dinsdag: 18u00 tot 19u30 donderdag: 18u00 tot 19u30
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Beoordeel dit blog
KSVO prov. U10a
09-05-2012
Het zit erop!!!!
Beste,
Afgelopen weekend was er nog de apotheosedag, maar door andere verplichtingen kon ik hier niet bij aanwezig zijn. Hiermee is definitief het doek gevallen over het voorbije seizoen. Het was er één met hoogtes en laagtes en wisselend succes. Hopelijk kregen jullie een positieve evaluatie naar volgend seizoen toe en komen we elkaar spoedig terug tegen op de velden van KSVO. Aan Mattis wens ik het allerbeste toe in zijn nieuwe uitdaging om de kleuren van KV Kortrijk te verdedigen. Verder wil ik jullie allen danken om toch op geregelde tijdstippen deze blog te bekijken zodat het voor mij ook de moeite bleef om dit een seizoen lang vol te houden. Bedankt en tot volgend seizoen.
Hier nog even de uitslagen van de laatste speeldag alsook het einklassement.
27-04-2012
18:45
JONG GERAARDSBERGEN
VCE.AALST 2002
2 - 3
28-04-2012
11:30
OUDENAARDE
VOORDE
2 - 3
28-04-2012
11:30
TERJODEN-WELLE
WAASLAND-BEVEREN
2 - 6
28-04-2012
10:00
SK.MALDEGEM
FCV.DENDER EH
2 - 4
28-04-2012
10:00
ST.WETTEREN
SOTTEGEM
3 - 10
28-04-2012
10:30
KSC.LOKEREN-O.VL.
AALTER
11 - 1
28-04-2012
13:30
LOVENDEGEM
DEINZE
3 - 0
28-04-2012
15:30
LEDE
KVV.ZELZATE
-
28-04-2012
11:00
MELSELE
EINE
8 - 1
In het klassement bengelen we achteraan bij de U11. Gerdy zorgde voor 10 punten in de heenronde, wij konden er 6 aan toevoegen al was er een forfait van Wetteren bij.
Voor onze laatste uitwedstrijd van het seizoen trokken we richting Aalter. Een ploeg die zich nogal hoog in het klassement wist te posteren. Het zou dus alweer geen lachertje worden. Een ploeg met veel grote spelers stond ons op te wachten. Aanvankelijk begon de wedstrijd in evenwicht met beiden enkele kleine kansjes. We kwamen na een 5 tal minuten zelfs op voorsprong, al was toen al duidelijk dat er weinig inzet was van onze kant. Het duurde dan ook niet lang alvorens zij zich volledig in de wedstrijd knokten. Ze kwamen vlot langszij en lieten ons bijna even vlug ter plaatse. Bij de rust stonden we al 5 - 1 in het krijt. Ook onze tweede helft was van een mager niveau en daar profiteerde de thuisploeg optimaal van. We wisten wel nog een tweede goaltje mee te pikken, maar dit was niks in vergelijking met de 8 die zij nog bijprikten. Een zware maar logische 13 - 2 was het eindresultaat. Hopelijk kunnen we komend weekend toch nog aantreden tegen Voorde en het seizoen in schoonheid afsluiten.
Voor de laatste keer dit seizoen moesten we een wedstrijd afwerken op een woensdagavond. Het was dan nog de grootste derby uit onze reeks want we kregen het bezoek van de buren uit Eine. We wisten reeds op voorhand dat de tegenstrever van een hoger niveau zou zijn. Aan ons om de schade te beperken. In de eerste helft probeerde men zich al voetballend en op karakter toch wat te meten met de bezoekers, alleen vertaalde dit zich niet in doelpunten. Iets wat bij hen dan weer wel lukte. Bij het rustsignaal keken we tegen een 0 - 4 achterstand aan. De tweede helft had van onze zijde nog weinig om het lijf. Geen combinaties en al zeker geen inzet of vechtlust meer. Gelukkig drukten de bezoekers niet te fel door of het zou een zware ravage geweest zijn. Nu viel het nog mee en volgens de scheids werd het uiteindelijk 0 - 7 al zagen de bezoekers 8 doelpunten. Onze afgevaardigde telde er zelfs 9. Met 0 - 7 hoor je dus niemand klagen.
Na het mooie tornooi en de knappe overwinning van afgelopen woensdag trokken onze mannen met veel moed richting Zelzate. Ondanks de grote mannen (allen een kopje groter) aan de overkant speelden onze mannen een behoorlijke eerste helft. Toch moest men zich één maal gewonnen geven. Met een 1 - 0 ruststand was er trouwens nog niks gebeurd en kon de wedstrijd nog alle kanten uit. Ook in de tweede helft begon men naar behoren en voetbalde men aardig mee. Helaas viel plots de 2 - 0. Zat de vermoeidheid in de benen van onze midweekmatch of was de veer gebroken tegen deze fysiek grote ploeg. In elk geval gingen vele kopjes naar beneden en kreeg men het nog zwaar te verduren. We moesten uiteindelijk huiswaarts keren met een 5 - 0 nederlaag.
Vorige woensdag hebben we de inhaalwedstrijd afgewerkt die oorspronkelijk gepland stond tijdens het paasweekend. Het ging om de thuiswedstrijd tegen Waasland-Beveren, een ploeg die zich onderin de rangschikking bevind. Na het zeer succesvolle tornooi van paaszaterdag waar onze mannen nipt de finale verloren met 1 - 0 van de elfjarigen uit Sottegem was het hoopvol uitkijken of men hieraan een vervolg zou kunnen breien. Het werd aanvankelijk een evenwichtige partij met kansen aan beide zijden. Ook de doelpunten vielen gelijkopgaand. We kwamen 1 - 0 voor maar ze stelden enkele tellen later weer gelijk. Toch kwamen we opnieuw op voorsprong, maar ook nu konden we dit niet lang vasthouden. Ze stelden gelijk en kort daarop kwamen de bezoekers zelfs op voorsprong. Ook dit bleef niet lang duren want ook wij stelden vlug gelijk en klommen op onze beurt op voorsprong. Maar aangezien het reeds de volledige eerste helft heen en weer ging stonden de bordjes bij de rust toch weer in evenwicht. Zij die de stand niet bijhielden. We gingen met 4 - 4 de rust in. Op dit ogenblik was dit wel een terechte uitslag. Na de spelhervatting waren onze mannen iets gretiger en gingen resoluut op zoek naar een eerste overwinning sedert de winterstop. De vechtlust en hun inzet waren niet voor niets. Ook al duurde het even voor men in die tweede helft de weg naar het doel vond, toch konden we uitlopen tot 4 - 7. Even leken de bezoeers er terug in te geloven toen ze hun vijfde lieten optekenen, maar door onze achtste treffer werd hen alle hoop ontnomen en gingen we als overwinnaar van het veld. Het werd een oververdiende 8 - 5 overwinning.
Voor de verplaatsing naar Dender werd een wijziging doorgevoerd. We moesten er een vooruitgeschoven wedstrijd afwerken. De wedstrijd werd al op woensdagavond gespeeld. Na een mooie lentedag werd de wedstrijd om 18u30 afgetrapt. Dender is een ploeg die 2 jaar terug nog uitkwam in de elitereeks. We zouden dus nog eens aantreden tegen U10 spelers, maar dan wel van heel hoog niveau. Onze mannen gingen heel goed van start en speelden aardig mee. Het ging heel snel heen en weer en de duels waren behoorlijk vinnig. We waren niet de mindere in het voetbal, maar onze efficientie was duidelijk niet van hetzelfde niveau. We kwamen op een 2 - 0 achterstand te staan, maar toch bleef men zoeken naar een voetballende oplossing. Zo konden we ook de aansluitingstreffer nog voor de rust laten noteren. de vraag was of men dit fysiek zou kunnen blijven aanhouden. En de schrik was niet onterecht want na de pauze ging het allemaal net iets minder. De duels werden nog amper gewonnen en de frisheid in onze passing was ook van mindere kwaliteit. Dat we dit zouden bekopen werd dan ook gedurende deze tweede helft steeds meer duidelijk. We kregen nog 3 doelpunten te slikken en verloren zo de wedstrijd met 5 - 1 tegen een fysiek sterk Dender. We onthouden dus vooral onze sterke eerste helft en moeten misschien wel iets gemotiveerder aan de tweede helft starten. Het geloof in eigen kunnen is hier misschien wel belangrijk.
Op een zonnige lentedag werd de derby tegen Deinze afgewerkt. Een ploeg die eveneens met U10 spelers aantreedt in een hogere reeks, al wisten we dat het een sterke ploeg was, mede door de uitslag die ze haalden tegen de ploeg van Gerdy. Onze mannen hadden een mooie start en konden deze ook verzilveren met doelpunten. Ze liepen tot 2 - 0 uit tegen een beter voetballend Deinze. Hierdoor konden ze niet beletten dat de bezoekers de bordjes weer in evenwicht wisten te brengen. Toch haalden we een mooie 2 - 2 vol tot bij het rustsignaal. Na rust werden we dan toch op achtervolgen aangewezen wanneer ze de 2 - 3 maakten. Toch kon men nog langszij komen, maar naarmate de wedstrijd vorderde kregen de bezoekers meer veldoverwicht en de betere kansen. We konden geen vuist meer maken en ze behaalden uiteindelijk nog een vlotte zege. Het werd 3 - 6 bij het laatste fluitsignaal. Ondanks de goede mentaliteit en gedreven inzet moesten we toch onze meerdere erkennen in een vlotter combinerend Deinze.
Hieronder vinden jullie nog de uitslagen van het vorige weekend, want deze was ik vergeten publiceren.