Inhoud blog
  • Vlucht Cusco - Lima - Madrid - Brussel
  • Week 24 - dinsdag 04/09
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Kyara in Peru
    Maart -september
    30-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 18
    Maandag 23/07

    Druk druk druk. Om 09.30u al een transfer naar de luchthaven. Daarna alles klaar gemaakt voor de briefings van die avond en de transfers van die dag. Enkele passagiers kwamen langs op het kantoor om te betalen en hun briefing te krijgen. 

    's Middags gehaast naar het busstation, wat uiteindelijk onnodig bleek door vertraging. Kheb ondertussen ook eens een foto genomen van mijn super comfortabele stoeltjes in de terminal van Cruz del Sur. Een uurtje later arriveerden mijn toeristjes en dan hop naar het hotel en tegen 17.30u terug op kantoor. Vandaar briefings om 18u en 19u. Tegen 20u was ik terug op kantoor. Daar was het alle hens aan dek, wegens problemen. Rond 20u15 kon ik naar huis, want ik had mijn deel opgelost. 

    Dinsdag 24/07

    Warry deed de transfers om 09.30u en 12u, met de nodige problemen. Geannuleerde vluchten en vergeten gsm's.. Rond 10u30 kregen we bezoek van Inca Rail. Ze wilden het kantoor bedanken voor het vertrouwen enzo dus kregen we taart. Deze keer was het "torta de zanahoria" (worteltaart). Klinkt misschien raar, maar twas zeker nh slecht. 

    Om 14.30u opnieuw transfer van het busstation. Daarna rond 16.45u op kantoor en dan in die 3 uur tijd, nog 4 briefings gedaan. Lopen, springen en vliegen was de boodschap. 

    Woensdag 25/07
    's Morgens al direct begonnen met een transfer van de luchthaven naar het hotel. Geen Warry deze keer, want Sr. Fabrizio had hem weer eens nodig. Tegen 12.30u terug op het kantoor en dan in sneltempo enveloppes voor de namiddag klaarmaken. Bleek toen ik toekwam dat iedereen een stukje cake had liggen. Ik vroeg wie er jarig was, maar bleek dat de empanada man een cake over had en deze bij ons op kantoor achter gelaten had. Sinaasappelcake mmmh

    Tegen de avond briefing met Vladi (assistent gids) die weer op zijn minst een uur duurde.. Tegen het einde kwam de gids om nog Machu Picchu uit te leggen. Daarna nog naar kantoor gewandeld samen om de nodige documenten te tekenen en op te slaan in het systeem. 

    Donderdag 26/07
    In de voormiddag was Max ook op kantoor, zoontje van Sra. Duvali. Tis ne plezante, maar kan nh stil zitten. Er is ook niets plezants te beleven op een kantoor voor een kind. Behalve toen ik vroeg of hij mijn oortjes wilde gebruiken om te kijken naar filmpjes op youtube. Toen was er een glimlach en pretlichtjes in zijn ogen. Warry kwam in de voormiddag toch niet naar het kantoor dus zijn computer was vrij. Vanaf dat moment was het opnieuw stil op kantoor. Behalve van de verschrikkelijke slaapwekkende muziek van beneden. 

    De nacht van woensdag op donderdag, waren er enkele toeristen die een Inca Jungle hadden. Bleek dat daar vanalles van accidenten was gebeurd, want een van onze toeristen is met een gabe in het hoofd terug gekomen. Ze waren zelf zo lief om een foto te sturen naar Warry om 2u 's morgens. Hij stuurde dat naar Sra. Duvali en Hilda en ook naar Sr. Fabrizio. Natuurlijk in de voormiddag was dit het gesprek van de dag, inclusief foto... 

    Deze morgen was er een transfer om 05.00u. Normaal gezien moest die gisteren om 17.15u aangekomen zijn, maar wegens vertraging en stakingen, pas deze morgen dus. 

    In de namiddag bleek het dat Emy naar het ziekenhuis was. Dit niet voor de bevalling, maar voor Paola. Ze is nogal verkouden en bleek dat ze opnieuw parasietjes heeft. Eerst moet ze nu medicijnen nemen tegen de parasieten en daarna pas tegen de verkoudheid. Heel veel mensen zijn verkouden op dit moment. Heel de bureau hoest en niest. Ores en Emy zijn ook serieus aan het afzien. 

    Vrijdag 27/07

    Binnen 2 weken is het het feest van de patroonheilige van San Cristobal. Ze zijn nu al bezig met voorbereidingen en vuurwerk, zonder kleur.. Het is hier ook nooit stil of rustig, altijd wel iets te doen. 

    's Morgens naar de luchthaven om 2 belgen op te halen. Warry was in de Heilige Vallei met een belangrijke groep. Ze hadden overwogen om mij te laten gaan deels omdat ik Nederlands spreek enz, maar ik ben geen Peruviaan en geen internationale student dus in het kort, ik kost te veel. 

    Tegen 11.30u was ik terug op kantoor en om 12.30u vertrok ik al terug om één van Warry's transfers te doen. Ik hoorde van Duvali dat hij niet kwam. Hij had ons niets verteld. Toen Sra. Duvali hem belde rond 10u zei hij enkel dat hij niet kwam en dat alles geregeld was met Sr. Fabrizio, maar wij wisten van niets.. 

    In de namiddag aan de bureau van Duvali alle briefings en transfers overlopen voor het komende weekend. Bijna niemand zou werken op het kantoor. Er blijven natuurlijk toeristen toekomen en vertrekken. Dus verschillende mensen zoals Carlin en Wiliam moesten rijden, Warry en ik deden de briefings en de transfers. De rest kwam ofwel dan de zaterdag of de zondagvoormiddag werken. Uiteindelijk had ik alles van mij mooi genoteerd en gesorteerd wat voor vrijdag, zaterdag en zondag was. Bleek dat het toch wel een serieus stapeltje was. 

    18u briefing nummer 1, daarna naar hotel Amaru I lopen en daar enveloppe afgeven aan de gids zodat die de briefing om 19u kon doen. Vandaar terug naar kantoor om het geld van de slaapzakken af te geven + het aantal door te geven. Daar was Warry in gesprek met Sr. Fabrizio dat ik eerlijk gezegd niet wilde storen, want zo rustig ging het er niet aan toe. Kheb dan maar een briefje gelegd met de uitleg enzo. Vandaar naar hotel Apu Huascaran voor briefing. Halverwege belde Warry dat hij was vergeten te vertellen dat ik nog geld moest krijgen om de passagier met de gabe terug te betalen. Dus dan maar teruggekeerd en voor de derde keer salut gezegd aan de rest op kantoor, wat ze natuurlijk al heel grappig vonden. Ik was nog maar net buiten en Duvali belde. Ja de gids belde me, ben je het vergeten. Dan maar zo goed mogelijk uitgelegd en gezegd dat ik binnen 5 minuten in het hotel ging zijn. Vandaar verder naar een hostel in de straat, waar ik een debat moest leveren om de enveloppe voor de gids daar te leggen. 

    Zaterdag 28/07

    Nationale feestdag! Feliz 28!
    Vandaag was praktisch vrij, enkel in de avond enkele briefings. Dus heb ik maar een beetje de toerist uitgehangen. Voor een keer dat ik daar tijd voor had. Eerst een lekker ontbijtje en daarna richting hotel om het geld van de gabe persoon terug te geven. Bleek dat het ook hun transfer out was. Ik wist er echter niets van en had dus geen foto's van hun paspoorts genomen en hen niet gevraagd om de evaluatie formulieren in te vullen. Daarna terug gewandeld naar het stad, de San Pedro markt en dan slenter slenter naar huis. Tegen de avond belde Duvali dat de gids er niet zou zijn voor een van de briefings dus ik mocht gaan. Gelukkig waren de mensen mooi op tijd ofja te vroeg zodat ik daar al tegen 18.15u klaar was in plaats van 18.30u ofzo. 

    Zondag 29/07

    De voormiddag had ik vrij, maar moest ik wel nog vanalles regelen met transportisten. De mensen van de transfer out om 12.20u wilden vroeger vertrekken dus moest ik dit opnieuw regelen met hen. Daarna nog even het stad in, voor het effectief 12u was. Daar gesprekje gevoerd over hun reis en toen de auto klaar was, verder naar mijn andere transfer out. Deze was iets ingewikkelder want er moest nog betaald worden voor enkele zaken en vandaar naar huis om te skypen. 

    Om 16.30u vertrokken naar de bushalte van Wonder. Aangekomen rond 17.15u, mooi op tijd. Daar ook de chauffeur ontmoet en de tijd gedood in de auto. Bleek dat de halte veranderd was. Dit was Warry mij vergeten te vertellen, maar de chauffeur wist ook van niets. Gelukkig toen we aankwamen om 18.15u aan de andere halte, was er nog geen bus te zien. Na enkele minuten kwam hij toe en toen toeristen opgehaald en vertrokken naar het hotel. Vandaar vertrokken rond 19u en toen was de dag ten einde. Op naar de volgende!



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (3)

    02-08-2018
    Nieuws uit Veurne!!!!

    Hallo Kyara, terug genoten van je blog en de foto's, en natuurlijk van de taartjes, alhoewel wij watertanden hoor!!!! Hier komt het terug warm, zo een 23°C. ongeveer, wel nog een geluk met dat fijne zeebriesje. We zien dat je dagen goed gevuld zijn, is het niet met briefings klaar maken dan is het briefings doen, of mensen afhalen of terug brengen, de wachttijden dat is wel een beetje vervelendhè!!! Heb je Dirk nu al gezien of gesproken, en is hij terug aan de beterhand? Gisteren hebben wij eens gaan eten in "Het Hinterland" waar Moira nu jobstudente is. Ze waren heel content van haar hoor, dat doet voor ons ook deugd het te horen. Het was een lunchmenu van 17 euro, zonder drank of aperitief. Wij hebben eerst een alcohol vrije aperitief van het huis gedronken, heel lekker en fris, daana was het een courgettesoepje met natuurlijk wat room bij, daarna varkenstongetjes in tomatesaus met paddestoelen, bordje sla, tomaat en komkomme en kroketjes en daarna een koffie met een muffin. Dan zijn we met de fiets terug naar huis gekomen. Om 16uur hadden we afgsproken met mémé mama Moira en Indra om voor de kermis een pannekoek te gaan eten, Moira en Indra hebben een grote crème gegeten. Niet likkebaarden hé!! Jou tijd komt ook nog als je eens thuis bent, wij vergeten dat niet. Nu zijn we juist thuis van te gaan wandelen naar Middelburg, dicht bij Sluis, dat ken je misschien beter. Het was wat flirten met de belgische-Nederlandse grens.We hebben 15km. gewandeld, vroeg begonnen rond 9.50uur en om 14uur gedaan, na een tussen stop en pistolet met soep gegeten. Nog altijd niets met Emy? Doe daar de groetjes aan iedereen, we zien wel wanneer we eens kunnen skypen, en nog veel succes op je werk, zonder veel problemen. Dikke kus opa en oma.

    02-08-2018 om 16:20 geschreven door oma en opa


    Nieuws uit Veurne!!!!

    Hallo Kyara, terug genoten van je blog en de foto's, en natuurlijk van de taartjes, alhoewel wij watertanden hoor!!!! Hier komt het terug warm, zo een 23°C. ongeveer, wel nog een geluk met dat fijne zeebriesje. We zien dat je dagen goed gevuld zijn, is het niet met briefings klaar maken dan is het briefings doen, of mensen afhalen of terug brengen, de wachttijden dat is wel een beetje vervelendhè!!! Heb je Dirk nu al gezien of gesproken, en is hij terug aan de beterhand? Gisteren hebben wij eens gaan eten in "Het Hinterland" waar Moira nu jobstudente is. Ze waren heel content van haar hoor, dat doet voor ons ook deugd het te horen. Het was een lunchmenu van 17 euro, zonder drank of aperitief. Wij hebben eerst een alcohol vrije aperitief van het huis gedronken, heel lekker en fris, daana was het een courgettesoepje met natuurlijk wat room bij, daarna varkenstongetjes in tomatesaus met paddestoelen, bordje sla, tomaat en komkomme en kroketjes en daarna een koffie met een muffin. Dan zijn we met de fiets terug naar huis gekomen. Om 16uur hadden we afgsproken met mémé mama Moira en Indra om voor de kermis een pannekoek te gaan eten, Moira en Indra hebben een grote crème gegeten. Niet likkebaarden hé!! Jou tijd komt ook nog als je eens thuis bent, wij vergeten dat niet. Nu zijn we juist thuis van te gaan wandelen naar Middelburg, dicht bij Sluis, dat ken je misschien beter. Het was wat flirten met de belgische-Nederlandse grens.We hebben 15km. gewandeld, vroeg begonnen rond 9.50uur en om 14uur gedaan, na een tussen stop en pistolet met soep gegeten. Nog altijd niets met Emy? Doe daar de groetjes aan iedereen, we zien wel wanneer we eens kunnen skypen, en nog veel succes op je werk, zonder veel problemen. Dikke kus opa en oma.

    02-08-2018 om 16:19 geschreven door oma en opa


    30-07-2018
    Hoi

    Hallo, 

    Ja hallo dat was een week zeg.

    Zeg wel lopen, vliegen en doorgaan was veel lopen en doorgaan en vliegen .

    Ewel was leuk om gisteren eens te skypen jouw eens te zien ook al was het daar warm bij u.

    Heeft gesmaakt was lekker gisteren smiley-smile.gif.

    Jirne lang geslapen was moe wé bijna 11 uur als hij uit z'n bed rolde  en naar huis rijden babbelen babbelen .

    Dinsdag Nina halen naar haar kamp plaats en dan de was.

    Ewel heb nog een beetje chance op je werk taarten .

    Lekker zeg maar die worteltaart ja is een keer in iets anders é. 

    Chance dat je een beetje vrij had in het weekend na je hectische week. 

    Ewel bij ons op gemak t'is congé hé. 

    Hopelijk geen zo'n hectische week deze week dat je een beetje kan genieten. 

    Of misschien toch Emy in het ziekenhuis om te bevallen. 

    Alle ga je laten ben benieuwd naar het volgende smiley-smile.gif

    30-07-2018 om 17:19 geschreven door Meter




    Archief per week
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs