Inhoud blog
  • Vragen Leesdossier Nederlands
  • leesdossier Nederlands " Wij en ik "
  • leesdossier Nederlands " Wij en ik "
  • leesdossier Nederlands " Wij en ik "
  • Vragen Leesdossier Nederlands " Waarom gelukkig zijn als je normaal kunt zijn? "
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Leesdossier Nederlands
    KyaraVanImpe
    17-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leesdossier Nederlands " Waarom gelukkig zijn als je normaal kunt zijn? "
    ik heb van pagina 201 tot 288 gelezen.

    In dit gedeelte van het boek gaat het vooral over het vertrek van Jaenette.
    Jaenette besluit om op haar zestiende te vertrekken naar Londen. Ze vertrekt niet alleen naar Londen om haar pleegouders te verlaten maar ook wil ze haar carrière als schrijver opbouwen.
    In het begin vond ze dit zelf een heel grote stap omdat ze nog zo jong was en omdat er nog heel wat misliep.
    In 1978 werd Jaenette toegelaten tot  Oxford. Ze studeerde Engels en werd een bekende auteur.
    In 2007 werd haar relatie beeindigd waarna ze een zoektocht startte naar haar biologische moeder. Uiteindelijk vindt ze haar en herkent ze veel in haar echte moeder.
    Na een lange tijd ontdekt ze dat zei een betere band wilt met haar moeder maar de moeder van Jaenette wil eigenlijk geen contact meer met haar dochter.

    Ik vond het zelf een raar boek omdat ik dacht dat het een boek was dat ze zelf gefantaseerd had en dat ze dit niet zelf had meegemaakt. Langs de andere kant vond ik het eng omdat ze een heel moeilijk leven heeft gehad maar ze het uiteindelijk toch heeft gemaakt als schrijver.




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs