Inhoud blog
  • Kinderen
  • Jezus, de reddingsboei
  • Karaoke : Kevin Rudolf ft. Lil' Wayne - Let It Rock
  • Yasmine : deel 2
  • Yasmine : deel 1
  • Geloof : muur of brug ?
  • WEB BOT deel 3
  • WEB BOT deel 2 : de voorspellingen (met deel 6)
  • WEB BOT : de voorspellingen (met deel 6)
  • De K illuminati : deel 2 TUPAC SHAKUR
  • De K illuminati deel 1
  • Wrattenzwijn
  • Eén eurocent voor één politieker...
  • Antwoord op vragen rond de piramiden - eind
  • Antwoord op vragen rond de piramiden 2
  • Antwoord op vragen rond de piramiden
  • Orion stelsel en Sirius
  • JNSR conferentie te Lyon - deel 3
  • Mijn favoriete prentjes van Jezus en Maria
  • email gekregen : UFO kwestie
  • Zoek de fout
  • St Jozefskoord
  • JNSR conferentie te Lyon - deel 2
  • Onze Lieve Vrouw van Vrede - Anguera in Brazilië
  • JNSR conferentie te Lyon
  • De kwartel
  • Blijven volhouden tot Jezus' Wederkomst
  • De Mexicaanse griep
  • De drie slaven
  • Duivelse rozenkransen op de markt
  • Karaoke : Nirvana - Heart-shaped Box
  • De Liefdesvlam
  • De 10 meisjes
  • Boodschap van 16 april door Eileen Renders
  • Gebeden om oorlog te stoppen
  • Van Steve Stollenwerk - grappig en waar
  • Groetjes uit Malta : boodschap van 11/2/09
  • Groetjes uit Malta : boodschap 22/4/09
  • Grote waarschuwing komt eraan - deel 2 en laatste : SOS
  • Grote waarschuwing komt eraan - deel 1: SOS
  • 10 landen staan op het punt te verdwijnen : SOS
  • De kern van Maria's boodschappen in Malta :
  • Hemelse groeten van de Moeder Gods in Malta
  • Groetjes uit Malta vanwege Maria, Koningin van vrede
  • Sint Geertruide en zielen van het Vagevuur
  • Jezus, Maria, ik bemin U, red de zielen!
  • Karaoke : Snow Patrol - Take Back The City
  • De kleine weg
  • Aedicula
  • Free at last !!!
  • De Kruisweg of Via Dolorosa in Jeruzalem
  • Het doopsel van de ongeborenen
  • Vulkanen en Tsunami's
  • De achteruitkijkspiegel
  • Hoe vermijd je de eeuwige Hel - Laatste Oordeel
  • Bol van Verlossing : deel 1
  • Monetaire Crash deel 2 : OLVrouw van de Rozen
  • Monetaire Crash deel 1 : OLVrouw van de Rozen
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (5)
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (4)
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (3)
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (2)
  • Onze Lieve Vrouw van Smarten (1)
  • Foto genomen in Medjugorje met een deur erop
  • De laatste woorden - een boodschap van God
  • Een Kruis in de Lucht
  • Foto's uit het NASA-kiekjesboek
  • Foto's van Nephilim of de giganten
  • Deel 1 : Lucifer - Annunnaki - Nephilim
  • Maria aan planeet aarde : dringende oproepen - jan 09
  • Deel 6 : De opnames
  • Deel 5 : De opnames : met schema
  • Deel 4 : God de Vader licht een tipje van de sluier op, aan Lec
  • Deel 3 : De eerste opname of rapture - Lec
  • Deel 2 : Boodschappen van God de Vader aan Lec
  • Deel 1 : Boodschappen van God de Vader aan Lec
  • Karaoke : Pat Benatar - Invincible
  • Karaoke : New Order - Blue Monday
  • Deel 3 : Boek van de Openbaring
  • Deel 2 : Boek van de Openbaring
  • Deel 1 : Boek van de Openbaring
  • Karaoke : Roxy Music - Same old scene
  • ZZ Top - Pincushion : Voor degenen die overspel overwegen.
  • Fragment uit de film "The Silent Scream"
  • Pro / contra abortus : dialoog
  • Wat is abortus ?
  • De zwangerschap :
  • Karaoke : Killing Joke - Requiem
  • Deel 4 : Jezus tot Jozefa Menendez
  • Karaoke : Jethro Tull - Steel Monkey
  • Deel 3 : Jezus tot Jozefa Menendez
  • Wie was Jozefa Menendez ?
  • Deel 2 : Jezus tot Jozefa Menendez
  • Deze man deelt zijn oceaan van geloof, dankbaarheid en optimisme met anderen :
  • Deel 1 : Jezus tot Jozefa Menendez
  • Een QUIZ over Verlossing/Redding
  • Na een jaar winterslaap :
  • Maria aan planeet aarde : dringende oproepen
  • Deel 2 : Cry and weep : de Illuminati
  • Deel 1 : Cry and weep: de Illuminati
  • Hebreeuwse en Aramese namen voor God
    Zoeken in blog

    Levend Geloof 5

    01-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deel 1 : Cry and weep: de Illuminati

    Deel 1 De Illuminati en de rest van de vrijmetselarij

    In ons land houden de vrijmetselaars zich gedeisd en zijn het vrienden onder elkaar clubjes. In America zagen de Illuminati de poten vanonder de America-stoel, en als u weet dat de Amerikaanse gewone ‘jan met de pet’ op de stoel zit, dan kun je raden dat zij in gevaar zijn.

    Vanwaar al die ijver om de gewone burgers naar het leven te staan ? Heel simpel : macht. Sedert de 9/11 stunt hebben de Illuminati alleen maar meer geloof in zichzelf en ‘de zaak’. Een wereldregering oprichten met minder inwoners op de planeet zodat deze groep totale controle heeft over alle inwoners verspreid over de hele planeet. Het spreekt vanzelf dat de wereldregering uit een orgaan met een wereldleider bovenaan moet bestaan.

    De oprichting van de Verenigde Naties was een eerste stap naar dit doel. Bij de oprichting, volledig volgens de vrijmetselarij code, werd ook voorop gesteld dat het eerste doel van dit orgaan de Illuminati betrof en alle werknemers met de Satanscultuur akkoord moesten gaan. Het is een mooie cover om ondertussen aan de wereldregering te werken. Zij hebben de structuur en alleen de leider moet nog bovenaan komen. De Verenigde Naties worden als wereldbemiddelaar erkend door alle landen op deze planeet. Deze status hebben ze gaande weg opgebouwd. Het gaat hen niet om het welzijn van de landen, laat staan om vrede te bewerkstelligen.

    Om volkeren onder controle te krijgen moet er een leger aan verbonden zijn. Jawel, de UNO vredesmacht of de ‘blauwhelmen’. Er is echter 1 groot probleem. Ze kunnen bijvoorbeeld geen Amerikaanse militairen inschakelen om de Amerikaanse bevolking in krachtdadig in te tomen. Een Amerikaanse soldaat zal niet op zijn eigen volk schieten als dit van hem wordt verwacht. Deze regel geldt ook voor andere nationaliteiten. Daarom moeten er steeds andere nationaliteiten in het leger worden gebruikt om orde op te leggen in een land.

    Ik gebruik America als voorbeeld omdat America als eerste zal vallen. Er is werkelijk geen tekening bij nodig om te zien dat ze een totale crisis zullen krijgen en een inflatie waar zelfs een container papieren geld niet zal genoeg zijn om een brood te kopen. Waarom ? Omdat de Amerikaanse regering massaal geld aan het drukken is. Als dit geld op de Amerikaanse financiële markt wordt gegooid dan ligt America plat. Voor ons is dat gewoon een uitstel van executie. Wij volgen doordat de financiële markten aan elkaar hangen. Zelfs Rusland ziet zijn opbrengst van buitenlandse kapitalen spectaculair dalen. Zij geven America de schuld. Om nog maar eens een reden te hebben om zich aan te sluiten met de Arabische kliek tegen America. Ze vergeten dat America veel meer dan Europa een goede consumentenmarkt heeft/had. Wij zitten in onze Europese unie met serieuze verschillen van welvaart over alle leden. In America was de markt homogeen. Velen zullen depressief worden als America verdwijnt. De Amerikaanse staten zijn niet tevreden met het beleid. Er zijn al een 20-tal staten die de onafhankelijkheid willen. Hoe stel je die gerust ? Het geklooi in America is totaal. Obama zal niet veel meer kunnen redden. De Amerikaanse autoindustrie is dood. De banken, die uiteindelijk de schuld van de hele crisis dragen, helpen geen Amerikanen die hun huis te koop staat. Trouwens wie zou er durven een huis kopen in America ? De hele structuur is in handen van de Illuminati. Niet op papier natuurlijk !

    In een interview van een Amerikaanse filmmaker Aaron Russo over zijn voorbije vriendschap met Nicholas Rockefeller vertelde de Illuminati dat de oorlog met Irak op de agenda stond en dat een groot evenement (9/11) de aanleiding zou zijn, nog voor er iets gebeurd was. Illuminati zijn meester planners. Zij hebben meetings voor plannen op 10, 20 en 50 jaar op voorhand. Zij laten NIETS aan het toeval over. Fritz Springmeier die een aantal boeken over de Illuminati heeft geschreven vertelde dat de juiste personen op de juiste plaats werden gezet, zelfs al wisten die niets van die plannen vanaf. Door mind control toe te passen. Ze hebben werkelijk op alle vlakken hun mind controlled people ingezet.

    Aaron Russo dacht niet dat het zover zou komen. Hij schrok zich een ongeluk. Hij is ervan overtuigd dat dit heel gevaarlijke lui zijn. Hij had zijn kortstondige vriendschap voor deze acties al afgebroken. De visie over mensen is bij deze lui gestoord. Een stukje uit een gesprek werd hieronder overgenomen. Ze hadden het over controle over mensen en de chip.


    Aaron Russo en Nicholas Rockefeller. Deze Rockefeller behoort tot een van de 13 families die bloedlijnen heeft met Satan. Dit werd vakkundig uitgevlooid door Fritz Springmeier. Deze auteur hebben de Illuminati goed te pakken gehad. Hij werd beschuldigd van wapens op zijn grond te stockeren en een overval. Niets van aan, maar dit als je onthullingen over de Illuminati doet, mag je al blij zijn dat je negen jaar in de cel kunt blijven.

    Nicholas Rockefeller: "By having this war on terror, you can never win it...so you can always keep taking people's liberties away...the Media can convince everybody it's [the war on terror] real". Say it over and over and over again and that's when people believe this.

    Aaron Russo: "What are you doing this for?" This is not a good thing...people...

    Nicholas Rockefeller: What do you care about people for? Take care of yourself and your own family.

    Aaron Russo: What are the ultimate goals here?

    Nicholas Rockefeller: "The goal is to get everybody in this world chipped with an RFID chip"...with all their money and information on it. And if people want to protest what we do or violate what we want, we just turn off the chip.

    Het feit dat John F. Kennedy de Illuminati, als geheime organisatie aanduidde die een land ondermijnt was de Illuminati in een verkeerd keelgat geschoten. Ze hebben hun fout rechtgezet en een ritueel moordplan in werking gesteld. Hun ver doorgedreven zin voor codes, attributen en nummers werd hun handtekening onder dit moordplan. Dit pastte volledig in hun strategisch plan. Ze hadden Kennedy geholpen om aan de macht te komen en als hij zijn taak had volbracht dan namen ze de marionet eruit. Wat was die taak ? De brave 60tiger jaren met idealen, onschuld en morele waarden (the American Dream) om zeep helpen en de mensen in een ander denkpatroon duwen. Welkom geweld, drugs, vrije sex, sympathieke duivel, rockmuziek zoals de Rolling Stones, cultuur van de dood, alles kan en mag… De Illuminati hadden de brave koning vermoord. Deze tussen al hun andere trofeeën : Martin Luther King, Marilyn Monroe, Mahatma Gandhi, Anwar Sadat, Olof Palme… De Amerikaanse burger is sindsdien meer en meer gedesillusioneerd in hun regering, die als een elite de scepter zwaait zowel op de voorgrond als achter de schermen. Het wordt pijnlijk duidelijk dat ze tegengestelde belangen dienen dan deze van de burgers. Maar dit kan spijtig genoeg ook van onze regering gezegd worden.


    Address before the American Newspaper Publishers Association (27 April 1961)

    Mr. Chairman, ladies and gentlemen:

    I appreciate very much your generous invitation to be here tonight. You bear heavy responsibilities these days and an article I read some time ago reminded me of how particularly heavily the burdens of present day events bear upon your profession. You may remember that in 1851 the New York Herald Tribune under the sponsorship and publishing of Horace Greeley, employed as its London correspondent an obscure journalist by the name of Karl Marx.

