Mijn twee weken stage bij Kaneka Belgium zitten erop. Ik vond het echt een leuke en leerzame ervaring.
Deze week heb ik samen met mijn collega Maarten Verwimp vooral in Kaneka Pharma moeten werken. We hebben de bestellingen moeten klaarzetten voor de klanten en deze dan ingepakt in dozen. Verder heb ik ook nog drie stapels dossiers geklasseerd.
Woensdag heb ik een grote vertaling mogen maken. Deze keer moest ik alleen in het Duits en in het Frans vertalen.
Vrijdag hadden mijn collegas een afspraak met twee Japanners voor mij geregeld omdat ik zo geïnteresseerd ben in de Japanse cultuur. De twee Japanners lopen een stage bij Kaneka voor één jaar. Ik mocht hun vragen stellen in het Engels. Ze waren heel enthousiast en beantwoordden mijn vragen met veel plezier. Het was echt een heel leuk gesprek. Ze hebben me zelfs origami (papier plooien tot mooie figuren) geleerd.
Ik vind het wel een beetje jammer dat mijn stage er al op zit. Ik heb veel bijgeleerd over het bedrijfsleven en ik zou het echt niet erg hebben gevonden als de stage nog een week langer geduurd had.