U13 P Kampioen 2011-2012 &&& Nationaal eindwinnaar Jeugdcup Het Nieuwsblad Na de kampioenen titel winnen de U13Prov van KSVS nu ook de nationale super finale van de jeugdcup Het Nieuwsblad tegen Roeselare na strafschoppen.
20-02-2012
Deze week...
Vandaag, maandag 20/02, is er geen training ! De veldtraining op maandag start opnieuw vanaf volgend week 27/02.
Wedstrijden komend weekend 11 & 12 februari AFGELAST
Yezzzz boys and girls, alweer geen voetbal komend weekend.
OOST-VLAANDEREN
VOETBAL
08/02/2012 - 16/02/2012
Het Provinciaal Comité Oost-Vlaanderen heeft beslist over te gaan tot een algemene afgelasting van ALLE wedstrijden (competitie, vriendschappelijk en G-voetbal) in de periode van woensdag 8 februari tot en met donderdag 16 februari 2012.
De training van vandaag gaat door!!!!! Brrrrrrrrrr........
Gelieve jullie allen erop te voorzien mbt kledij:
muts, handschoenen, lange trainingsbroek, fleece sweather, thermisch onderhemd, enz......
Indien mogelijk aangepast schoeisel (multi's) anders is het schuiven geblazen en denk ik dat de "Elfstedentocht ipv in Nederland in Erwetegem begint.....
De ouders van Jochen hebben vorig weekend Achiel gecontacteerd ivm een bruine transfer dewelke toelaat om nog dit seizoen van ploeg te veranderen.Indien Jochen alsnog beslist om dit seizoen te veranderen van ploeg wensen wij hem nog veel succes toe.
In een tijdspanne van 24 u hebben onze boys hun tweede midweek wedstrijd af te werken tegen de Prov. Selectie. Dit gebeurt in het stadion op een beenharde ondergrond bij negatieve temperaturen en een snijdende gure wind. We starten goed aan de wedstrijd, het spel gaat goed op en af, zonder grote gevaren in de zestien. Door de talrijke vervangingen ( 4 spelers tegelijk ) krijgen we het moeilijker maar worden enkele keren door een sterk keepende Manu gered. Bij een wilde trap( speler stond met zijn rug naar doel ) richting doel valt de bal via de lat in de voeten van een vrijstaande aanvaller en deze kan ongestoord voor de 0 1 zorgen. Nadat een speler van de bezoekers nogal gewillig gaat liggen, komen ze via een strak ingeschoten penalty op 0 2. Naar het einde van de eerste helft kunnen we ons terug in de match knokken. Een kopbal van Matthias wordt door een speler uit het doelvlak gekopt.
De tweede helft zijnonze jongens zeker de evenknie van de beste spelertjes van de provincie en komen steeds beter in het spel. Glenn kan al vlug voor de aansluitingstrefferzorgen na een aanval( zoals in de boekjes )die werd opgezet van op de eigen helft die over6 à 7 schakels prachtig wordt afgerond en 1 2. Onze jongens blijven druk zetten.Enkele goede mogelijkheden belanden niet tussen de palen of worden afgeblokt door hun keeper. Na een hoekschop van Linden kan Matthias toch de bordjes in evenwicht brengen en staat het 2 2. Onze jongens voelen dat er nog meer in zit en worden te overmoedig door achteraan man op man te gaan spelen. Juist voor het eindsignaal kunnen de bezoekers op een snelle counter er nog 2 3 van maken.
Proficiat jongens, door onze inzet en soms knappe combinaties konden we toch gelijke tred houden tegen een iets beter voetballende provinciale ploeg.
Speelden voor KSVS: Manu De Clercq, Robin De Nutte, Jonas Matthijs, Maxime Van Poucke, Alechandro (Lolo) Van de Kerckhove, Jochen Goossens, Robin (Beckske) De Beck, Jonas Michel,Bram De Saveur, Linden Van de Putte, Glenn Van Herpe, Michiel Van Cauwenberghe, Lauren Smetrijns, Matthias Callebaut en Thibaut Wullaert .
Gisteren moest Thibaut vroegtijdig aan de kant wegens last aan de lies. Vandaag heeft de dokter een ontsteking aan de lies vastgesteld en rust opgelegd. Resultaat, Thibaut mag pas vanaf volgende week vrijdag de trainingen hervatten.
Uw geduld werd op de proef gesteld, het wachten was lang maar KSVS kan nu met absolute zekerheid zeggen dat uw spruit volgend jaar opnieuw nationaal voetbal speelt. Na de doorgedreven controle van de KBVB eindigt Jeugd KSV Sottegem na de aangekondigde controle met niet minder dan 4.290 punten op een maximum van 5.000. Vergeleken met vorig jaar een vooruitgang van 1.400 punten en goed voor een plaatsje net onder KV Oostende (plaats 26). Het heeft er dus alle schijn van dat het nieuwe KSV Sottegem in de hoogste jeugdcategorie zal uitkomen en u kan zich dus verheugen op wedstrijden tegen E. Aalst, KSV Oudenaarde, KMSK Deinze en andere Denders. Dit alles onder voorbehoud van een nog te volgen onaangekondigde controle en het feit dat ook andere ploegen plots die sprong zouden maken.
Geheim van deze sprong voorwaarts :
1. Inzetten op onze trainers;
2. doorgroei naar de 1ste ploeg.
Aldus werpt de nieuwe politiek van onze club nu reeds zijn vruchten af en als het 1ste elftal zich nu ook weet te redden, dan oogt de toekomst van geel-blauw vooral roos in een sfeer van maneschijn. We blijven dus inzetten op onze jeugd en gaan deze politiek in de clubcultuur verankeren. SV is een volksclub en zal dat ook blijven. We gaan daarom niet meedoen aan opbod en houden onze lidgelden stabiel op 250 tot 300 . In vergelijking met andere clubs een korting van tussen de 100 en 250 . Tevens verankeren we de nieuw ingevoerde initiatieven dit jaar van abonnementen voor zowel jeugd als betalende ouder voor de 1ste ploeg.
Ook dit jaar hebben wij niet meegedaan aan kunstmatige ingrepen om ons puntentotaal te verhogen. De onaangekondigde controle zal dan ook niets meer aan de situatie veranderen en wij zullen dus ons label definitief toegewezen krijgen op 15 maart. Op jeugdbeleid en doorstroming scoorde KSVS het maximum van de punten, qua doorstroming zelfs het dubbele. Jammer dat dit niet beloond wordt, maar we kennen nu onze punten waar we nog vooruitgang kunnen op boeken en gaan daar met uw hulp voor.
Zaterdag spelen we onze volgende competitiewedstrijd op het veld van Waasland - Beveren Iederen wordt om 9 u aan 't Kelderken verwacht, we gaan met de bus dus gelieve 2 mee te geven met de spelertjes. Hou er rekening mee dat we misschien moeten spelen op kunstgras.
Onze jongens hebben zich geplaatst voor de volgende ronde van de Jeugdcup. Proficiat. Na tweemaal de maat te hebben genomen van onze tegenstander Fc Destelbergen: Heenwedstrijd: Destelbergen -KsvSottegem 1 - 3 doelpunten werden gemaakt door Lolo(2), Matthias Terugwedstrijd: KsvSottegem - Destelbergen 6 - 1 doelpunten: Thibaut, Robin DN, Linden(2), Beckske en Matthias
In de Kwart finale wacht ons KSK Maldegem ( één van de betere ploegen uit onze reeks ) Heenwedstrijd: KsvSottegem - Ksk Maldegem op woensdag 29/02/2012 om 18u00 Terugwedstrijd: Ksk Maldegem - KsvSottegem op woensdag 7/03/2012 om 18u00
Bij een prachtig voetbalweertje moesten onze Yellow boys vandaag aantreden tegen de jongens van Fc Dender die ons in de heenronde de eerste punten ontfutselden. De boodschap was om er van bij de aftrap voluit tegenaan te gaan en dat deden ze dan ook met prachtige combinaties.De bezoekers werden op hun eigen helft terug gedrongen, maar helaas ,net zoals de laatste weken , komen weterug op achterstand. Door een snelle counter en een mistasten in onze verdediging werd hen de0 1 op een dienblaadje aangeboden. Bij pogingen van onze jongens was het net niet of pakte hun keeper uit met een knappe reflex zoals op het schot van Michiel. Op vraag van trainer Patrick zet Linden zich achter een vrije trap die goed wordt aangesneden en voor heel wat geharrewar in de box zorgt , waaruit de vrije schietkans van Beckske op een verdediger strandt. Uit de snelle counter die hierop volgt krijgt een Dender boy de vrije ruimte en besluit voorlangs waardoor we hier goed weg komen. Tijdens de rust zegt trainer Patrick dat we dit seizoen nog met een achterstand zijn gaan rusten en dat alles nog mogelijk is als ze er blijven in geloven. En of ze dit doen,zien we onmiddellijk op het veld aan de gretigheid waarmee ze terug van start gaan. Vrijwel onmiddellijk hangen de bordjes weer gelijk wanneer Matthias door Lolo in de diepte wordt gestuurd en deze beheerst naast de keeper voor de 1 1 zorgt. Onze jongens gaan op dit elan verder want nu wordt Matthias door een sterk spelende Glenn gelanceerd, deze besluit op de keeper maar in de rebound toch voor de 2 1 voorsprong kan zorgen. Onze jongens blijven goed voetbal brengen maar botsen telkens op de bezoekende doelman zoals een voorzet van Matthias die door Lauren in één tijd wordt ingeschoten. Na een knappe combinatie gaat de bal van Beckskenaar Michiel naar Glenn en deze vindt Lolo tussen twee verdedigers die knap in de verste hoek voor de 3 1 zorgt. Nadien gaat de wedstrijd goed op en af zonder echt gevaarlijke standjes voor doel. Enkele minuten voor tijd mag Glenn een vrije trap nemen aan de rand van zestien, zijn bal geraakt niet over de muur waardoor Dender direct de tegenaanval lanceert en uit deze counter kunnen de bezoekers de score milderen tot 3 2 wat uiteindelijk ook de eindstand is. Knappe ( misschien wel onze beste van het seizoen )wedstrijd tegen een goed meevoetballende tegenstander. Proficiat jongens, zo willen we elke week verwend worden. Zowel door hetgeen jullie lieten zien op de mat alsook de leiding van de scheidsrechter.
Speelden voor KSVS: Manu De Clercq, Robin De Nutte, Jonas Matthijs, Maxime Van Poucke, Alechandro (Lolo) Van de Kerckhove, Jochen Goossens, Robin (Beckske) De Beck, Jonas Michel,Linden Van de Putte, Glenn Van Herpe, Michiel Van Cauwenberghe, Lauren Smetrijns, Matthias Callebaut en Thibaut Wullaert .
Woensdag 1 februari spelen we een wedstrijd tegen de prov. selectie u13 en dit om 17.30u op het terrein van de eerste ploeg te Sottegem. Spelers worden er verwacht om 16.30u.
Deze middag wachtte
ons een moeilijke verplaatsing op het veld van Deinze.De weergoden waren ons goedgezind, het bleef
droog en de thermometer wees een temperatuur van 10°c aan. We starten de wedstrijd met de wind in het
gezicht en kijken onmiddellijk tegen een
1 0 achterstand aan: Maxim haakt
een aanvaller in de zestien en de scheids legt de bal op de stip, hun
aanvoerder schiet beheerst in de linkerhoek binnen. Enkele minuten later kan
deze speler opnieuw aanleggen en Manu kan de bal nog voldoende beroeren en in
hoekschop verwerken. Uit deze corner volgt opnieuw een hoekschop, de bal wordt
in het pak gebracht, onze jongens blijven allemaal staan en de kleinste van
Deinze zorgt voor de 2 0. Dus het
sein voor onze jongens om wakker te worden en de bakens te verzetten. Een
individuele actie van Matthias wordt in corner gewerkt, Linden brengt de bal
goed voor maar hun kapitein kan juist voor Jonas Mi de bal wegkoppen. Na een
vrije trap van Beckske slaat een verdediger van Deinze de bal met de hand weg
in de grote rechthoek, de scheids die het spel goed volgde wijst opnieuw naar
de stip. Beckske plaatst de bal rustig in de rechterhoek binnen en 2
1. Kort hierop lanceert Beckske Matthias die op kracht zijn man voorbij
gaat en overhoeks voor de gelijkmaker zorgt 2 2. Juist voor de rust krijgt Michiel nog onverdiend geel, want
de fout werd gemaakt door een speler van de thuisploeg.
Na de koffie, met de
wind in de rug, spelen we hoofdzakelijk op de helft van de thuisploegzonder echt goed te voetballen. In de
verdediging wordt alles netjes opgelost rond de middencirkel, vooral bij Robin
DN was er geen doorkomen aan die alles onderschepte en ook nog mee opbouwde aan
een nieuwe aanval. Talrijke corners ( nochtans goed voorgebracht door Glenn en
Linden) leveren niets op. Op een vrije trap van Jonas Mi van juist over de
middellijn komen we toch nog op 2 3 de
bal botst juist voor de keeper en over deze in doel. Volgende week graag van in
de eerste minuut alert tegen de jongens van Fc Dender.
Speelden voor KSVS:
Manu De Clercq, Robin De Nutte, Jonas Matthijs, Maxime Van Poucke, Alechandro
(Lolo) Van de Kerckhove, Jochen Goossens, Robin (Beckske) De Beck, Jonas Michel,
Bram De Saveur, Linden Van de Putte, Glenn Van Herpe, Michiel Van
Cauwenberghe,Lauren Smetrijns en Matthias
Callebaut .