Lissabonreis 2016
Inhoud blog
  • Zelfs regen houdt ons niet tegen! Het verslag van de laatste vollledige dag!
  • Dag 6... een verkenning van Lissabon aan beide kanten van de Taag!
  • dag 5, waarop Queluz en Belèm hun geheimen prijsgeven...
  • Dag 4... in het teken van Unesco-werelderfgoed en sublieme pareltjes!!
  • De derde dag... ontspannend genieten van cultuur en natuur!

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     



    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    op reis met 6 Toerisme!
    19-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zelfs regen houdt ons niet tegen! Het verslag van de laatste vollledige dag!

    Deze morgen waren de hemelsluizen geopend... Een alternatief programma werd snel op poten gezet en goedgekeurd door iedereen!

    Daarna bleek de hemel voldoende opgeklaard om toch te kunnen genieten van de laatste gidsbeurten en een prachtig stuk Lissabon!!

    Morgen zijn we weer thuis; dank aan iedereen om ons te volgen, maar vooral dank aan onze leerlingen voor een heel boeiende, afwisselende en ontspannen reis!

    Bijlagen:
    Dag 7.pdf (567.8 KB)   

    19-03-2016, 00:58 geschreven door Jan en Peter  

    Reageer (2)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    18-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 6... een verkenning van Lissabon aan beide kanten van de Taag!
    Vandaag hebben we onze eerste volledige dag in Lissabon doorgebracht. Op het programma stonden de wijken Alfama, Castelo en Mouraria met tal van heerlijke bezienswaardigheden. Na de middag hebben we de Taag overgestoken en het enorme beeld van Cristo Rei beklommen. Afsluiten deden we in stijl in een restaurantje met een uniek zicht!! Het weer is prachtig, de leerlingen schitterend! Dit is een topreis!!

    Bijlagen:
    Verslag dag 6.pdf (395.5 KB)   

    18-03-2016, 01:55 geschreven door Jan en Peter  

    Reageer (0)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    17-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 5, waarop Queluz en Belèm hun geheimen prijsgeven...

    Vandaag (weeral) een topdag voor onze toeristen :)

    We begonnen met het koninklijk Paleis van Queluz, een Rococo-knaller van formaat, met alle pastelversierseltjes erop en eraan.

    Daarna at last richting Lisboa, waar we begonnen met het gebied van de ontdekkingsreizen, Belém.

    Het boeiende verslag van deze vermoeiende descobrimento leest u in het bijgevoegd verslag :)


    Bijlagen:
    Verslag dag 5.pdf (358.2 KB)   

    17-03-2016, 01:06 geschreven door Jan en Peter  

    Reageer (0)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    16-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 4... in het teken van Unesco-werelderfgoed en sublieme pareltjes!!
    Vandaag was een dag die door de leerkrachten met stip genoteerd was in de agenda!! Een lange dagtrip naar het Noorden met 3 absolute toppers die op de Unescolijst staan en nog 3 andere prachtige bezienswaardigheden! Het werd een lange maar uiterst deugddoende en indrukwekkende dag! In bijlage vinden jullie het nieuwe verslag van deze uitzonderlijk mooie, niet te evenaren, ronduit spectaculaire, onovertroffen weergaloze gigantische super-dag!

    Bijlagen:
    Verslag dag 4.pdf (377.4 KB)   

    16-03-2016, 01:07 geschreven door Jan en Peter  

    Reageer (1)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    15-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De derde dag... ontspannend genieten van cultuur en natuur!

    Vandaag openden we met een culturele klepper! Het paleis/basiliek/klooster van Mafra met de grootste bibliotheek en de langste gang van Europa... Mafra is écht maf... een megalomaan maar indrukwekkend gebouw en de ideale start van een nieuwe dag onder de Portugese zon! Daarna maakten we kennis met het strand- en kusttoerisme in Estoril en Cascais om na een pauze af te zakken naar het meest Westelijke punt van Europa... Cabo da Roca.  Een heerlijke dag met leuke en verrassende wendingen!!

    Bijlagen:
    Verslag dag 3.pdf (425.6 KB)   

    15-03-2016, 01:07 geschreven door Jan en Peter  

    Reageer (2)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    14-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een dag zonder vervelen, met paleizen en kastelen!
    Vandaag hebben we tijd gemaakt om Sintra en wijde omgeving te verkennen... beklijvende paleizen, mysterieuze bouwwerken en eeuwenoude muren... alles vertelt het boeiende verhaal van de rijke geschiedenis van deze mooie streek! Lees mee en geniet... zoals wij ook doen!

    Bijlagen:
    Verslag dag 2.pdf (222.6 KB)   

    14-03-2016, 00:05 geschreven door Jan en Peter  

    Reageer (2)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    13-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het verslag van de eerste dag... een fijne vlucht, een mooie kennismaking!

    Dag lieve blogvolgers,


    We zijn vandaag veilig aangekomen in Lissabon! Het verslag van de eerste dag vinden jullie in bijlage. Wij maken ons klaar om morgen zuidwaarts te rijden waar we Sintra en de Costa Lisboa gaan verkennen.

    Bijlagen:
    Verslag dag 1.pdf (214.4 KB)   

    13-03-2016, 00:23 geschreven door Jan en Peter  

    Reageer (0)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    11-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De bundel van de info-avond
    In bijlage vinden jullie de bundel met alle praktische info over onze reis

    Bijlagen:
    LIS bundel infoavond.pdf (249.7 KB)   

    11-03-2016, 11:37 geschreven door Jan en Peter  

    Reageer (0)
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Archief per week
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs