Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Dagelijkse belevenissen
Toch is het leven mooi.
07-06-2006
Even er uit met het hondje.
7 Juni 2006 en het is vandaag mooi weer. Ik wil er even uit met mijn scootmobiel en Jacky gaat mee. Ik wilde naar de manege toe om te kijken of ik een foto van een paard kon maken. Ik reed door het Rengerspark in Leeuwarden en dat is een schitterend park. Enkele arbeiders waren druk aan het schoffelen en ik vroeg of ze van mij,de scootmobiel en het hondje een foto wilde maken. Ja hoor dat wilde ze wel en zie het resultaat op onderstaande foto. Ik heb nog wat foto's van paarden en bloemen genomen en ben toen naar huis gereden. Voor mij een schitterende dag en morgen weer.
Toen mijn buurman een jaar geleden ging verhuizen vroeg hij mij of ik de pot wilde die op de foto staat. Annie mijn vrouw wilde niet maar ik nam de pot toch mee. Op de schotel, onder de pot, zag ik 18 Euro staan en de prijs voor de pot schat ik op 30 Euro. Bij Intertuin ben ik wat plantjes gaan halen en heb die in de pot gezet. Het resultaat kun je op de foto zien en ik ben er blij mee.
Vanmiddag ben ik met mijn hondje en de scootmobiel op pad geweest. Bij ons in de omgeving is het een drukte van belang met draglines en graafmachines. Vrachtautos met grond rijden af en leeg weer aan. Er komt een bungelowpark waarin heel dure huizen gebouwd worden. Ook de verbindingweg met de Provinciale weg komt anders en er is geen doorkomen meer aan. Vanmiddag ben ik even gaan kijken en ik zag deze mooie bloemen en heb er een foto van genomen. Ik weet niet hoe lang deze struik er nog staat met al die graafmachines maar ik heb tenminste een foto.
Gisteren, vrijdag de 5 de mei, Zijn wij naar Bunde en Leer, gelegen in Duitsland, gereden. In Bunde hebben wij donker rogge brood gekocht en ik heb er 11 meegenomen. !0 Heb ik in de diepvries gelegd. Wij gaan af en toe naar Duitsland meer voor de gezelligheid en onze kleindochter Joyce ging mee. In Leer is een groot winkelcentrum, Famila, en daar kun je de hele dag vertoeven. Om 12.00 uur hebben wij gegeten en het was lekker en goedkoop. Ik had varkensbrate en gebakken aardappels met rode kool. Annie alleen een kopje koffie en Joyce frietjes met een bal gehakt.Annie doet aan de lijn. De dag was heel gezellig en over een maand gaan wij weer.
Het balcon van onze flat ligt pal op het zuiden. Vanmiddag liept de temperatuur al vrij aardig op. In de zomer maanden is het soms te heet. Annie kan er goed tegen maar ik zoek de schaduw op.
Het begint weer warmer te worden en de temperateur stijgt boven de 20 graden. Onze huiskamer ligt pal op het zuiden en als het ,van de zomer, heel heet is gaan wij op de galerij zitten. De galerij ligt op het noorden en Annie heeft een mooi tweezits bankje gekocht en in elkaar gezet. Ook heeft zij enkele geraniums gekocht en die heb ik in een pot gezet. Ziet het er niet leuk uit?
Het is vrijdag en het weer is goed. Opa gaat met zijn kleinkind, Eva, en het trouwe hondje, Jacky , naar de markt toe. Als het even kan gaan wij en visje en kibbeling halen. Oma gaat dan mee maar oma loopt naast de scooter. Zij wil wat gewicht kwijt en dat lukt zo heel goed. Eva heeft al maanden bijgehouden dat zij nu ook eens op de scootmobiel mag. Haar andere nichtjes zijn al veel vaker geweest weet zij. Deze scootmobiel heb ik gekregen van de gemeente Leeuwarden en het is een pracht. Eerst wilde ik er niet aan omdat iedereen dan ziet dat je invalide bent. Het bureau Wet Voorziening Gehandicapten vertelde mij dat ik al 5 jaar eerder deze scootmobiel had kunnen aanvragen en hem dan ook gekregen had. Nu vind ik het jammer want ik geniet er samen met de kleinkinderen geweldig van. En ,wat nog belangrijker is, oma geniet er mee van door het lopen naast opa.
In het vroege voorjaar 2006 ontstond een bouwwerk in de bullepolder. De gemeente Leeuwarden was nog in strijd met de natuurbescherming over bouwplannen tot de Hoge Raad toe en de brug lag er al. Vroeger was het weiland en graasde er koeien maar de Bonkevaart kreeg een omleiding en loopt nu onder deze brug door. De Bonkevaart bekend als finisch van de FriescheElfstedentocht kreeg een andere loop. In de Bullepolder worden huizen gebouwd en elk huis krijgt de mogelijkheid om een boot bij huis aanteleggen. Wie wat Euro's over heeft kan hier een mooi huis kopen.Het bouwplan is gelegen in een heel mooi natuur gebied tegen de Grote- en Kleine Wielen aan. Heel veel mogelijkheden om, op de Friesche wateren, met je boot te varen. Geen last van bedorven lucht.
Het voorjaar komt weer aan en ik heb de planten uit de hal op de gallerij gezet. Annie heeft een mooi zitmeubel gekocht en in de warme zomer maanden kunnen wij hier lekker zitten. Omdat de woonkamer pal op het zuiden ligt is het soms in de zomer hier bloedheet en is het op de gallerij lekker zitten. Op de gallerij zijn 4 wooneenheden en een is leeg en van een zijn de buren tot november op de camping. De huur van het vrije huis is rond de 800.00 Euro dus het zal nog wel een poosje leeg blijven staan. Echter, voor ons, is het hier ideaal wonen.
Ik ben Lousberg-Ing. Louis Victor., en gebruik soms ook wel de schuilnaam Limburger.
Ik ben een man en woon in Leeuwarden (Nederland.) en mijn beroep is Ingenieur.Invalide..
Ik ben geboren op 25/07/1929 en ben nu dus 95 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Fotograferen. Vroeger paarden en Bridge..