We zijn weer 2dagen verder en hier begint het ook weer slechter weer te worden.. Maar we mogen nog niet klagen. Gistere avond heeft het hier serieus zitten onweren en bliksemen. 't Was wel de moeite om te zien hoeveel bliksems er waren en echt nog wel mooi.
Ik ging normaal gezien wandelen deze namiddag maar het weer laat het een beetje afweten. Nog steeds regenweer, dus niet zo fijn om een klein tochtje te doen voor mijn nieuwe bergschoenen in te lopen... Maar ik zit hier nog wel een tijdje dus zal nog wel eens de kans hebben om te kunnen gaan wandelen. Want tenslotte zit in de bergen en is het af en toe wel normaal om je bergschoenen aan te trekken en mooie tochten te doen.
Ik heb ondertusse ook al 2werkdagen achter de rug. Het is een toffe job maar kan wel eens vermoeiend zijn. Maar niet geklaagd we hebben genoeg uren om te rusten :) Deze morge vroeg moeten opstaan om om 7.30u te beginnen, heel vroeg. Maar ik heb nu wel vrij van 10.30u tot 18u. Om 18u begin ik terug te werken tot 21.30u, maar meestal zijn we vroeger klaar :)
We hebben toch al vele complimentjes gekregen van de gasten in het hotel en van onze chef, dat de vrouwen toch wel zeer goed werken. We zijn een heel jonge ploeg en dat maakt het altijd wel extra fijn :) Het is steeds wel lachen bij het afruimen van de tafels als alle klanten weg zijn. Meezingen met de muziek, onze chef doet gewoon mee :)
Gisteren ben ik ook even gaan zwemmen in het zwembad dat grenst aan het hotel. Niet echt groot maar kan wel ontspannend zijn!
Jullie horen het wel, ik heb al fijne dagen gehad. Hopelijk zijn de volgende dagen en periodes even tof of nog toffer :)
Vele groetjes vanuit het regenachtige Zinal (jammer genoeg..) Lienie .Xx
Na een lange reis op de bus en vermoeiend zijn we dan toch heel aangekomen... Onze ene buschauffeur was niet echt geweldig want in de haarspelbochten hier in Zinal zijn we veel stil gevallen. Dus niet echt leuk! Maar we zijn er geraakt zonder kleerscheuren en dat was het voornaamste.
Toen we aankwamen zijn we goed ontvange door het personeel dat hier al was. Zeer leuk! We hebben welkomspeech gekregen van de directrice. En dan een rondleiding van onze chef in het restaurant. We zitten met vele jonge mensen en 't is een tof team :)
En we zitten hier lekker warm in het zonnetje :) Dus we zijn naar het goeie weer gereisd :) Dus we hebben het getroffen met het weer :)
Maar ik ga jullie laten ik ga mij in het zonnetje zetten :)
Voor diegene die ook graag foto's bekijken is er rechts van mijn blog een link gezet met de naam fotopagina. Als je op die link drukt zal je op een andere site mijn foto's kunnen bekijken...
Op deze blog zelf kan ik moeilijk veel foto's plaatsen dus doe ik het via die weg.
Veel plezier op mijn blog en hopelijk krijg ik veel reacties terug op mijn foto's of blogjes zelf.