Ik ben alfred
Ik ben een man en woon in aartselaar (belgie) en mijn beroep is arbeider.
Ik ben geboren op 01/01/1970 en ben nu dus 51 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wandelen, fietsen,computer,video,muziek.
Laatste commentaren
lagardes blog
12-07-2006
het dorp van de klompenmakers
Daverdisse is een bij vele vlamingen populaire ardense bestemming om te wandelen. Het mooie ardense dorp ligt op een heuvelrug en oogt erg charmant. Mooie kastanjebomen zomen de beide kanten van de hoofdstraat af en je ontdekt er ook een traditionele, maar rijk gevarieerde architectuur. Je kunt er heerlijke wandelingen maken door de bosrijke heuvels. bezoek ook het gehucht Porcheresse, met zijn fraaie 16de eeuwse waterpomp en het opmerkelijke klompenmuseum want aan het begin van de 20ste eeuw stond Porcheresse algemeen bekend als het dorp van de klompenmakers. Daverdisse is een plaats en gemeente in de provincie Luxemburg in België. De gemeente telt ruim 1000 inwoners.
Wéris, een deelgemeente van Barveax, behoort tot de "mooiste dorpen van wallonië", pronkt met een fraaie 11de eeuwse kerk en heeft een unieke site met dolmen - die reusachtige stene waarmee de legendarische Obelix rondzeult. Het megalithische veld van Wéris heeft een lengte van meer dan 8 km en de dolmens en menhirs hebben een rechtlijnige ligging die uniek is in ons land. in het lokale megalietenmuseum verneem je overigens één en ander op deze vreemde verschijnselen.
De Ardennen. Een magisch woord dat volop vakantiegevoel oproept. De echte ardennen - de authentieke- bestaan ut 14 verschillende deelgebieden, van Couvin tot Vielsalm en van Durbuy tot Bouillon.
Herbeumont,op de grens van het land van bouillon - het heerlijke semoisstadje - is en rustig gezellig en geliefd vakantieplekje dat ooit werd gedomineerd door een indrukwekkende burcht. Het dorpje Herbeumont telt een 700 inwoners. Boven het pittoreske dorp ontdek je nu op een beboste heuvel nog enkel de ruines van deze vesting en vanaf de toren geniet je van een schitterend uitzicht over de semoisvallei.