vrijdag was ik samen met mijn thuis en hebben wij naar de tv gekeken. zaterdag ben ik naar orangje is mijn jeugtbeweging geweest. Ik heb Laura en ik heb met Riete gespeeld . Zondag zij: tante Cindy, nonkel Jojo , Jarne en Robbe en ik heb mijn hand bike en ik heb er mee gereden. Ze vroegen als ze door ook een keer mogen op de hand bike mogen mee rijden ze zijn tot 19:00 uur weg gegaan.
Vrijdagavond ben ik naar de kerstmarkt geweest bij Trien op school. Het was superleuk.
Zaterdagochtend vertrok ik om 08.30u naar Waregem want ik moest een tornooi spelen. Dat was héél leuk! Ik heb 4 matchen gespeeld. We wonnen 2 van de 4 matchen, 1 speelden we gelijk en 1 hebben we verloren. De spelers van de eerste ploeg kwamen kijken.
Zaterdagmiddag gingen we eten bij mijn oom. Hij woont in het huis waar wij vroeger woonden.
Zaterdagavond kwamen Nico (de fotograaf van Zulte-Waregem) en Inge. Nico heeft foto's genomen voor de kerstkaartjes.
Zondagmorgen ging ik supporteren voor Thibe, de zoon van Nico. Ze verloren; in de laatste minuut kregen ze nog een goal tegen. De stand was 2-1.
In de namiddag gingen we eten bij moemoe en vava om hun verjaardag te vieren.
's Avonds speelde Essevee tegen Lokeren. De uitslag was 1-0.
Deze morgen heb ik een bezoekje gebracht aan Bea, een mevrouw die ernstig ziek is. Ik wou haar bedanken omdat ze ervoor gezorgd heeft dat ik op mijn communie heel veel kaartjes kreeg. Ze had een oproep gedaan in de krant voor mij.
We hebben een nieuwe kat het is een kater . we hebben hem gekregen op Zaterdag .Wezijn er achter geweest op een boerderij .Het is een Brits korthaar.we hebben nog geen naam'helpen jullie zoeken? Hij is niet echt vriend met de andere kat maar wel met mij. Zondag heb ik veel gespeeld met de kat en met mijn broer. en er was een feestje mijn broer was woensdag jarig.
Vrijdagavond heb ik naar een film gekeken. Zaterdagmorgen was voetbaltoernooi in waregem. in de namiddag moest ik naar het verjaardagsfeestje van joppe. Zondagvoormiddag ben ik thuisgebleven en heb ik op mijn nintendo gespeeld.