Haike is moe van al dat naar school gaan ... het vraagt toch veel van zo een klein drebbelke dus had Kirsten gisteren aangeboden om Haike deze middag mee van school te nemen als ze Victoria ging halen. Mama vroeg aan Haike of ze dat zag zitten en of ze dat zag zitten ... ze heeft er niet meer over gezwegen.'s Middags heeft ze flink gegeten en toen mocht ze in Victoria haar bed slapen. Nog voor Kirsten goed en wel terug onder was, was Haike al in dromenland en om 15u heeft Kirsten ze moeten wakker maken om Katarina en mij te komen halen. 't Was echt zalig deze avond: Haike super vrolijk dus mama en papa ook meteen supervrolijk want van huilekindjes die moe zijn worden mama en papa ook niet altijd even vrolijk ;-) Dus Kirsten, een dikke merci en je weet als wij ooit kunnen helpen, je kent ons nummer !!!
Mijn tweede tand wil er maar niet uit ... de grote-mensen tand duwt en duwt en duwt en mijn tandje is een echte wiebeltand eerste klas maar uitvallen doet hij niet. Mama heeft al geopperd dat ik er eens aan moet trekken of om de oude truk met het touw en de deur uit te voeren maar mijn tandje is heilig en iedereen moet er af blijven. Af en toe bloedt het en hoewel maama zich afvraagt hoe die tand nog vast kan zitten zit hij nog steeds op zijn plaats. 't Is te zeggen doordat er al een tandje weg is, heeft deze tand vrij spel en is hij schoon opgeschoven naar het midden zodat het niet uit ziet op het moment. Gelukkig is het iets tijdelijk en moeten er nog geen grove middelen ingezet worden om de tandjes op hun plaats te zetten ;-)
Het zwemmen ging vandaag superformitastisch! Ik doe het echt goed alleen moet ik nog wat meer zelfvertrouwen krijgen maar ik kom vlot vooruit, ik blijf mooi boven water en ik heb er plezier in en dat laatste is natuurlijk het belangrijkste. Mama zag het vandaag niet zitten om mee het water in te gaan met Haike dus hebben ze mij vanop de tribune bewonderd. Af en toe worden wondere middeltjes ingezet om kleine wonderkindjes stil te houden dus heeft mama geïnvesteerd in een zakje zout chips. Haike kloeg niet, integendeel, ze smikkelde à volonté en na de Fristi wou ze ook nog de cola van mama. Mama keek eens bedenkelijk maar toen Haike overtuigd zei: Mama Haike lust die wel liet mama ze toch een slokje proeven.
Na het zwemmen kwam meterke Riet nog eens langs! Haike eiste haar meter meteen op om te gaan kleuren maar dat was buiten mama gerekend die ook eens graag wou kletsen met Riet ... enfin tussen het aandacht geven, het meekleuren en meespelen hebben mama en Riet met veel moeite toch hun verhaal kunnen doen!