Waar : GC De Kluize Sportstraat 3 te Scheldewindeke
Een film van Stijn Coninx : een biografisch werk met als onderwerp het leven van Rocco Granata, met in de hoofdrollen Matteo Simoni en Evelien Bosmans.
Inkom : 6 euro : koffie en gebak inbegrepen ! KVG-leden : 3 euro
Op zondag 26 oktober nodigen wij u van harte uit naar ons jaarlijks wafelfeest in de Parochiale Kring te Oosterzele. Wij verwachten jullie ten laatste om 13u45, want om 14 uur starten wij stipt met het eerste gedeelte van de Show : " Den Dikken en den Dunnen "
Rond 15 uur is het wafels smullen : elk 2 restaurantwafels. Om 16u15 volgt het tweede optreden van Den Dikken en den Dunnen.
In ons jubileumjaar organiseren we voor de vierde maal een kleine cruise, een boottocht rond Maastricht. Met enkele bussen reizen we af naar Maastricht. Daar schepen we in voor een 4 uur durende vaart . We varen met " De Geulvallei ", een schip met een prachtige uitstraling. Het heeft een binnen capaciteit van 325 gasten, en op het buitendek kunnen ca. 100 personen plaats nemen. De twee salons beschikken over een eigen welvoorziene scheepsbar en aangepaste toiletten.
Programma
10u30 : Aankomst in Maastricht en inschepen.
11u00 : Start van de "4 uur durende Sluizentocht ".Wij varen stroomafwaarts om via de sluis van Bosscherveld op de Zuid-Willemsvaart te komen. Wij volgen dit oude kanaal om bij de sluis van Neerharen 9 m omhoog geschut te worden en herhalen dat nog eens in de sluis van Lanaken(België). Dan komen wij op het grote Albertkanaal. In de sluis van Ternaaien worden wij 15 m omlaag geschut om weer op de Maas te komen en zo langs de hellingen van de Sint-Pietersberg op Maastricht af te stevenen. Dit passagiersschip is ingericht als " varend restaurant ". Rond 11u15 wordt "koffie met Limburgse vlaai " geserveerd. Rond 12u30 is het tijd voor de " lunch " aan boord : Limburgse koffietafel, bestaande uit diverse broodjes en broodsoorten, 4 soorten vleeswaren, jong belegen kaas, yoghurt, jam en onbeperkt koffie of thee.
15u00 : Wij verlaten het schip en dan is iedereen 2 uurtjes vrij. Tweehonderd meter verder wandel je het centrum van Maastricht binnen. Het is één van de oudste steden van Nederland. Het is gezellig wandelen in de historische binnenstad, met zijn beroemde pleinen, zoals het Vrijthof, waar de walskoning André Rieu jaarlijks een aantal zomerconcerten geeft.
17u00 : Wij stappen de bus op en keren huiswaarts. Halverwege houden we halt langs de autosnelweg, in Heverlee, voor een broodmaal.
Gelieve te betalen bij inschrijving, en dit kan bij de bestuursleden van KVG en bij de medewerkers van Ziekenzorg, vóór 10 juli 2014.
Er is één opstapplaats aan de Beweging en al de andere mensen stappen op aan de Sporthal "De Kluize", langs de Windekekouter.
Je dient stipt op post te zijn om 8u15 !
Er kunnen ruim 225 personen mee, dus ook vrienden en sympathisanten.
Water is rust ... is ontspanning ... ook een beetje avontuur ... Indien de weergoden het toelaten zullen we dubbel kunnen genieten van deze kleine cruise ! Tracht er bij te zijn en wacht niet te lang om in te schrijven.
In ons jubileumjaar organiseren we voor de vierde maal een kleine cruise ! We rijden met een viertal bussen naar Maastricht. Daar schepen we in voor een vier uur durende vaart. We varen met de " Geulvallei ", een schip met een prachtige uitstraling. Het heeft een totale binnen capaciteit van 325 gasten, en op het buitendek kunnen ca. 100 personen plaatsnemen.
Programma
10u30 : Aankomst in Maastricht - inschepen
11u00 : Start van de "4 uur durende sluizentocht". Dit passagiersschip is ingericht als "varend restaurant". Rond 11u30 wordt "koffie met Limburgse vlaai" geserveerd. Rond 12u30 is het tijd voor de "lunch", bestaande uit diverse broodjes en broodsoorten, 4 soorten vleeswaren, jong belegen kaas, yoghurt, jam en onbeperkt koffie of thee.
15u00 : Iedereen is 2 uurtjes vrij : in de autovrije straten is het gezellig kuieren in de historische binnenstad(200 m), met zijn beroemde pleinen zoals het "Vrijthof", waar de walskoning André Rieu jaarlijks een aantal zomerconcerten geeft. Vanzelfsprekend zijn er heel veel terrasjes en winkels.
17u00 : Inschepen voor de terugreis. Wij houden halt langs de E40 in Heverlee(Leuven) voor een broodmaal.