Dag iedereen!
Vandaag zijn wij rond 16u gearriveerd in Zwolle! We kregen er ons appartementje toegewezen, met de nadruk op 'tje'! Het is kleiner dan verwacht, maar we maken er het beste van! Met vier in bed, moet kunnen!
Eenmaal we uitgepakt waren, trokken we de stad in! Er is een hele toffe winkelstraat met enorm veel restaurantjes! Hier gaan we zeker gebruik van maken! De winkels waren vandaag nog dicht, aangezien het Pinkstermaandag is.
We hebben eventjes in de stad rondgelopen en zijn vervolgens een pizza gaan eten! Deze was enorm lekker! En de obers waren blij Belgen te ontmoeten! Eenmaal ons buikje rond, gingen we opzoek naar de bushalte waar we morgenochtend klaar moeten staan!
Nu zijn we eventjes aan het kijken waar we morgen precies moeten zijn en dan, boeken toe en filmpje kijken!
Morgen zijn we er weer!
Slaaplekker!
Lieve groetjes,
Lieselot, Loes, Anne-Lore en Yéléna
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx






|