Inhoud blog
  • Kinderen
  • Jezus, de reddingsboei
  • Karaoke : Kevin Rudolf ft. Lil' Wayne - Let It Rock
  • Yasmine : deel 2
  • Yasmine : deel 1
  • Geloof : muur of brug ?
  • WEB BOT deel 3
  • WEB BOT deel 2 : de voorspellingen (met deel 6)
  • WEB BOT : de voorspellingen (met deel 6)
  • De K illuminati : deel 2 TUPAC SHAKUR
  • De K illuminati deel 1
  • Wrattenzwijn
  • Eén eurocent voor één politieker...
  • Antwoord op vragen rond de piramiden - eind
  • Antwoord op vragen rond de piramiden 2
  • Antwoord op vragen rond de piramiden
  • Orion stelsel en Sirius
  • JNSR conferentie te Lyon - deel 3
  • Mijn favoriete prentjes van Jezus en Maria
  • email gekregen : UFO kwestie
  • Zoek de fout
  • St Jozefskoord
  • JNSR conferentie te Lyon - deel 2
  • Onze Lieve Vrouw van Vrede - Anguera in Brazilië
  • JNSR conferentie te Lyon
  • De kwartel
  • Blijven volhouden tot Jezus' Wederkomst
  • De Mexicaanse griep
  • De drie slaven
  • Duivelse rozenkransen op de markt
  • Karaoke : Nirvana - Heart-shaped Box
  • De Liefdesvlam
  • De 10 meisjes
  • Boodschap van 16 april door Eileen Renders
  • Gebeden om oorlog te stoppen
  • Van Steve Stollenwerk - grappig en waar
  • Groetjes uit Malta : boodschap van 11/2/09
  • Groetjes uit Malta : boodschap 22/4/09
  • Grote waarschuwing komt eraan - deel 2 en laatste : SOS
  • Grote waarschuwing komt eraan - deel 1: SOS
  • 10 landen staan op het punt te verdwijnen : SOS
  • De kern van Maria's boodschappen in Malta :
  • Hemelse groeten van de Moeder Gods in Malta
  • Groetjes uit Malta vanwege Maria, Koningin van vrede
  • Sint Geertruide en zielen van het Vagevuur
  • Jezus, Maria, ik bemin U, red de zielen!
  • Karaoke : Snow Patrol - Take Back The City
  • De kleine weg
  • Aedicula
  • Free at last !!!
  • De Kruisweg of Via Dolorosa in Jeruzalem
  • Het doopsel van de ongeborenen
  • Vulkanen en Tsunami's
  • De achteruitkijkspiegel
  • Hoe vermijd je de eeuwige Hel - Laatste Oordeel
  • Bol van Verlossing : deel 1
  • Monetaire Crash deel 2 : OLVrouw van de Rozen
  • Monetaire Crash deel 1 : OLVrouw van de Rozen
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (5)
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (4)
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (3)
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (2)
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (1)
  • Foto genomen in Medjugorje met een deur erop
  • De laatste woorden - een boodschap van God
  • Een Kruis in de Lucht
  • Foto's uit het NASA-kiekjesboek
  • Foto's van Nephilim of de giganten
  • Deel 1 : Lucifer - Annunnaki - Nephilim
  • Maria aan planeet aarde : dringende oproepen - jan 09
  • Deel 6 : De opnames
  • Deel 5 : De opnames : met schema
  • Deel 4 : God de Vader licht een tipje van de sluier op, aan Lec
  • Deel 3 : De eerste opname of rapture - Lec
  • Deel 2 : Boodschappen van God de Vader aan Lec
  • Deel 1 : Boodschappen van God de Vader aan Lec
  • Karaoke : Pat Benatar - Invincible
  • Karaoke : New Order - Blue Monday
  • Deel 3 : Boek van de Openbaring
  • Deel 2 : Boek van de Openbaring
  • Deel 1 : Boek van de Openbaring
  • Karaoke : Roxy Music - Same old scene
  • ZZ Top - Pincushion : Voor degenen die overspel overwegen.
  • Fragment uit de film "The Silent Scream"
  • Pro / contra abortus : dialoog
  • Wat is abortus ?
  • De zwangerschap :
  • Karaoke : Killing Joke - Requiem
  • Deel 4 : Jezus tot Jozefa Menendez
  • Karaoke : Jethro Tull - Steel Monkey
  • Deel 3 : Jezus tot Jozefa Menendez
  • Wie was Jozefa Menendez ?
  • Deel 2 : Jezus tot Jozefa Menendez
  • Deze man deelt zijn oceaan van geloof, dankbaarheid en optimisme met anderen :
  • Deel 1 : Jezus tot Jozefa Menendez
  • Een QUIZ over Verlossing/Redding
  • Na een jaar winterslaap :
  • Maria aan planeet aarde : dringende oproepen
  • Deel 2 : Cry and weep : de Illuminati
  • Deel 1 : Cry and weep: de Illuminati
  • Hebreeuwse en Aramese namen voor God
    Zoeken in blog

    Levend Geloof 5

    26-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deel 6 : De opnames

    De 'vrijdag' heeft een speciale betekenis in de boodschappen van Onze Lieve Vrouw van Vrede (net zoals in Medjugorje). De Heilige Maagd liet eens ontvallen dat er een vrijdag komt die blijvend in de geschiedenis zal opvallen. En onlangs beklemtoonde Ze de betekenis van een vrijdag. Als het enkel over een nucleaire explosie zou gaan, dan zou de mensheid dit niet blijvend herinneren. Weet u bijvoorbeeld op welke dag de explosies in Hiroshima en Nagasaki plaats vonden ? Het lijkt erop dat het over iets gaat dat nog nooit eerder is gebeurd, daarom zal het blijvend herinnerd worden, als zijnde de eerste keer dat het op aarde gebeurt. Het zou kunnen dat de eerste opname gebeurt op een vrijdag. Gevolgd door de Val van Babylon (New York, Rome of Jerusalem).

    Op de 1ste november wordt de verjaardag gevierd van Jezus aankondiging om een Kruis te Dozule (Frankrijk) op te richten. Het Kruis had na 1972 moeten opgericht zijn, maar de officiële instanties zijn altijd moeilijk blijven doen. Er staan nu allemaal kleine kruisen over de hele wereld die 7,38 m hoog zijn. In Dozule zou een groot kruis moeten opgericht worden van 738 m hoog en 132 m breed. Een hele opdracht, maar studies wezen uit dat het uitvoerbaar was.

    De eerste keer dat Jezus over het grote kruis sprak was aan Madeleine op Vrijdag, 1 november 1974 (Allerheiligen). Het was de 21 ste verschijning aan Madeleine in de Kerk van Dozule.
    Moeten we ook 40 jaar wachten zoals de Hebreeuwen om uiteindelijk het Beloofde Land te vinden ? Sinds God aan Madeleine over de Redding van de Wereld sprak (28 maart 1972, 1st verschijning van het Kruis in de lucht in Dozule), zijn er 37 jaren verstreken.

    Aan JNSR vertelde Jezus op 7 juli 2008 : Ik dank allen die je willen helpen. Ik open de deuren voor hen allen. Het wordt al laat ! Je hebt alles al in gereedheid gebracht en je weet ook de Grote Dag van Mijn Heilig Kruis, dat van de Koning der koningen, want het is in je hart gegrift.

    De verschijningen in Medjugorje zijn al 28 jaar bezig. Maar Medjugorje is de meest geheime verschijning wanneer het aan komt op voorspellingen. De gewone boodschappen hebben het voornamelijk over liefde, vrede en oproepen tot bekering. Maar over de toekomst wordt weinig gesproken. Voor de lezers van de boodschappen van de vroegste periode zijn er 10 geheimen. Het zijn 10 toekomstige gebeurtenissen in de wereld die het leven op aarde radicaal zouden veranderen. Maar niemand weet er iets van, behalve de 6 visionairen. Het blijkt dat zelfs de paus niet op de hoogte is. Mirjana zag het eerste geheim als in een film, in 1987. Fr Petar Ljubicic sprak in naam van Mirjana dat de eerste twee geheimen de streek van Medjugorje betroffen, en dat het kon gezien worden vanuit Medjugorje. Maar het kon niet op camera worden opgenomen. Mirjana en de andere visionairen hebben nog geen enkel geheim prijs gegeven. Ook niet aan Fr  Petar. Het derde geheim zou een groot teken moeten zijn op de Verschijningsheuvel. Maar men weet niet welk teken juist. Enkel dat degenen die zich bekeren voor het grote teken, er hun voordeel mee kunnen doen, en degenen die wachten om zich te bekeren : voor hen zou het te laat zijn, zelfs al hebben ze nog steeds de kans om zich te bekeren. In andere artikelen vraagt de Heilige Maagd onze gebeden en bekering VOOR HET EERSTE GEHEIM. NA HET TWEEDE GEHEIM zal het voor velen te laat zijn. Dit werd op een keer gezegd, maar er is geen enkele bevestiging van andere bronnen.

    We weten dat de eerste 3 geheimen zullen gebeuren voor de Kastijding. En de geheimen 8,9,10 zouden dan in de Kastijding vallen. De geheimen 4,5,6,7 zijn niet geweten. Het zou met de Kerk te maken kunnen hebben. Andere zieners hebben het over de inval in Rome door de communisten en de vlucht van de Paus. We weten dat het 7de geheim is getemperd. Het 8ste geheim is dan weer erger dan de voorgaande zeven geheimen, niettegenstaande het al getemperd is. Het 9de geheim is dan terug erger en het 10de geheim is dan gewoon NIET TE DOEN en kan niet worden getemperd. Op een keer zei Mirjana "Alles komt tot een einde” en een andere keer dat je het met 1 woord kon omschrijven. Dat laatste geheim is bij andere zieners en zieneressen aangeduid met de komst van de Bol der Verlossing, of ook Komeet van de Zuivering genaamd. En dan hebben we het nog niet eens over de planeet X of Nibiru gehad…

    De eerste 3 geheimen vereisen dat de ziel zich al tot God heeft gekeerd, ongeacht welke soort christen je bent of zelfs maar welke godsdienst je belijdt. Het is een bekeringsproces dat moet starten voor de 3 dagen waarschuwing. Er is duidelijk gezegd dat degenen die tot de Katholieke Kerk behoren op zich geen garantie hebben om gered te zijn. Want aan degenen die veel is gegeven (aan Katholieken) zal veel gevraagd worden.

    De beloning om bekeerd te zijn zal voor of op het moment zijn van het grote teken. Het lijkt veel op de grote Waarschuwing die in andere verschijningen genoemd wordt. Onze Lieve Vrouw gebruikt in Medjugorje niet dezelfde woorden. Maar laten we dit duidelijk stellen : Maria belooft in Medjugorje een teken IN MEDJUGORJE, terwijl in Garabandal een mirakel IN GARABANDAL. Dit zijn dus twee verschillende plaatsen ! In Anguera, Brazilië, heeft Onze Vrouwe een ander soort teken beloofd, nl. een Kruis in de Lucht dat voor heel Brazilië zichtbaar zal zijn. Laten we deze tekenen dan ook niet met elkaar verwarren. Ze zijn niet een en hetzelfde ! Dit is wat Maria heeft gezegd. Wat de grote Waarschuwing betreft, die zal door iedereen ervaren worden.

    Het grote Teken is gelinkt met de opname(s) – de personen die reeds bekeerd zijn tot God, zijn dus gered van de Kastijding. Het is pas recent dat men vernomen heeft dat de verschijningen van de Heilige Maagd zullen stoppen op het moment van het grote teken. Maar dit is nu nog niet het geval omdat in een interview met Vicka, 1 van de zieneressen, bleek dat ze nog ELKE DAG VERSCHIJNINGEN zag. De Heilige Maagd had dus zelf een verandering doorgegeven. Ze zal dus blijven verschijnen aan 1 gekozen ziener(es) NA het grote Teken tot het 10de geheim. Vicka heeft niet gezegd wie de ziener(es) is.

    In de vroegste jaren heeft de Heilige Maagd gezegd - "Dit teken zal gegeven worden voor de ongelovigen. Jullie trouwe gelovigen hebben al tekenen gehad en zo zijn jullie zelf tekens geworden voor de ongelovigen.” Deze woorden wijzen erop dat de trouwe, bekeerde personen ergens deel zullen uitmaken in het grote Teken – zij zelf zullen dat teken of deel ervan zijn. Dat leidt ons naar de conclusie dat het grote Teken iets te maken heeft met de Opname(s).

    Een beloning zal gegeven worden aan de gekozen bekeerde groep personen, terwijl anderen dit ZULLEN ZIEN MAAR NIET ZULLEN ONTVANGEN. Het zichtbare teken dat blijvend zal te zien zijn op de heuvel (van verschijningen) zal voor iedereen duidelijk zijn dat God dit tot stand heeft gebracht. Bovendien zal het mooi en onverwoestbaar zijn. Het zal kunnen gefilmd worden, maar daarvoor zal men naar Medjugorje moeten komen om het te kunnen zien. Het zal te laat zijn voor degenen die wachten om te gaan zien.

    Recente foto’s van Podbrdo laten een Deur naar de Hemel zien, meerdere zonnen, vreemde lichtobjecten die gelinkt worden aan wormholes of stargates (poorten die door de tijd en ruimte toegang verlenen en de te reizen weg immens verkorten) Het zijn geen UFO’s zoals we tegenwoordig om de oren worden geslagen. Daarom denken we dat het 1ste en 2de geheim opnames zijn van gekozen personen (met ruimtetuig ? waarschijnlijk niet). Het 3de geheim zou dan het grote Teken zijn : de stargate. Nogmaals : we weten niet of dit samenvalt met de grote Waarschuwing. Het is mogelijk. Merk op dat Onze Lieve Vrouw ook de Deur van de Hemel wordt genoemd of ‘Ianua Coeli’.

    Al degenen die zelfs het grote teken missen, zullen moeten een toevluchtsoord zoeken of de vervolging van de Antichrist ondergaan, zoals John Leary in zijn boodschappen vermeld.

    Deze teksten werd gehaald van apparitionsourlady.blogspot.com.




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Archief per maand
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009


    Mijn favorieten
  • levend geloof
  • levend geloof 2
  • levend geloof 3
  • levend geloof 4
  • levend geloof 6
  • levend geloof 7
  • levend geloof 8

  • SWEET YESHUA SWEET YESHUA SWEET YESHUA SWEET

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs