Inhoud blog
  • eetdag.
  • Ook ZEB en H&M op be-MINE
  • Onze kleindochter
  • Recept Tiramisutaart
  • De lessen ICT
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    de wereld door de ogen van lisette

    29-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook ZEB en H&M op be-MINE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beringen -

    Tussen het oude mijngebouw en de mijnterril van Beringen is gisteren de eerste pilaar rechtgezet van het gloednieuwe winkelcentrum ‘retailpark be-MINE’. Vanaf 1 oktober openen daar meerdere grote winkels hun deuren op een oppervlakte van 15.000 vierkante meter. Naast de al bekende namen kwamen daar onlangs onder meer ook nog ZEB en H&M bij. Het bouwen gaat de volgende maanden in een recordtempo verder.

    “We zijn hier met een echte transformatie bezig,” zo zegt burgemeester Maurice Webers (sp.a) trots. “Het voormalige mijnterrein van Beringen is de grootste industriële erfsite van Vlaanderen. Een deel heeft al een nieuwe bestemming gekregen, en nu komt dus ook het retailpark met 15.000 vierkante meter extra winkels een stap dichterbij. We verwachten hier zeker 200 nieuwe jobs te realiseren. En dat terwijl we als ex-mijngemeente in verhouding al een lage werkloosheid hebben. Maar het kan natuurlijk altijd nog een stukje beter.”

    29-03-2015 om 19:13 geschreven door lisette  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze kleindochter
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Onze kleindochter ging op weekend samen met mama en papa en vrienden met ook een zoon van vijf jaar, ze overnachten in een weekend huisje met een stapelbed voor de kleintjes,

    die twee wilde alle twee vanboven slapen, na wat praten moest ons kleinkind  vanonder slapen, s´ nachts werd de jongen wakker en riep op Ira (ons kleindochter ) kom maar bij mij slapen.

    Ons kleindochter vertelde de volgende morgen alles aan mama, zei heel doodleuk !!! we hadden toch nog een fijne nacht gehad.

    Dit verhaal is waar gebeurd.

    29-03-2015 om 19:04 geschreven door lisette  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 18/05-24/05 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs