In 6A hebben we al heel veel gedaan. Zoals in alle scholen hebben we al heel veel wiskunde gedaan. Elke dag zeker 1 uur ! :shock: We hebben geleerd over oppervlaktematen en nog wat moeilijke dingen,... :-?
Elke week moet er iemand dagelijks een 'actua' moment houden. Je moet elke dag 3 artikels meebrengen, dan moet je die tonen op een creative manier aan de hele klas. :-)
Vrijdag hebben we vaak knutselen.:oops: Deze week moesten we op een mapje waar onze foto in zat de speciale delen van ons gezicht schilderen. Dan drukten we dat mapje tegen een blad papier, toen kon je jezelf herkennen op dat blad papier :-D
We hebben ook een digitaal bord in de klas. Dat is super cool ! Je kunt er met een speciaal pennetje alles op doen ! Het is net een soort computer, maar dan zonder muis !
Met het 6de doen we dierencarnaval ! Dat is een heel leuk toneelstuk dat we gaan laten zien aan het 3de leerjaar. Kiara, Anne en ik zijn de vertellers! Er zijn ook muzikanten die super goed kunnen spelen op hun instrument ! De andere hebben allemaal een hele leuke rol!
Dat was mijn eerste week in 6A!
|