSM  2-2

    _____________________________________________

     

    Zeer zwakke wedstrijd van LSM, gelukkig tegen een zeer zwakke tegenstander. Beide doelmannen bleven volledig werkloos in de eerste helft, die slechts 2 momenten kende. Eerste moment is het uitvallen van Levi na 20 minuten. Waarschijnlijk opnieuw een spierscheur op de zelfde plaats als vorige keer. Het tweede moment was een te korte terugspeelbal van de Ertveldse verdediging, waarop Midas goed gevolgd was en de bal kon binnen schuiven. Dus toch met 0-1 de kleedkamer in. De tweede helft probeerde Ertvelde hoger druk te zetten, en wij lieten ze rustig in de wedstrijd komen. Wat iedereen (behalve de spelers) voelde aankomen gebeurde dan ook. Timothy ging in de zestien aan de spits hangen en de ref wees terecht naar de stip (66' 1-1). LSM bleef rustig verder knoeien en 2 minuten later stond de 2-1 op het bord. Tussen alles door hadden zowel Simon als Midas uitgelezen kansen (alleen voor de doelman) om een doelpuntje te maken, maar ook dat lukte niet. Na de 2-1 probeerde LSM de bakens te verzetten en gingen we op zoek naar de gelijkmaker. Noch 2 open kansen werden verknoeit maar uiteindelijk slaagde Simon er in de 88ste minuut toch in om de 2-2 op het bord te plaatsen. Snel vergeten deze wanprestatie, en op naar zondag thuis tegen St. Laureins. Aftrap om 15h00.

    Tot zondag,

    Ciao

    04-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.02/02 Maldegem - LSM

    ZURE NEDERLAAG !!!

    MALDEGEM – LSM  2-1

    ------------------------------

     

    Wat jammer toch zo in de laatste minuten de wedstrijd uit handen geven ! Zeker na een zeer sterke tweede helft waar we Maldegem gewoon naar huis speelden.

    Beginnen we met de eerste helft waar beide ploegen de boel in evenwicht hielden. De thuisploeg iets meer balbezit maar qua kansen hielden we elkaar perfect in evenwicht.

    De 1-0 vloeide voort uit zeer slordig uitverdedigen. Onze doelman gooide de bal ondoordacht naar een niet vrijstaande verdediger, balverlies en fout. De vrije trap passeerde iedereen en tot consternatie van alle Lsm’rs in doel.

    Een dom tegendoelpunt die absoluut kon vermeden worden.

    Na een tekort terugspelen van de thuisdefensie verscheen Jorn alleen voor doel maar jammer genoeg mikte hij op de bovenkant van de deklat. Dit had de gelijkmaker moeten zijn. Dus gingen we de rust in met een 1-0 achterstand.

    Na de rust trokken we het laken naar ons toe. We speelden Maldegem tureluurs hoezeer Philibert ook maar stond te brullen.

    De 1-1 was logisch en oververdiend. Christof scoorde. Hij nam het leer pardoes op de slof en de bal verdween schitterend in doel.

    Na de gelijkmaker kon Maldegem absoluut geen vuist maken tot minuut 85.

    De referee blunderde als een debutant. Na een revanche van een thuisspeler trok hij maar geel waar dit zeker rood moest geweest zijn. in het tumult die daarop volgde kreeg een thuisspeler een ferme por die de lijnrechter zag en die tot rood leidde voor Ost dan nog ??? Met 10 tegen 11 met nog een dikke vijf minuten op de klok.

    In blessuretijd werd slordig uitverdedigen afgestraft met een diepe bal waarbij een nochtans zeer sterk spelende Florian zowel speler als bal beroerde. De ref oordeelde fout en gaf strafschop. Jammer en 2-1.

    Onverdiend maar dat is ook voetbal.

    Volgende zaterdag naar staartploeg Ertvelde. Een totaal andere wedstrijd. Geen mooi terrein zoals  in Maldegem en  geen voetballende ploeg,  kortom knopjes omdraaien en deze keer wel de drie punten huiswaarts meenemen.

    Benieuwd.

    Ciao,

    29-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.27/01 LSM - Poesele

    MOOIE OVERWINNING IN DE DERBY!!!

    LSM – POESELE  2-1

    ____________________________________________

     

    Afgelopen zondag stond de derby tegen buur Poesele op het programma. Naast het terrein twee bevriende ploegen, maar eens tussen de krijtlijnen willen ze allebei winnen. Dit was duidelijk voelbaar vanaf minuut 1, want iedereen trok vol in de aanval. Spel ging goed op en neer met kleine kansjes aan beide zijden. In de 36ste minuut kon Levi zich doorzetten op links. Zijn schot met de buitenkant van de voet caprioleerde onder de doelman in doel. Poesele wou deze achterstand zo snel mogelijk wegwerken, en kreeg daarbij een beetje hulp van de ref. In een duel aan de rand van de zestien caramboleert de bal in de richting van onze doelman. Kevin raapt de bal op waarop de scheids prompt fluit voor een terugspeelbal. Iedereen verrast, maar Welvaert laat het niet aan zijn hart komen en brengt Poesele met een knal in dak van het doel langs zij. Ruststand 1-1.

    De tweede helft zien we een ander Merendree, dat Poesele op zijn  helft terug duwt en resoluut op zoek gaat naar de overwinning. We moeten echter wachten tot minuut 89 om het laken naar ons toe te trekken. De Poeselse doelman haalt Levi onnodig onderuit aan de zijlijn. Ostje trapt de bal gestrekt en indraaiend naar de tweede paal. Niemand raakt de bal, maar deze verdwijnt wel tegen het net. 2-1 en een feestje in de Hansbekestraat. Proficiat aan onze jongens en op naar de volgende opdracht. Zaterdag op Maldegem (nooit een makkelijke partij) om 19h30 trachten op opnieuw 3 punten te pakken.

    Tot zaterdag,

    Ciao

    21-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    GELIJKSPEL IS NET IETS TE WEINIG !!!

    SLEIDINGE - LSM 0-0

    ____________________________________________

     

    Op het Sleidingse kunstgras nam LSM van bij de start de wedstrijd resoluut in handen. Onze jongens trokken meteen ten aanval, wat enkele kleine kansjes tot gevolg had. Tussen minuut 20 en 30 kon Sleidinge het evenwicht eventjes herstellen, maar daarna toonde LSM zich opnieuw de betere ploeg. In minuut 35 werd ons een loepzuivere strafschop ontnomen. Levi trapte met een heerlijke omhaal op doel, en de verdediger pareerde met beide handen boven het hoofd, maar de ref sloot onbegrijpelijk de ogen.
    Ook de tweede helft bleven wij baas, maar jammer genoeg konden wij het overwicht niet verzilveren. Levi, Ömer, Joren, .. iedereen werd gestuit door de zeer secuur keepende doelman van Sleidinge.
    Eindstand 0-0 en licht ontgoocheld de kleedkamer in.
    Niet getreurd en op naar zondag waar thuis op ons eigen kunstgras Poesele het kind van de rekening moet worden.
    Zondag 15h00 aftrap van de derby in Merendree. Tot dan.
    Ciao,


    15-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13/01 LSM - Bellem

    OPNIEUW ZWARE PANDOERING VOOR SK BELLEM !!!

    LSM – BELLEM  5-0

    ____________________________________________

     

    Na de zware thuisnederlaag hadden we van de bezoekers een ferme reactie verwacht. In de eerste helft konden ze de  schijn enigszins hoog houden. De 2-0 ruststand was geflatteerd. Uit 3 kansen scoorden Christophe en Omer fraai. De bezoekers uit Bellem daarentegen verzilverden hun kansen niet, bijgevolg een logische achterstand.

    Wanneer in de tweede helft de onzen vlug de 3-0 scoorden en dit na hoekschop, fraai binnengekopt door Aaron, was de kous voor de bezoekers helemaal af.

    Op onze heerlijke voetbalmat was Bellem totaal de kluts kwijt. De grote afmetingen speelden hen duidelijk parten en natuurlijk, wanneer je voelt dat er met nog een half uur te spelen niks meer te rapen valt, ben je al vlug een gewillig slachtoffer.

    De 4 en 5-0 waren niet eens overdreven. Mits een goede laatste pass kon de score nog veel hoger opgelopen zijn. Maar goed, iedereen tevreden en hopelijk vertrokken voor een goede reeks.

    Wie dacht dat we de grootste score van de speeldag lieten optekenen was mis. Daarvoor zorgde Sleidinge, onze tegenstander van volgende week, tegen Poesele.

    Twee ploegen dus die met een goed gevoel elkaar volgende week gaan bekampen op het kunstgrasveld in Sleidinge.

    Benieuwd of de kanonnen even scherp gaan staan.

    Tot zondag,

    Ciao

    07-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.06/01 Lembeke - LSM
    BITSIGE WEDSTRIJD
    Lembeke-LSM 3-1
    -------------------------------

    Lembeke kwam beter uit de startblokken dan LSM wat resulteerde in een paar kleine kansjes, maar dan vooral op stilstaande fases. Na een kwartier kwam LSM beter in de wedstrijd en konden we min of meer het evenwicht herstellen. Het dient gezegd dat onze doelman ons in de eerste helft enkele keren behoede voor een achterstand. Net voor de koffie gebeurde toch wat we gevreesd hadden. Op een van de stilstaande fases kon Lembeke vrij inkoppen en moesten we alsnog met 1-0 de kleedkamer in.
    Ook in de tweede helft begonnen we te slap maar na 10 minuten namen we het heft in handen en konden we nadrukkelijker Lembeke achteruit duwen. Echter opnieuw op een stilstaande fase in minuut 62 was er in onze verdediging geen communicatie. Onze verdedigers hinderden elkaar en de bal viel pardoes voor de voet van de Lembeekse spits die maar moest binnen duwen (2-0). Meteen signaal om Lembeke nog nadrukkelijker achteruit te duwen. Dit resulteerde in minuut 71 in een lange bal naar Jorn. Deze trapte de bal tegen de voet van een verdediger en zo caprioleerde de bal in doel (2-1). We kampeerden nu constant op de speelhelft van Lembeke maar zonder echt veel grote kansen af te dwingen. In minuut 90 hadden we echter dame Fortuna niet aan onze zijde. Aaron kopte mooi een vrije trap van Christophe op doel, maar de doelman redde miraculeus. Op de daarop volgende counter werden we koud gepakt en werd de 3-1 eindstand vastgelegd.
    Volgende wedstrijd is thuis tegen Bellem. Een zeer belangrijke wedstrijd om uit de gevarenzone weg te blijven. We mogen ons echter niet blind staren op de ruime uitoverwinning in de heenronde. We zullen top moeten zijn volgende zondag op ons kunstgras.
    Aftrap om 14h30.
    Ciao,

    17-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16/12 LSM - Latem

    Overdreven cijfers!
    LSM-Latem:  1-4

    ------------------------
    LSM begon niet zo goed aan de wedstrijd en moest het spel ondergaan. Bij de eerste hoekschop van de bezoekers was het meteen raak (0-1). Onbegrijpelijk hoe iemand zo vrij kan staan aan de kleine rechthoek. Ook een fitte Kevin had hier meer kunnen/moeten doen. Deze opdoffer schudde ons wakker en geleidelijk aan kwamen we beter in de wedstrijd. In de 25ste minuut lag een onnodig licht duwtje van Jorn aan de basis van een licht toegekende strafschop. Berwouts knalde meteen de 2-0 op het bord. De onzen bleven zoeken naar een passend antwoord en net voor de rust werden we daarvoor beloond. Een prachtige, splijtende pass van Christophe bracht Levi alleen voor doel. De doelman kon in eerste instantie nog pareren, maar een goed gevolgde Omer duwde uit een zeer scherpe hoek alsnog de bal tegen de netten. Een opsteker om met de 1-2 de rust in te gaan.
    Direct na de rust lag een foute inspeelpass van Timothy aan de basis van een dodelijke Latemse counter en de 1-3 stond op het bord. De onzen bleven duwen en proberen. Uiteindelijk gingen we met 3 achteraan spelen en konden we nu en dan doelgevaar creëren. Opportunist Berwouts slaagde er in de slotminuut in om een counter van Latem af te ronden. De 1-4 was meteen de eindstand van een aangename wedstrijd waar Latem de verdiende winnaar was maar zoals gezegd wel met licht overdreven cijfers.
    Verder bouwen op deze tendens. Beginnend met volgende woensdag een oefenpartij tegen KAA Gent op eigen terrein. Aftrap om 19h30.
    Tot dan.
    Ciao


    10-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.09/12 LSM - Assenede

    KLINKENDE ZEGE!!!
    LSM - Assenede: 8-1
    --------------------------------

    Onze jongens pakten uit met een zeer goede prestatie, weliswaar tegen een onnoemelijk zwakke tegenstander. Assenede liet veel ruimte om te voetballen, en deze ruimtes werden maximaal benut met verzorgt voetbal, vlotte en secure passing en een resem doelpunten. Dubbele cijfers behoorde tot de mogelijkheden, maar het werd uiteindelijk een mooie 8-1 zege (ruststand 3-0). Assenede kon in de 72' enigszins de eer redden.
    3x Revyn (16', 33' en 63'), 2x Ost (57' Pen. en 80'), Ercaliskan (14'), Maeyens (59') en Morel (88').
    Volgende zondag spelen we thuis tegen de leider (Latem) dat gisteren zijn tweede seizoensnederlaag leed. Kijken of we opnieuw kunnen uitpakken met een glansrijke prestatie.
    Tot zondag.
    Ciao,


    03-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.02/12 Zeveren - LSM

    BILLIJK GELIJKSPEL

    ZEVEREN – LSM  1-1

    --------------------------

    Een verplaatsing naar Zeveren is nooit evident. Hun smal plein in de weidse natuur en hun agressieve manier van spelen beletten dikwijls mooi en goed verzorgd voetbal.

    De goede ingesteldheid hadden we. Zou nodig blijken. In de eerste helft hadden we duidelijk het beste van het voetbal. Enkele mooie aanvallen over de grond typeerden ons beter voetballend vermogen de laatste weken.

    Een kans noteerden we, maar wat voor één. Na een onwaarschijnlijke scrimmage caprioleerde de bal op de paal waarna de Zeveren defensie de bal nog ultiem kon wegwerken. Maar ook de thuisploeg kreeg een paar mogelijkheden waar onze doelman Kevin wel raad mee wist. 0-0 aan de rust

    In de tweede helft was de thuisploeg bedrijviger, wonnen nog meer duels en hun gevaarlijke wingers deden ons soms wel pijn.

    Toch scoorden we de openingstreffer die echter jammer genoeg werd afgevlagd. Consternatie maar de ref ging in op zijn lijnrechter. Jammer !!

    Doodjammer zou blijken want enkele minuten later scoorde Zeveren een fraai doelpunt. Een goede voorzet vanop rechts werd knap binnengetrapt. Kevin kansloos.

    We moesten even bekomen maar wanneer Levi knap in het straatje werd gestuurd stond de gelijkmaker op het bord.

    Zeveren snakte naar adem maar de onzen konden hen de doodsteek niet geven.

    Integendeel, minuut 86. Jorn schoffelt een thuisspeler in de grote backlijn onderuit en de ref is kordaat. Strafschop !!! Kevin kiest geen hoek en pakt de penalty klemvast. Oef, zou niet eerlijk geweest zijn maar iedereen weet dat deze wet in het voetbal niet bestaat.

    Na exact 90 minuten vond de ref het welletjes en in feite kon iedereen zich verzoenen met een gelijkspel.

    Zondag ontvangen we in Merendree het gepromoveerde Assenede. Met  minder dan een overwinning zijn we niet tevreden.

    Zondag, Estadio communale in Merendree 14.30u

    Ciao,

    28-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24/11 LSM - Kleit

    FC Kleit in bedwang gehouden!!
    LSM – Kleit 0-0
    ---------------------------------------------

    We pakten in de eerste wedstrijd op het nieuwe kunstgras, voor een ruime publieke belangstelling, met een collectief sterke prestatie uit. We waren minstens de evenknie van een op papier sterkere tegenstander.
    In de eerste helft hadden we pech met een schot van Christophe Ost op de binnenkant van de paal, waarna de bal terug het veld in sprong. De bezoekende doelman hield ook Midas van een doelpunt.
    In de tweede helft bevestigden we dat we over meer voetballend vermogen dan Kleit beschikken, maar ook Levi slaagde er niet in om te scoren. Bij Kleit groeide de frustratie naarmate de partij vorderde, waardoor het nog een bitsig wedstrijdslot werd.
    Volgende zondag trekken we naar Zeveren dat mee strijdt voor een plaats in de eindronde.
    Nieuw puntengewin zou een fameuze opsteker zijn. Tot zondag.
    Ciao,



    19-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.18/11 Waarschoot - LSM

    BROODNODIGE DRIEPUNTER !!!

    WAARSCHOOT – LSM  1-3

    ------------------------------------------

    Wie vorige week mijn verslagje gelezen heeft, enkel op onze blog want op onze site is er al twee weken niks gepubliceerd, kon lezen dat Waarschoot ons lag. Ook gisteren was dit duidelijk het geval.

    Onze eerste helft was behoorlijk. We speelden vrij compact en af en toe werd er een goede actie opgezet. Dit resulteerde dan ook in enkele goede net-niet mogelijkheden. Telkens was de laatste pass iets te onnauwkeurig om te kunnen scoren.

    Maar ook onze doelman deed mee, enkele minuten voor de rust pakte hij uit met een geweldige safe op één van de schaarse aanvallen van de thuisploeg.

    We noteerden ook het uitvallen van Simon na een dik half uur. Daardoor werd onze gevaarlijkste en meest dreigende aanvaller Levi een rij achteruit geposteerd en dit bevorderde ons aanvalsspel zeker niet.

    Het begin van de tweede helft was ronduit slecht. Niet dat Waarschoot imponeerde maar wij kropen weer naar achteren en ons combinatiespel was compleet weg.

    Wanneer Levi toch eens diep infiltreerde in de backlijn van Waarschoot was het bingo, zijn gemeten voorzet werd door Omer mooi binnengeduwd. 0-1

    Wie dacht, nu zijn we vertrokken had het mis. Opnieuw werd we naar achteren geduwd en na een misverstand in de verdediging kon Waarschoot gelijkmaken. 1-1 en een billijke tussenstand.

    Toch trokken we nog het laken naar ons toe. Nadat Jorn met een fraaie lob bijna scoorde maakte hij gebruik van een flater in de thuisdefensie om heel fraai te scoren. Heel mooi afgewerkt.

    Waarschoot was nu wel de pedalen kwijt en wanneer Omer zijn tweede van de namiddag scoorden was de driepunter een feit.

    Een overwinning die voorlopig de rust in de club doet terugkeren maar hopelijk beseft iedereen dat het nog heel veel beter moet om niet tegen de degradatie te moeten strijden.

    Ben ik een negativist ? Neen, maar een realist.

    Zaterdagavond, het grote moment !! Dan ontvangen we de tweede gerangschikte Kleit in Merendree op ons splinternieuw kunstgrasveld.

    Geen boebels, geen putjes meer! Ons terrein meet 106 op 65 meter. Fantastische afmetingen om  heel fraaie combinaties op de mat te leggen.

    Zaterdag 24/11, aftrap 19.30 u

    Zondag, mosselsouper in de sportzaal in Landegem.

    Tot dan ?

    Ciao,



    13-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.11/11 LSM - Zomergem

    ZOOO KAN HET NIET VERDER !!!

    LSM – ZOMERGEM 1-4

    ------------------------------------------

    Na een degelijke eerste helft waar we ongelukkig op achterstand kwamen via een hoekschop konden we hopen op enig puntengewin. Onze gelijkmaker was van fraaie makelij. Omer kopte een uitstekende voorzet van Midas heel netjes tegen de touwen. Dit gaf de supporter moed zeker omdat de bezoekers zeker geen grootse indruk nalieten.

    Tijdens de rust was de sfeer in de vergaderzaal met de mensen van Zomergem en onze genodigden opperbest. Ik denk dat het wel gedonderd zal hebben in de bezoekende kleedkamer. De Mickeys stonden plots veel hoger en eisten de bal op.

    Nog één kans noteerden we toen Midas zijn stiftertje net iets te weinig hoogte en kracht had. Maar dat was ook alles.

    We kreunden onder de kracht van Zomergem en wonnen geen enkel duel meer. Zelfs de inworpen waren kinderlijk dramatisch. Geen 3 passes na elkaar lukten ons en ook bij de vervangingen en het gekozen spelconcept hadden velen na de wedstrijd vragen. Uiteraard wordt iedere supporter dan ook trainer en heeft iedereen dé oplossing!!!

    Dat we uit een ander vaatje moeten gaan tappen is vrij duidelijk. Een werkelijk beschamende 1 op 12 tegen geen topploegen, verre van zelfs.

    Hopelijk brengt het kunstgras soelaas maar dat betwijfel ik.

    Een beter en duidelijker spelconcept en vooral mateloze inzet en wil om te winnen zullen nodig zijn om op Waarschoot aanstaande zondag opnieuw niet af te gaan.

    Nu reeds een zespuntenwedstrijd en hopelijk eentje op het scherp van de snee.

    Jongens toch, wat een slap en onrustbarend seizoenbegin!!

    We gaan wel positief blijven en reizen zondag met volle moed naar Waarschoot af, een ploeg die ons ligt trouwens !!!

    Ciao,

    05-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.04/11 Lovendegem - LSM

    OPNIEUW OPDOFFER VAN FORMAAT

    LOVENDEGEM – LSM 3-1

    -----------------------------------------------

    Positief zijn in het leven is belangrijk en dat geldt ook in de sport.

    Ook vandaag konden we geen punten pakken op Lovendegem. Het werd er natuurlijk niet makkelijker op toen Joren na 25 minuten aan de basis lag van een penaltyfout, een tegendoelpunt en rood bovenop. De scheids was streng maar niemand kon ook iets echt betwisten.

    Na deze fase verliep de partij gelijkmatig. We noteerden een grote kans voor de thuisploeg maar ook wij verknoeiden een tweetal grote mogelijkheden. Een gelijkspel aan de rust was de betere weergave maar ja om punten te pakken moet je scoren hé.

    De tweede helft kon niet slechter starten. Onmiddellijk scoorde de thuisploeg een tweede goal op een  hoekschop. Boeken toe.

    Even kon Jorn nog wat hoop brengen na de aansluitingstreffer maar gelukkig verknoeide de thuisploeg nog een aantal grote kansen waardoor de score alsnog niet hoger opliep.

    Ondermaatse prestatie van onze lsm’rs tegen opnieuw geen al te sterke tegenstander.

    In de verte zien we echter versterking komen. Een aantal gekwetsen, lees Levi en Bram,  zijn aan het terugkomen en hopelijk beseffen een aantal beloftevolle jongeren dat dit hun moment wordt om een basisplaats te veroveren.

    Zondag spelen we onze laatste thuiswedstrijd op Landegem, voor een aantal van ons bestuursleden een emotionele gebeurtenis maar met dien verstande dat iedereen bijzonder fier is dat we binnenkort in onze nagelnieuwe site in Merendree kunnen shotten.

    Al wie ooit voor Lando Sport of voor LSM in Landegem speelde een warme oproep om de laatste wedstrijd aan de Heirenthoek bij te wonen.

    Tot 11/11 om 14.30 u

    Ciao,

    29-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.28/10 LSM - Meetjesland

    COMPLETE OFF-DAY

    LSM – MEETJESLAND 0-1

    -------------------------------

    Veel goede hoop vandaag, mits winst konden we ons veilig in de top vijf nestelen. Maar niks was minder waar.

    Het eerste halfuur was van beide ploegen miserabel slecht. Een festival van slechte passes, slechte controles en weinig duelkracht.

    Naarmate de eerste helft vorderde kropen we meer en meer achteruit. Onbegrijpelijk en tot gevolg dat we een tweetal keer met de schrik vrijkwamen. Gevleid konden we dan ook de rust halen.

    Wie beterschap verwachtte de tweede helft kwam meer dan bedrogen uit. We bleven uit hetzelfde vaatje tappen en toen de bezoekers op vrije trap de 0-1 scoorden kwam er zelfs geen tegenreactie. We noteerden geen enkele kans en met een aantal vrije trappen werd er ook niks gedaan. Frustrerend.

    Zelden zo een lamentabele match gezien.

    Dit vraagt om een reactie van iedereen. Te beginnen zondag tegen buur Lovendegem die ook een serieuze oplawaai kreeg dit weekend.

    Ciao,



    22-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21/10 St. Laureins - LSM

    SCOREND VERMOGEN OP LAAG PITJE

    SINT-LAUREINS – LSM  0-0

    -------------------------------------------------

    De wedstrijd tegen alweer een nieuwkomer hebben we niet winnend kunnen afsluiten.

    Jammer want aan kansen geen gebrek.

    In feite domineerden we de ganse wedstrijd tegen een zeer matige tegenstrever.

    In de eerste helft noteerden we een paar kleine kansjes maar konden absoluut leven met de brilscore aan de rust.

    Na de koffie grepen we de thuisploeg serieus bij de keel en dat resulteerde in een paar grote mogelijkheden.

    Tweemaal vond Omer de thuisdoelman op zijn weg en ook Simon kon hem niet kloppen. Ook de kopbalkans van Willem had beter gemoeten.

    Indien we scoren aan 50% is het na een uur 0-2. Jammer genoeg deden we dat niet en gelukkig had Kevin een fameuze redding in petto op één van hun schaarse aanvallen.

    Vooraf waren we content met een puntje (zouden we echter nooit moeten zijn) en na de wedstrijd grote treurnis om dit puntenverlies. Je ziet maar dat voetbal dikwijls afhangt van details.

    Tevreden konden we zeker zijn over de mentaliteit van onze ploeg. De twee invallers voor Jorn en Krisof deden het meer dan voortreffelijk en ons spel was degelijk. Veel drang naar voren en bijwijlen verschillende knappe aanvallen.

    Toch spijtig dat we geen drie punten naar huis konden meebrengen.

    Zondag ontvangen we FC Meetjesland die ook in een ferm dipje zit, steeds gevaarlijk om tegen deze ploegen punterverlies te lijden.

    Spelen we zondag aanstaande onze laatste thuiswedstrijd op ons A-terrein in Landegem? Indien we de laatste berichten (lees werkplanning) mogen geloven zou het kunnen dat we op 11/11 in Merendree spelen.

    Vreee benieuwd !!!

    Ciao,



    15-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14/10 LSM - Ertvelde

    GEVLEIDE DRIEPUNTER

    LSM – ERTVELDE 3-1

    ------------------------------

    Na de sterke prestatie van vorige zondag tegen Maldegem waren de verwachtingen hoog gespannen om opnieuw een degelijke partij af te werken.

    Het enige positieve zijn de drie punten maar wel niet onbelangrijk. Wie vanmorgen de krant las en na  de verkiezingsresultaten de rubriek regionaal sport bekeek stelde vast de LSM goed bezig is.

    “It’s all about winning” vertelde me iemand na de wedstrijd en gelijk had hij.

    Bij een gevleide overwinning worden natuurlijk nogal vlug de minder goede aspecten vergeten. Mogen we niet doen maar ook de goede niet vergeten.

    Goed waren de goals, vooral de eerste van Jorn mocht gezien zijn en ook de collectieve aanval die leidde tot de beslissende 3-1 was fraai.

    Dat we op achterstand kwamen verbaasde niemand. Zelden zo slap gestart en wanneer je constant balverlies lijdt op eigen helft vraag je om problemen.

    Wie dacht dat we in de tweede helft de bezoekers gingen afmaken kwam bedrogen uit. Veel te weinig balbezit door telkenmale dom balverlies gaf de bezoekers vleugels. Ze kwamen daarbovenop bijna aan de gelijkmaker. Eénmaal op hoekschop en ook nog via een deviatie op de deklat.

    Wanneer we echter op het einde de 3-1 scoorden was de kous natuurlijk af en smaakten de pintjes in het zonnetje hoogstwaarschijnlijk heel lekker. Het Indian summer-gevoel was duidelijk aanwezig.

    Zondag verplaatsen we ons heel diep in het Meetjesland. Sente, de grensploeg die dit jaar promoveerde en de laatste weken goede resultaten neerzet. Toch opnieuw een wedstrijd waar er punten moeten gesprokkeld worden.

    Benieuwd,

    Ciao,

    09-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.07/10 LSM - Maldegem

    WISSELVALLIGHEID BLIJFT VERDER DUREN !!!

    LSM – MALDEGEM   2-1

    ---------------------------------------------------------------

    Na de teleurstellende partij tegen Poesele waren onze jongens zeker en vast een revanche verschuldigd zowel aan de technische staf, het bestuur en de supporters.

    Eerlijk gezegd begonnen we met een klein hartje aan de wedstrijd tegen dé titelfavoriet uit onze reeks.

    Al vlug bleek dat we de wedstrijd goed in handen namen. Zeer belangrijk voor het vertrouwen. Ook aan inzet geen probleem, iedereen had de boodschap duidelijk begrepen.

    De 2-1 ruststand was in feite geen juiste weergave van het geleverde spel. De bezoekende doelman had verschillende goede reddingen in huis en belette zowel Jorn en Christoph van een doelpunt.

    Oververdiend scoorde Ömer de openingstreffer diep in de eerste helft na een mooie beweging. De gelijkmaker kort nadien was een geweldige domper en eentje met een buitenspelreukje.

    Gelukkig scoorde Glenn op slag van rust. En wat voor een doelpunt. Hij nam een laterale bal pardoes op de wreef en de bal verdween schitterend in de kruising. Een geweldig afstandsschot net voor de rust.

    Wie dacht dat Maldegem ons ging vastzetten in de tweede helft kwam bedrogen uit. Zelden werd Kevin bedreigd en onder leiding van een secure Joren bleef onze verdediging goed overeind.

    Wat me ook opviel was dat verschillende jongens stillekens aan het ritme van tweede provinciaal aankunnen. Ik denk maar aan Gianni en Aaron die de laatste weken duidelijk vorderingen maken.

    Een goede zaak voor het vervolg van de competitie.

    Zondag ontvangen we promovendus Ertvelde. Een tweede achtereenvolgende thuiszege zou een zegen zijn voor het verdere verloop van het seizoen.

    Benieuwd of we dezelfde focus kunnen aanhouden volgende zondag.

    Eerst gaan stemmen en dan naar de Heirenthoek !!!

    Ciao,

    01-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.29/09 Poesele - LSM

    ONDERMAATSE PRESTATIE

    POESELE – LSM  4-0

    ----------------------------------

    Tegen een fris van de lever voetballend Poesele waren de onzen kansloos. Zeker als je zelf niet de ambitie toont en ja zelfs weinig motivatie hebt om deze derby te betwisten. Waar was de grinta en de verbetenheid? Thuis gelaten?

    De eerste helft was ronduit dramatisch. We liepen dikwijls achter een ongrijpbare bal aan en de thuisploeg stond hoog te spelen waardoor we steeds maar de lange bal hanteerden en in balbezit geen drie passes na elkaar konden geven. We noteerden dan ook geen enkele noemenswaardige kans in de ganse eerste helft. Ronduit beschamend en dit voor een derby. Vraag me soms af of sommige Lsm’rs wel wisten dat er vandaag een derby op het programma stond. Daar leef je toch naartoe tijdens de week maar weinig van gezien hoor.

    In het eerste kwart van de tweede helft konden we de schijn even hoog houden en noteerden we zelfs een aantal kansjes. Maar al vlug was het beste eraf en toen Poesele de 3-0 scoorde na een knappe aanval mochten we de boeken helemaal toe doen. Ook de 4-0 mocht gezien zijn.

    Tijd voor bezinning na een heel zwakke wedstrijd en een even slechte seizoenstart. Wanneer je op 5 wedstrijden 14 tegendoelpunten slikt mag het een wonder heten dat we nog vier punten hebben in het klassement.

    Zondag ontvangen we titelfavoriet Maldegem, op zijn minst verwacht ik een klinkende revanche na de wanprestatie van gisteren.

    Aftrap 15 uur

    Ciao,



    25-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.23/09 LSM - Sleidinge

    DUIDELIJK BETERSCHAP MERKBAAR !!!

    LSM – SLEIDINGE   0-0

    ----------------------------------------------------

    De wedstrijd tegen één van de titelfavorieten was er eentje die mocht gezien zijn. Een 0-0 eindstand kan dus ook wel best te genieten zijn.

    Je zag onmiddellijk dat de onzen gebrand lagen op een goede prestatie. Veel balbezit, onvergelijkbaar met de voorgaande wedstijden, bijwijlen snel combinatievoetbal over de grond en kansen scheppen.

    Van een kans gesproken. Onze goalgetter Jorn kwam na een defensieve blunder alleen voor doel. Onbegrijpelijk speelde hij nog Christophe aan waar hij altijd zelf had moeten scoren. Jammer toch !!

    In de eerste helft bleven we goed combineren en regelmatig voor gevaar zorgen. Maar doelpunten bleven uit.

    De bezoekers uit Sleidinge ontgoochelden, geen enkele kans en zelfs geen enkele goede noemenswaardige combinatie noteerden we.

    Ook in de tweede helft namen we het initiatief. Dit resulteerde opnieuw in aantal goed uitgesponnen aanvallen. Meestal vanop rechts waar Simon een gesel was voor de slappe bezoekende defensie. Onbegrijpelijk dat het na een dik uur nog steeds 0-0 stond. Zowel Christophe, Jorn en Simon konden niet besluiten. Hun doelman redde telkens de meubelen soms met wat geluk maar hij alleen hield Sleidinge recht.

    Naar het einde van de wedstrijd kwamen de bezoekers toch wat meer dreigen. Een attente Kevin voorkwam dat de gekende voetbalwet niet gerespecteerd werd.

    Onthouden we vooral het veel betere spel en het beoogde puntje voor de wedstrijd weliswaar.

    Zaterdagavond kijken we gebuur Poesele in de ogen.

    Een ploeg die ook beneden de verwachtingen staat, afwachten dus. Na de goede prestaties van de voorbije twee weken zou een driepunter een ferme opsteker zijn.

    Tot zaterdag 19 uur!

    Ciao,






    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Belangrijke data

    Activiteiten LSM


    Uitslagen en standen
  • uitslagen en standen

    Competitie heenronde

    13/09/2020 -15u00:
    Adegem - LSM (4-1)
    20/09/2020 -15u00:
    Assenede - LSM (2-1)
    27/09/2020 -15u00:
    LSM - Maldegem (2-4)
    04/10/2020 -15u00:
    Zomergem - LSM (0-0)
    11/10/2020 -15u00:
    LSM - Belzele (3-0)
    18/10/2020 -15u00:
    Lembeke - LSM
    25/10/2020 -15u00:
    LSM - Destelbergen
    01/11/2020 -14u30:
    Kleit - LSM
    08/11/2020 -14u30:
    LSM - Bellem
    Woe 11/11/2020 -14u30:
    LSM - Lovendegem
    15/11/2020 -14u30:
    St.Denijs - LSM
    22/11/2020 -14u30:
    LSM - Evergem Center
    29/11/2020-15u00:
    Poesele - LSM
    06/12/2020-14u30:
    LSM - St.Laureins
    Zat 12/12/2020 -20u00:
    Meetjesland - LSM 
    Competitie terugronde

    20/12/2020 -14u30:
    Lovendegem - LSM
    10/01/2021 -14u30:
    LSM - Adegem
    17/01/2021 -14u30:
    LSM - Assenede
    Zat 23/01/2021 -19u30:
    Maldegem - LSM
    31/01/2021 -14u30:
    LSM - Zomergem
    07/02/2021 -15u00:
    Belzele - LSM
    21/02/2021 -15u00:
    LSM - Lembeke
    28/02/2021 -15u00:
    Destelbergen - LSM
    07/03/2021 -15u00:
    LSM - Kleit
    14/03/2021 -15u00:
    Bellem - LSM
    21/03/2021 -15u00:
    LSM - St.Denijs
    Zat 27/03/2021 -19u00:
    Evergem Center - LSM
    11/04/2021-15u00:
    LSM - Poesele
    18/04/2021 -15u00:
    St.Laureins - LSM
    25/04/2021 -15u00:
    LSM - Meetjesland

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs