Het liefste ligt gelaagd tussen de jaren . Deze tekst ingekapt in een steen is te bewonderen aan de buitengevel van het eerste huis in de Korte Volderstraat te Brugge .
05-01-2008
Witzli Poetzli
Witzli Poetzli
Op stap geweest in Antwerpen , en daar vlak tegen de kathedraal een café gevonden , waar aan de gevel de naam ervan ingekapt in een steen hangt : Witzli Poetzli . ( Voor zover ik kon nagaan is Witzli-Poetzli, die soms ook omschreven wordt als Huitzilopochtli, een oorlogsgod van de Azteken. )
Witzli Poetzli heeft zijn terras tot vlak tegen de immense kathedraal gebouwd. Hier kan je , in de zomer , verscholen onder de bomen de onophoudelijke toeristenstromen gadeslaan. Witzli Poetzli staat in ongeveer elke toeristische gids vermeld, maar zodra de zon begint te zakken en de toeristen hun hotel opzoeken, komen de jonge Antwerpenaren hier heerlijk hangen. Dit terras behoort tot de meest populaire van t stad.