VBS LEIEBLOEM 4b
Inhoud blog
  • Naar de bibliotheek.
  • Leve mama !!!
  • Op zeeklas!!
  • WATER ZUIVEREN.
  • De Goede Week in poëzie.
    Archief per maand
  • 10-2020
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
    Foto
    25-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Goede Week in poëzie.
    Naar aanleiding van de Goede Week werkten we tijdens de lessen godsdienst en MUVO rond de verschillende herdenkingsdagen van de Goede Week. In groepjes van drie bedachten we een gedicht na de verhalen rond palmzondag, witte donderdag, goede vrijdag, stille zaterdag en Pasen beluisterd en besproken te hebben.
    Op echt doek schilderden we met de kleuren die we combineerden aan deze dagen. Al zeggen we het zelf : de resultaten mogen zeker gezien worden!












    25-03-2016, 09:17 geschreven door klas 4b
    04-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pyjamadag!
    Vandaag (04 maart 2016) mochten we in onze pyjama naar school komen. Dit was naar aanleiding van een actie van "BEDNET". Deze organisatie helpt kinderen die langdurig ziek zijn om met computer lessen mee te volgen. Via een camera in de klas kunnen deze kinderen thuis meevolgen wat er in de klas gebeurt. Onze school nam ook deel, vandaar deze pyjamadag.






    04-03-2016, 13:34 geschreven door klas 4b
    01-03-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Architecten aan het werk (deel 2)
    We waren dan ook heel trots over de geleverde prestaties. Tijdens de bespreking vertelden we wat leuk, moeilijk, ... was. We konden elkaars werk eens bewonderen. Op het einde konden we ons eigen resultaat eens evalueren. Dit zijn onze maquettes :
























    01-03-2016, 09:44 geschreven door klas 4b
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Architecten aan het werk.
    Tijdens de laatste knutsellessen hebben we een echte maquette geknutseld. Eerst tekenden we samen de "ontvouwing" van een huis. Daarna was het knippen en versieren geblazen. Vervolgens kleefden we ons huis tot een geheel. Via de papa van Jayro kregen we elk een plankje waarop we onze fantasie konden laten werken. Het ontwerp van een eigen tuin was voor velen een leuk en prachtig werkje. We waren dan ook heel geconcentreerd bezig :
























    01-03-2016, 08:17 geschreven door klas 4b
    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs