Proficiat aan de spelers. Elke week een beetje hetzelfde verhaal. We verliezen wel maar doen goed mee. We strijden met de middelen die we hebben: duelkracht, werkkracht, we werken voor elkaar , we blijven - ook al staan we achter- er voor gaan en we proberen door snelle omschakeling ons doelpuntje te maken. Super
Proficiat aan de ouders. Week na week blijven ze ons steunen, week na week blijven ze erin geloven, week na week vormen ze een hecht blok. Bedankt
Een tevreden trainer Dirk.
ploeg Gregory: Santiago, Yentel, Andreas , Brandon, Otis, Lucas, Matiz, Emeric , Sadjet en Milo
Als je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Dirk/Gregory verwittigen.
zaterdag 26/11: wedstrijd om 9u30 : Dosko Beveren - KSVR
Aanwezig om 8u45 in Beveren
CMP: DOSKO BEVEREN(GR 4) - TERR.1
IZEGEMSE AARDEWEG 38 BEVERS STADION
8800 ROESELARE(2218)
Selectie: Jason, Valentino , Lars, Iben Parmentier, Wout, Adriaan , Navayo , Victor Seynhaeve ,Victor Verfaillie en Otis
Als je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Danny verwittigen
ik denk dat het onnodig is om het belang van de wedstrijd van zondag te omschrijven.
graag hadden we ALLE jeugdspelers uigenodigigd om zondag voor de wedstrijd een ereronde te laten maken als extra steun voor onze A-kern.
We spreken om 15 u 15 af aan de loketten.
Graag iedereen in uitgangstraining van KSVR. Daarna begegeven we ons naar de hoek van tribune twee.
Kort voor de wedstrijd komen we op het veld en maken we een ereronde.
Daarna vormen we een erehaag bij het opkomen van de spelers.
Kunnen jullie dit meedelen aan jullie spelers?
Graag tot zondag! Oltegoare Roeseloare!!
Beste
Deze namiddag zaten we samen met de veiligheidsdiensten en is het volgende afgesproken:
Richtlijnen bij het oplopen zondag 06 november
Om alles vlotjes te laten verlopen bij het betreden van het stadion eerste veld vragen wij om volgende puntjes in acht te nemen.
- Iedereen verzamelen in de jeugdkantine voor het afhalen van de tickets, geen jeugdtickets die dag aan de loketten gezien alle spelers dienen op te lopen. Spelers komen binnen met een oranje ticket. Dit zullen tickets zijn voor vak J waarmee men in vak J (uiteraard) of tribune 2 kan plaatsnemen. Een volwassenen met een oranje ticket zal door de stewards niet toegelaten worden. Aanwezigheidslijsten graag ook invullen om een overzicht te hebben van de aanwezige jeugdspelers.
- Tickets voor de ouders kan men bekomen aan 5/pers (iedereen heeft een geldig ticket nodig voor het binnenkomen van het stadion) tickets vooraf verkrijgbaar bij Hans in de kantine. Ouders kunnen met hun ticket wel via de hoofdingang binnen komen en hoeven dus niet te wachten tot hun kind aan het eerste veld staat.
- Controle van tickets zal gebeuren aan poort 6 door de stewards.
- Per ploeg in colonne vertrekken naar het eerste terrein naar poort 23 (zijkant veld kant kantine) om daar het veld te betreden en het te verlaten aan poort 25, (zijkant veld kant vak J)
- iedere ploeg loopt 2à2 om toch een overzichtelijk geheel te hebben en met trainer en afgevaardigde achter hun ploeg. De eerste spelers van elke ploeg kunnen een vlag dragen.
- Iedere speler is in uitgangskledij of toch in de kleuren van hun ploeg.
- Na het oplopen zal iedere jeugdspeler zijn plaats in de nieuwe zittribune of vak J innemen waar we ook de tickets van de ouders voorzien.
- Bij slechte weersomstandigheden kan de ereronde misschien ingekort worden tot de helft van het veld.
- Tijdens het oplopen zullen de spelers van beiden ploegen nog aan het opwarmen zijn, en vragen we dan ook deze niet te willen storen en zich te gedragen naar behoren tijdens deze ereronde.
- Parkeren zal op die dag moeilijk gaan op de jeugdparking en wel rekening houden dat door de drukte van de jaarbeurs de parkings moeilijk bereikbaar zullen zijn. Tijdig vertrekken is dus aangeraden om de start van de wedstrijd niet te missen.
We rekenen op jullie bereidwilligheid om deze voorstelling tot een goed en succesvol einde te brengen en onze jongens naar de overwinning te schreeuwen.
Uit naam van het bestuur willen wij jullie reeds op voorhand bedanken voor jullie medewerking.
Een overwinning zonder veel glans 2-1 maar de spanning maakte veel goed. Het was zeker niet onze beste wedstrijd maar we leverden strijd voor elke bal. Iedereen deed zijn deel van het werk. PROFICIAT voor de tomeloze inzet.
De passing(laatste bal) kon beter en we maakten niet altijd de juiste keuze. We gaan de komende weken wat moeten werken op onze voetbalintelligentie.
Een woordje van dank voor onze arbiter en ook eentje voor onze ouders, grootouders, sympathisanten die het spel op een positieve manier meeleefden.
Een CONTENTE trainer
Dirk
ploeg Gregory: Milo, Yentel, Andreas , Brandon, Otis, Lucas, Lowie, Matiz, Emeric en Sadjed
Als je niet kan spelen spelen zo vlug mogelijk trainer Dirk/gregory verwittigen
wedstrijd 3 om 9u30: KSVR - SV Zulte Waregem
aanwezig om 8u45 in Roeselare
Selectie: Jason, Valentino , Lars, Iben , Mathis Martens, Wout, Adriaan , Iben Decru, Navayo en Victor seynhaeve
Als je niet kan spelen zo vlug mogelijk trainer Danny verwittigen.
Ons jaarlijks indoortornooi in de hallen van Roeselare gaat dit jaar door op dinsdag 3 januari, woensdag 4 januari, donderdag 5 januari en vrijdag 6 januari.
Telkens in de vooravond.
Tussen 17.30 uur en 21.00 uur.
Op dinsdag 3 januari : categorie U10 & U11. Wie niet kan spelen zo vlug mogelijk laten weten aan de trainers.