    I want to talk about our common responsibilities in the face of a common danger. The events of recent weeks may have helped to illuminate that challenge for some; but the dimensions of its threat have loomed large on the horizon for many years. Whatever our hopes may be for the future--for reducing this threat or living with it--there is no escaping either the gravity or the totality of its challenge to our survival and to our security--a challenge that confronts us in unaccustomed ways in every sphere of human activity.

    This deadly challenge imposes upon our society two requirements of direct concern both to the press and to the President--two requirements that may seem almost contradictory in tone, but which must be reconciled and fulfilled if we are to meet this national peril. I refer, first, to the need for a far greater public information; and, second, to the need for far greater official secrecy.

    The very word "secrecy" is repugnant in a free and open society; and we are as a people inherently and historically opposed to secret societies, to secret oaths and to secret proceedings. We decided long ago that the dangers of excessive and unwarranted concealment of pertinent facts far outweighed the dangers which are cited to justify it. Even today, there is little value in opposing the threat of a closed society by imitating its arbitrary restrictions. Even today, there is little value in insuring the survival of our nation if our traditions do not survive with it. And there is very grave danger that an announced need for increased security will be seized upon by those anxious to expand its meaning to the very limits of official censorship and concealment. That I do not intend to permit to the extent that it is in my control. And no official of my Administration, whether his rank is high or low, civilian or military, should interpret my words here tonight as an excuse to censor the news, to stifle dissent, to cover up our mistakes or to withhold from the press and the public the facts they deserve to know.

    It requires a change in outlook, a change in tactics, a change in missions--by the government, by the people, by every businessman or labor leader, and by every newspaper. For we are opposed around the world by a monolithic and ruthless conspiracy that relies primarily on covert means for expanding its sphere of influence--on infiltration instead of invasion, on subversion instead of elections, on intimidation instead of free choice, on guerrillas by night instead of armies by day. It is a system which has conscripted vast human and material resources into the building of a tightly knit, highly efficient machine that combines military, diplomatic, intelligence, economic, scientific and political operations.

    Its preparations are concealed, not published. Its mistakes are buried, not headlined. Its dissenters are silenced, not praised. No expenditure is questioned, no rumor is printed, no secret is revealed. It conducts the Cold War, in short, with a war-time discipline no democracy would ever hope or wish to match.

    Nevertheless, every democracy recognizes the necessary restraints of national security--and the question remains whether those restraints need to be more strictly observed if we are to oppose this kind of attack as well as outright invasion.

    And so it is to the printing press--to the recorder of man's deeds, the keeper of his conscience, the courier of his news--that we look for strength and assistance, confident that with your help man will be what he was born to be: free and independent.

    Hun voorliefde voor codes en cijfers uit het occulte blijkt uit deze gegevens. Dit is een voorbeeld van hoe minutieus ze te werk gaan en steeds hun geheime codes en cijfers achterlaten en zo hun handtekening achterlaten.

    Kennedy is vermoord op 22 November 1963 in Dallas (Texas), ofwel 22-11. 22 + 11 = 33 Dit is het nummer van de vrijmetselarij. Dit number geeft de hoogste functie, graad aan die men in de vrijmetselarij kan bereiken. In deze graad kan men de ultieme kennis van het doel en werking van de Vrijmetselarij verwerven en leiding geven aan de onderliggende graden die deze kennis niet hebben en dus werkingsmiddel zijn. JFK werd vermoord in de 33rd graad van de noordelijke lengtegraad, daar ligt het driehoekige plein Dealey Plaza. Dit plein was de plaats waar de eerste vrijmetselaars-tempel in Dallas stond. 2 + 2 of 2 x 2 = 4 – 11 of 411 Dit is een duivels nummer. 11 is ook het nummer dat terug te vinden is in de 9/11 aanslag van de Illuminati in New York. 11 is een overtreffing van 10 en het overslaan van het getal 10 geeft de macht van de Illuminati aan over 10 dat als een perfectie, een godsgetal wordt beschouwd.

     

     



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Archief per maand
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009


    Mijn favorieten
  • levend geloof
  • levend geloof 2
  • levend geloof 3
  • levend geloof 4
  • levend geloof 6
  • levend geloof 7
  • levend geloof 8

  • SWEET YESHUA SWEET YESHUA SWEET YESHUA SWEET

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs