Anna had het berichtje mee over de nieuwe vissen en koralen. De anderen waren direct enthousiast. Anna had een wereldbol mee waarop een plakkertje stond waar wij woonden en waar de nieuwe vissen gevonden waren . ( dichtbij Australiƫ ) De kinderen begonnen honderduit te vertellen over allerlei vissen, aquariums, koralen,... Het was een super nieuwsronde , er was zelfs geen tijd meer om de praatronde te doen. Maar er was niemand die dat erg vond... Deze week ging het over IK(1ste) en FAMILIE (2de ). Groetjes Griet
Hallo, Ik begrijp dat vele ouders van de kids uit de 1ste graad het moeilijk hebben om hun spruit 's morgens af te zetten. Maar nu verliezen we soms 20 minuten omdat ik zelfs nog niet boven raak door ouders die mij op de speelplaats, trap of gang aanklampen. Ik begrijp dat er soms dringende vragen zijn, probeer die op het weekplan te schrijven of via de blog aan mij te bezorgen. Ik zal er zo vlug mogelijk op antwoorden of je aanspreken om een afspraak te maken. Het is voor mij anders onmogelijk om de kinderen een warm onthaal te geven. 's Morgens kan je mij ook altijd bereiken vanaf 7u50 in de klas of leraarskamer. Dit wil wel niet zeggen dat je mij niks meer kan vragen of zeggen, probeer het alleen te beperken. Alvast bedankt voor het begrip. groetjes Griet
Verschillende mensen melden ons dat het plaatsen van reacties niet lukt. Dit probleem is vanaf heden opgelost, de veiligheidscode dient niet meer te worden ingetypt. Hopelijk krijgen we nu geen massale toevloed van SPAM, maar dat zien we later wel.
Bij deze nodigen we jullie ook graag uit om reacties te geven op de geposte artikels. Dit houdt deze blog levendig en het is ondermeer door jullie reactie dat we deze blog nog kunnen verbeteren.
Alle suggesties welkom!
Groetjes, Tom
P.S. Voor alle technische vragen/problemen kan je bij mij terecht via tvandervennet@gmail.com