Hey schatjes van me,
Hier verloopt alles nog op wieltjes. Donderdag zijn we met zijn allen naar het strand geweest in Uyterie. Het was een soort teambuilding dag georganiseerd door school, waar we een hele voormiddag lang activiteiten moesten doen. Ondanks dat we de hele tijd regen hebben gehad, was het toch een geslaagde voormiddag.
De teamgeest in het gebouw is fenomenaal. We leren elkaar elke dag beter kennen en we worden steeds een hechtere groep. De 6de verdieping is echt een meeting plaats! Iedereen komt naar hier, das echt zalig. Het is hier altijd de zoeten inval .
Donderdagavond zijn we samen eens de lokale pub gaan verkennen. Blijkbaar was het niet zomaar een pub maar een karaoké bar. In het begin was er een beetje aarzeling maar eens de stap was gezet, waren we niet meer weg te slaan van het podium. Op het einde hebben we met zijn allen staan zingen op het liedje 'SEX BOMB'. Het was de ideale afsluiter van een toch wel prachtige avond.
Gisteren moesten we dan terug naar school,waar we een rondleiding en onze uurrooster kregen. Gelukkig was school al gedaan na een paar uurtjes. 's Avonds zijn we dan met zijn allen naar een pub geweest in het centrum. De pub was echt de max. Het was zeer mooi ingericht en er was een aangename sfeer. Juist qua muziek zitten ze wel een paar achter. We krijgen soms muziek te horen van de Spice Girls en Backstreet Boys maar het is wel grappig. Iedereen heeft zich rot geamuseerd, het was juist of we elkaar al jaren kennen. Het spijtige hier is dat de pubs sluiten om 3.30u. Na een geslaagde avond zijn we dan allemaal teruggekeerd naar huis en was het tijd op in het bedje te kruipen.
Laurence
30-08-2008 om 12:56
geschreven door Laurence 
|