Ben mijn taak van iot van de kaarten aan het afwerken en ik zag net dat de kaart dat ik heb besteld afzonderlijke delen zijn en geen hele kaart :( ik hoop dat ik er iets mee ben. Het is echt moeilijk om een kaart te vinden over mijn regio. Ik hoop dat ik er snel een vind! Ik heb een mailtje gestuurd naar altaviatravelbooks.
Ik heb nog altijd geen antwoord gekregen op mijn mail om het boek van leuven naar mijn bib over te brengen :( zullen we maar is naar leuven gaan zeker !
Ik ben gisteren naar de standaard boekhandel gegaan en heb 2 reisgidsen en een kaart gekocht ! Zaterdag ga ik met Axelle naar Brussel naar de Anticyclone des açores en naar de fnac en naar de WH SMITH
Eindelijk mag ik naar het laatste jaar van het middelbaar! Dit jaar goed werken aan mijn gip. De bestemming is Scottish Borders! Hopelijk leer ik heel wat bij over deze bestemming!