De maand april liep vorige week op z'n einde en zo ook de zevende talentenarchipel van het jaar. Ook deze keer krijgen jullie een foto-overzicht van de activiteiten die de leerlingen allemaal deden afgelopen maand :
Fijneiland : Lotte, Zoé, Gaëlle en Michelle + Ferre en Kobe
Lotte, Zoé, Gaëlle en Michelle maakten alle vier een mooie wereldbol met isomo, verf en klei. Zo hebben ze de wereld altijd bij de hand.
Ferre en Kobe maakten een kleiwerkje dat ze mooi schilderden.
Beeldeiland : Kenji en Gunnar + Louis en Seppe
Kenji en Gunnar werkten niet met klei, verf of andere materialen. Ze maakten een mooie tekening met Tux Paint
Louis en Seppe zochten op internet 'how to make origami'-filmpjes op op het internet en probeerden zelf de origamikunst uit.
Wil -en durfeiland : Beau, Einar en Anaïs
Beau, Einar en Anaïs gingen de culinaire toer op. Ze verwenden ons met een lekkere pizza margarita.
Wereldeiland : Louise en Ilana
Louise en Ilana bedachten samen een nieuw bordspel dat ze mooi uitwerkten.
Taaleiland : Lander, Emile en Tim
Lander, Emile en Tim speelden taalspelletjes op de tablet en een gezelschapspelletje waar ze veel taal moeten gebruiken.
Beweegeiland : Merel en Emma
Merel en Emma testten nog eens ons fietsparcours uit en speelden verschillende balspelletjes
Sameneiland : Sebastian, Senne, Joran en Jade
Sebastian, Senne, Joran en Jade speelden samen met enkele bouwmaterialen zoals Lego, Clikx en Knex'


07-05-2017 om 16:53
geschreven door Meester Bram 
|