Mama en papa moesten vandaag naar het trouwfeest van Steven en Veerle. Mama was 's middags al met bomma naar de mis geweest. Bomma kon natuurlijk haar emoties niet de baas en heeft volgens mama wel een emmer volgeweend. Na de mis zijn de collega's van Veerle nog met de ambulance wat lawaai gaan maken aan de kerk en dat zo midden in het centrum van Hasselt - Steven en Veerle hadden wel bekijks maar ze straalden dan ook.
Mama is mij dan van school komen halen en tegen zes uur kwam Riet. Jaja, Haike haar meter komt met plezier op ons letten en mama en papa vinden dat geweldig want dan kunnen zij met een gerust hart vertrekken. Mama had wel een opdracht gegeven aan Riet: geen hartjes knippen. Vorige keer had Riet enthousiast hartjes met mij geknipt en toen hebben mama en papa nog 2 weken elke avond hartjes moeten knippen. Riet beloofde geen hartjes te knippen dus heeft creatieve Riet zich gestort op het maken van maskers voor mij. Nu zal ik mama en papa dus aan de gang rijden om maskers te maken.
Mama en papa vonden het trouwfeest fantastisch. Superlekker eten maar zoals altijd veel te veel. Veel ambiance en al bij al nog goed weer zodat ze lang buiten hebben kunnen staan. Ja, en zo is eindelijk het eerste kleinkind van bomma getrouwd!
Mama en papa zijn mij samen aan de Ballon komen halen want ze waren ervoor gauw gaan kijken voor omheining aan onze nieuwe tuin. Ik ben zo een energierijk duvelke dat mama en papa mij niet in de tuin durven laten zonder omheining want ik zou wel eens heel enthousiast naar de straat kunnen wandelen om een ijsje te gaan halen op de Tievishoeve bij ons schuin tegenover. Daarna zijn we samen Haike gaan halen maar onze pruts lag alweer te slapen in de crèche. Mama en papa zijn nog elke dag verbaasd hoe rustig ze is. Nu ja, ze hebben met mij dan ook het andere uiterste meegemaakt ;-)
Terwijl mama gauw aardappelen ging kopen was papa al begonnen aan het avondeten. Mama kwam thuis en zei tegen mij dat ik aan papa moest gaan vragen of alles onder controle was. Ik liep heel parmantig naar de keuken en zei met mijn meest serieuze stemmetje: "Is het naar de kloten?". Ik heb flink gegeten en toen moest ik onmiddellijk mijn bedje in. Ik was doodop van al dat spelen op school en in de Ballon.