Hallo!
Deze week hebben we VEEL dingen gedaan!
MAANDAG : vierden we driekoningen. heel het 5de en 6de was verkleed. In de voormiddag gingen we liedjes zingen en na de middag gingen we in groepjes langs de huizen zingen! We hebben veel ingezameld!
DINSDAG : hadden we een grote wiskunde toets. Bij thema verslaving had de juf een klein jenever glaasje, een wijnglas en een bierglas mee. Dan hadden we er overal even veel siroop(stelde de alcoholconcentratie voor)in gedaan. Bij het kleine jeneverglas zat er veel siroop in met een heel klein beetje water. in het bierglas een beetje siroop met veel water en in het wijnglas siroop met water. Dan mocht er iemand dat jeneverglas in 1 slok opdrinken. In de namiddag hadden we ook met flessen (gevuld met veel en weinig water) een melodie gemaakt!
WOENSDAG : hadden we deel 2 van de wiskunde toets gemaakt. Dan hebben we ook een herhalingsspel gespeeld van Frans en allemaal gokspelletjes gespeeld.
DONDERDAG : speelden we allemaal spelletjes die te maken had met het thema verslaving. Ook hadden we toets van Frans en een dialoogje en in de namiddag was het zwemmen.
VRIJDAG : eerst hadden we les. Daarna moest iemand een spel uitleggen en als dat goed was gingen we van plaats veranderen. nu zijn we van plaats veranderd. Dan deden we een proef met een kaars. Op een deksel gevuld met water, zetten we een kaarsje op en daarover zetten we een bokaal. Dan zag je dat het kaarsje doofde omdat het kaarsje niet genoeg zuurstof had en dat hoorde ook bij het thema verslaving. We vergeleken het met met een rokerige ruimte en passief meeroken. En straks gaan we crea doen!
DAAAG!
van Emma






|