Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Lieneland
Dag 5
Ziezo, dag 5 van het dieet zit erop. Ik voel me eindelijk weer kiplekker! Energie, zin om dingen te doen, en niet als een bloemzak in de zetel zitten. Als dit zo doorgaat loop ik over drie weken een (shop-) marathon uit ;)
Omdat ik mezelf toch iets lekker wilde gunnen, en de wok in La Place héérlijk is, en bovendien zelf samen te stellen zodat ik enkel toegelaten groenten kan kiezen, zijn we naar Maastricht getrokken. En... twèè uur in de file gestaan! Uiteindelijk kwamen we om 5u aan, en was de wokstand al gesloten... pech! Gelukkig heb ik een andere dieet-verantwoorde maaltijd kunnen kiezen, en ben ik toch met een buikje vol groenten naar huis kunnen vertrekken.
Ik zit volop in ketose, dus van honger is er nog weinig sprake, zelfs met mijn 'goestinkskes' valt het mee. Op die manier mag het nog wel een hele tijd doorgaan en ik zou zeggen... op naar dag 6!
Wie nog nooit van dit dieet gehoord heeft, heeft waarschijnlijk de voorbije paar maanden in isolement geleefd :) . Het gaat hier namelijk over hèt dieet dat Bart De Wever van zijn overtollige kilootjes verlost heeft. In principe in het een gewoon proteïnedieet, maar heel streng opgevolgd door artsen en dietisten. En ik, ik ben na 1000 pogingen en evenveel mislukkingen, ook op de Pronokal trein gesprongen!
Met de filosofie: wat Bart DW kan, kan ik ook, ben ik gisteren begonnen. En voorlopig-nee, niet voorlopig, ik ga dit volhouden :)!- gaat het prima!
Ik ga hier mijn vooruitgang bijhouden. Deze blog gaat dus weer fijn volgeschreven worden met mijn dagelijkse dieet-update! Ik kijk er enorm naar uit, en ik ben heel blij 'terug' te zijn!
Voorlopig staat de teller op -2,8kg, vergelijken met het gewicht dat ik bij de dokter had. Op naar meer!