"Houd je handen boven je hoofd." zei hij
Ik gehoorzaamde onmiddelijk. Het voelde alsof ik uit mijn lichaam treede en slechts nog een toeschouwer was.
Christian heeft mij vandaag hard geneukt in zijn speelkamer.
Ik vond het lekker. Heel lekker zelfs.
Dit ging verder dan fascinatie, verder dan erotiek.
Het was tegelijk het meest opwindende en het engste wat ik ooit heb gedaan.
Ik kan niet geloven dat ik me volledig aan een knappe man heb gegeven die over zichzelf roept dat hij vijftig tinten van verneukt is.
Hij stond toch zo dicht bij me als hij de boeien vastmaakte. Ik staarde naar zijn borst. Hij rook naar zeep en Christian, een bedwelmende mix die me terugbracht naar het nu.
Oh, ik wou toch zo graag met mijn neus en tong door zijn borsthaar woelen.
Eenmaal de hanboeien waren vastgemaakt deed hij een stap achteruit en bekeek me met een geloken en geile wellustige blik.
Door alleen maar naar zijn mooie gezicht te kijken en te zien hoe graag hij me wou, maakte me al vochtig tussen mijn benen.
"U ziet er vastgebonden en verrukelijk uit , mevrouw Steele" zei hij.
Hij kwam voor mij staan en trok langzaam mijn slipje uit. Ik zag hoe hij zijn blik niet los liet als hij het slipje naar zijn neus brengt en de geur ervan opsnuift.
Met een gemene grijns op zijn gezicht stopte hij mijn slipje in zijn achterzak van zijn spijkerbroek.
Daarna nam hij een zweep en drukte die lanzaam tegen mijn navel. hij liep om me heen terwijl hij ondertussen met de knop van de zweep langs mijn middel strijkt.
Nadat hij met de zweep over heel mij lichaam was geweest( mijn tepels, mijn vagina, mijn kont, mijn mond, och dat wa toch zo lekker),ging hij over tot actie.
Hij maakte de knopen van zijn jeansbroek los en pakte snel een condoom. Dan pakte hij mij dijen vast en in één stoot was hij diep in mij.
Hij stoote en stoote. Oh my God , wat kwam hij diep op deze manier.
Hij bleef stoten en stoten todat wij tegelijk onze hoogteunt beleven.
Dit was heerlijk !
Ik wil dit nog eens herbeleven.
|