Inhoud blog
  • another day
  • De jongen
  • sorry dat ik laaat blog
  • mijn verjaardag
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    mijn leven
    waaar het begint
    06-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De jongen
    Kijk ik heb al verteld dat ik niet weet wat ik moet doen met de jongen:
    met vriendin die werd de heletijd gebeld enzo door een jongen  B. en toen gingen we een keer naar de bios en toen zat hij daar dus ook met een vriend. En ik ging hem toevoegen op msn en hij was superaardig we hadden heel veel gemeen hij is eigenlijk perfect hij is ook heel gevoelig enzo maar kijk ik ken hem het meest van msn en 2 keer gezien ofzo hij mij al heel vaak maar ik hem dus niet. en ik weet dus niet of ik hem wel leuk vind wat het blijkt ook nog het broertje te zijn van mijn broers beste vriend nou fijn. Bijvoorbeeld heb ik met hem en dan gaat ie de hele tijd zeuren dat wil ik ook niet en kijk hij wil elke keer naar buiten B. maar ik niet want ik durf dat eigenlijk niet.
    en ik weet dus echt niet wat ik moet doen. Nou dit was het dan
    Tot morgen weer!
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    06-09-2009 om 00:28 geschreven door lisa  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sorry dat ik laaat blog
    hai mensen,
    sorry hooor dat ik pas zo laat weer een verhaaltje doe geen idee of iemand het leest maarja gister was ik ook bezig maar toen ging het ineens weg en ik had geen zin meer om het overnieuw te typen maar kijk mijn ouders gaan dus scheiden en mijn vader is een heeeeel klein beetje autistich nou dat is nog niet eens zeker maar dat denken ze wel want zijn broer is het ook en hij heeft ook wel wat verschijnselen. Kijk nou me ouders gaan dus scheiden maar mijn vader wil dat helemaal niet mijn moeder wil uit elkaar dat komt ook een beetje door het autisme van me vader. En het is juist zo zielig omdat mijn vader niet uitelkaar wil en kijk het lijkt netalsof dat ik mijn vader wel eens hoor huilen ofzo heel zielig. en dan voel ik me ook rot en dat is echt niet leuk. Maar ook sinds ze gaan scheiden hebben ze constant als ik thuiskom iemand aan de telefoon want ze bellen niet met mij erbij dat vind ik juist zo lullig. maar nu begin ik bij het begin van de dag nu ga ik elke dag vertellen wat ik vandaag gedaan heb. het begon zo :
    ik werd al heel vroeg wakker om kwart over 8 en toen ging ik natuurlijk gelijk op mijn laptop ik vond het dus niet erg dat ik zo vroeg wakker was alleen niemand was online dus was wel saai dus ging ik maar even naar beneden. en toen ging ik tv kijken enzo en nam mijn laptop natuuurlijk mee.
    ik zat dus eerst een beetje beneden. en toen was ik best wel laat want ik had een oefenwedstrijd (ja ik zit op hockey maar oook op tennis maar had een hockey oefenwedstrijd) die wedstrijd begon om 1 uur we moesten uit en we moesten 12 uur op de club aanwezig zijn en het was kwart voor 12 toen ik klaar was, terwijl ik van plan was om 10 over half weg te gaan maja dat lukte dus niet dus ik heel hard fietsen nou ik was echt nog DIK OPTIJD we waren ongeveer de eersten maja beter te vroeg dan te laat. En toen waren we op de andere club aangekomen en ik dacht dat het een hele slechte club was we moesten tegen mc1 ik dacht dat ze maar iets van 3 teams hadden ofzo naja niet dus. ik stond eerst linksmid terwijl ik dat nooit sta maar het was onze eerste wedstrijd dus de coaches wouden een beetje kijken. en ze zeiden aan het begin ook dat ze zouden kijken wie de aanvoerder zou worden nou stiekum wou ik dat heel graag. Dus ik schreeuwde een beeetje in de wedstrijd van kom op doorgaan en alles naja eigenlijk doe ik dat normaal ook dus het was niet gespeeld ofzo. En ik dacht aan het eind van ik maak best nog wel een goeie kans om aanvoerder te worden maar ik wist het natuurlijk niet zeker want er was zon kind in het team die denk ook wel dat ze heel wat is en ik vind het dan ook wel iets voor de coaches om haar dan als aanvoeder aan te wijzen, want die vader van haar is coach en nog zon kind uit mijn team is ook zo en die vader is ook coach dus ik dacht van alsjeblieft laat mij het worden nou hij begon met Goed gespeeld jammer( we hadden met 6-1 verloren door onze keepster die kan niet keepen !) maar we hebben erg goed gespeeld. En nu gaan we de aanvoerder bekend maken( ja dit verzin ik ik weet niet wat hij precies zei maja volgens mij zoiets) euhm we wouden wel graag iemand die voor het 2e jaar in de c zit (HAHA DAT ZIT IK DUS IK DACHT KOMOPPPPP) en wij wouden wel dat lisa aanvoerder is vinden jullie dat goed iedereen ja. Dus ik was helemaal blij toen ik thuis was haha :D mijn moeder was ook heel blij voor mij en ik kan nu morgen een aanvoerdersband kopen zon gele met een zwarte c er op. ik ben zo blij he. naja mijn broers en mijn vader waren naar een feest van iemand die 50 werd mijn oom. Ik kon niet want ik had die oefenwedstrijd naja anders was ik ook niet gegaan ik had daar helemaal geen zin in want dan gingen mijn vader en broers toch alleen maar met zijn 3en ja leuk zeg. Want zo zal het dan wel gegeaan zijn. Naja hun kwamen toen weer thuis en ik zo ik ben aavoerder en toen deed mijn vader heel gemeen ja zon klein meisje (ja ik ben klein nouen ?) ik dacht echt zo van rot op jij en mijn broers deden ook heel gemeen alleen mijn moeder kwam voor mij op ik kon toen wel inn tranen uitbarsten echt stom naja nu huik ik ook al bijna echt lullig dat mijn eigen vader zoiets doet naja en nu zit ik maar een beetje op msn ohja ik doe zo nog wel een blog over een jongen want ik weet niet wat ik moet

    xxxxxxxxxxxxxxxxxx

    05-09-2009 om 00:00 geschreven door lisa  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mijn verjaardag
    hai mensenn ,
    ik ben vandaag jarig en heb een laptop gekregen altans ik moest um wel zelf betalenja klinkt een beetje raar maar dat vertel ik nog wel jullie moeten eerst een beetje over mijn leven te weten komen:
    ik ben lisa ben vandaag dertien geworden
    en woonplaats is anoniem sorry :$ maar kijk mijn leven is heel normaal maar ik heb een ongeveer een maand geleden te horen gekregen dat mijn ouders gingen scheiden ddus ik zit nu een beetje in een dip daarom dacht ik dat ik met mijn nieuwe laptop mijn verhaal op internet kan zetten. en ik hoop dat dit een beeetje werkt maar ik ga weer me broer komt thuis ik ga nog wel veder doeei

    04-09-2009 om 15:25 geschreven door lisa  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proficiat!
    Proficiat!

    Uw blog is correct aangemaakt en u kan nu onmiddellijk starten! 

    U kan uw blog bekijken op http://www.bloggen.be/lisa1996dagboek

    We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen.  Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.

    U kan dit zelf helemaal aanpassen.  Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'.  Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.

    Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt.  Surf naar http://www.bloggen.be/  en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord.  Druk vervolgens op 'Toevoegen'.  U kan nu de titel en het bericht ingeven.

    Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'.  Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!').  Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd.  U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.

    Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op.  Klik vervolgens op 'Instellingen'.  Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.

    WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
    De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
    - Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.

    WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
    Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.

    WAT IS DE "WAARDERING"?
    Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.


    Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!

    Met vriendelijke groeten,
    Bloggen.be-team

    04-09-2009 om 15:19 geschreven door  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)


    Archief per week
  • 08/02-14/02 2010
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs