Geboortejaar 2003 Dit is de blog van de spelers van Koninklijke Standaard Wetteren, categorie U11 - seizoen 2013-2014.
21-09-2012
afrekenen kaarten mosselfestijn
Beste ouders,
deze week heb ik de kaarten rondgedeeld van het mosselfestijn dat doorgaat op 28 en 29 september ( wel wat laat , mijn fout , ik was nog niet op de hoogte van de manier van werken ) . Er is mij gevraagd om ten laatste zaterdag voor de match de afrekening te maken van deze kaarten . Indien deze niet verkocht of gekocht zijn moeten deze afgegeven worden aan de afgevaardigde van de ploeg ; indien wel verkocht gelieve het juiste bedrag mee te brengen . Er moet een overzicht opgemaakt worden van de bestellingen voor dit mosselfestijn , vandaar . Alvast bedankt voor het begrip,
Groetjes, Tom
21-09-2012 om 13:40
geschreven door Tom
19-09-2012
WEDSTRIJDEN ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2012
Hallo allemaal,
De wedstrijden van de bijzondere en de provinciale u10 zullen doorgaan op zaterdag 22 september op de pleinen van KSTW .
U10 BIJZ
KSTW - JV DE PINTE
11u15
U10 PROV
KSTW - BERLARE
11u15
Gelieve dus aanwezig te zijn om 10u15 in het Marcel De Kerpelstadion .
Goetjes, Tom
19-09-2012 om 13:38
geschreven door Tom
17-09-2012
Matchverslag Overmere - Kstw
Zaterdag stond er een oefenmatch op het programma tegen Overmere . Onze jongens waren na de zware nederlaag van vorige week gebrand op een goed resultaat , maar na enkele min ( 2' ) stond de 1-0 al op het bord ! Even schrikken !! De tegenstand was fysiek een stuk sterker ook al omdat er een paar jongens U11 mededen en dat was soms moeilijk voor onze U9 ! Niet te min vochten onze jongens voor wat ze waard waren en speelden zeker geen slecht voetbal !! in Tegendeel !! We hielden lang stand , maar verloren uiteindelijk de fysieke slag met 4-1 . Iedere goede uitbraak van ons werd onmiddelijk toegelopen door de tegenstander ! Ook onze keeper Lennon verdient een pluim na zijn puike wedstrijd van Zaterdag ! Doe zo voor Lennon !! Het is niet evident voor een keeper om zich na de opdoffer van vorige week zo te keepen en enkele gemaakte doelpunten te pakken !! PROFICIAT !!
Ook alle andere spelers verdienen een pluim voor het geleverde spel !! In de terugronde ben ik zeker dat Overmere over de knie gaat !
Uitkijken naar volgende week nu met alweer een oefenmatch tegen de U10 van DE PINTE . Wedstrijd om 11u15 op KSTW ! We gaan voor niets minder dan de overwinning !!!
Zaterdag 15 september stond de competitiematch tegen Schellebelle op de agenda , een nieuwkomer in de reeks van de provinciale . Na wat opzoekwerk (qua resultaten) via het wereldwijde web was ik er van overtuigd dat deze ploeg normaal geen bedreiging zou vormen voor onze jonge leeuwen . Maar een match moet nog altijd eerst gespeeld worden en onderschatting is meestal de eerste vijand . Maar na amper 5 minuten spelen (bij manier van spreken) stond het reeds 0 - 3 , Eenrichtingsvoetbal was het sleutelwoord . Onze trainer zag de mogelijkheid hier om wat te experimenteren zodat onze spelers wat meer uitdaging kregen en zo werden ze op voor hun nietvertrouwde posities uitgespeeld . Het spelbeeld leed er niet onder , integendeel . De supporters werden soms aangenaam verrast . Door goed opbouwend voetbal van achteruit ( geen kick and rush , en niet egoïstisch spelen ) kwamen er heel wat kansen en ook goals . Met alle respect voor de tegenstander maar van weerstand was bijna geen sprake ook al was hun inzet zeer groot . Eindresultaat 1 - 15 ; een goede doorgedreven training , want van een duel was geen sprake . Voor onze jongens was dit eens leuk maar veel hebben ze hier niet van opgestoken . Volgende week is het tegen Berlare , ook een nieuwkomer . Hopelijk bieden zij wat meer weerwerk , want sporten is pas echt leuk wanneer je wordt gedreven tot het uiterste van je kunnen . Ook al is het eindresultaat verliezen . Hiermee wil ik zeker niet Schellebelle in deskrediet brengen want we zijn daar zeer goed ontvangen . Bedankt hiervoor . Proficiat jongens voor het geleverde spel en voor onze trainer voor de soms gedurvde ( en geslaagde ) opstellingen .
Groetjes en tot volgende week, Tom
16-09-2012 om 23:09
geschreven door Tom
12-09-2012
Wedstrijden u10 op zaterdag 15 september 2012
Zaterdag spelen de u10 bijzondere om 10u in en tegen Overmere . Afspraak dus om 9 u ter plaatse . Adres: Baron Thibautstraat 38 9290 Overmere.
De u10 provinciale spelen in en tegen Schellebelle Serskamp om 11u15 . Afspraak om 10u15 ter plaatse.
Adres : Hoekstraat, 9260 Schellebelle.
Groetjes, Tom
12-09-2012 om 23:13
geschreven door Tom
09-09-2012
Eerste competitiewedstrijd
Vandaag begon voor de u10 bijz de competitie ! ( eindelijk ! ) De tegenstander was het sterke oudenaarde , waarschijnlijk een van de sterkste ploegen uit onze reeks ! Het werd al snel duidelijk dat oudenaarde een maatje (of 2 ) te sterk was ! We spelen dan ook met een ploeg grotendeels uit jongens van 2004 plus Tijl , Lennon en Renzo die de kar trekken en de youngsters op sleeptouw nemen ! Na een kwartiertje stond dan ook al de 0-5 op het bord . Het beloofde een zware voormiddag te worden . Onze jongens gingen er vol voor , maar kenden ook een beetje tegenslag . Waar bij de tegenstander iedere bal erin ging , kwamen onze jongens telkens een stapje te kort . Dit was het spelbeeld van de ganse wedstrijd . Speciale vermelding voor onze keeper die echt wel een paar gemaakte doelpunten pakte ! Proficiat LENNON en kopje niet laten hangen ! De tegenstand vandaag was echt te sterk .De uitslag is NIET belangrijk , het belangrijkste is dat onze jongens er voor gingen en dat we probeerden te voetballen ! Wat soms moeilijk was door de druk van de tegenstander waardoor we niet altijd aan voetballen kwamen . We slaagden er toch in om 2x te scoren ( MYLAN een van onze 2004tjes , PROFICIAT) . Met een beetje geluk maken we maken we 5 of 6 doelpunten want in het 4e kwartier kwamen we soms aardig opzetten maar vergaten we wel om te verdedigen en liepen we bij balverlies te veel uit positie waardoor de tegenstaner op de counter nog enkele doelpunten kon maken . Einduitslag 2-15 We kijken al uit naar volgende week met een meer haalbare tegenstander . "OVERMERE"
Sportieve Groeten ,
Trainer Peter
09-09-2012 om 09:15
geschreven door Trainer Peter
08-09-2012
Matchverslag u10 prov KSTW - Terjoden Welle
Op zaterdag 8 september , de dag van onze eerste thuismatch van het seizoen , was het precies hoog zomer . Een schitterende dag en allemaal blije gezichten ,2 goede aanzetten om er een leuke voetbalvoormiddag van te maken . De tegenstander vandaag , Terjoden Welle, was wel geen hapklare brok , dacht ik . Vorig seizoen hebben menige ploegen hun tanden erop stuk gebeten ,bekijk maar de resultaten . En de warmte kon ook een bepalende factor zijn , veel drinken was dus de boodschap . Het begin van de match was eerder evenwichtig ook al waren de beste kansen voor ons . Het is pas bij het maken van het eerste doelpunt door KSTW dat het spelbeeld omsloeg in ons voordeel en dit na ongeveer 10 min wedstrijd . Het voetbal van vorige week kwam weer de kop opsteken en al snel volgde de 2-0 wat ook de ruststand was . Tijdens de tweede helft zagen we weer onze jongens groeien in de wedstrijd , niet alleen op voetbalgebied maar ook op inzet met de 3-0 en 4-0 als resultanten . De terechte 5-0 (bal op de lat en dan zeker een halve meter over de lijn ) werd door de scheidrechter met zonnebril ( door de stralende zon denk ik) niet gezien . Maar van uitstel kwam geen afstel , de 5-0 die erop volgde was een pareltje . Nadien volgde nog een resem kansen , maar de bal wilde er niet meer in . Dus 5-0 werd de eindstand (officieel) maar voor elke KSTW supporter was deze 6-0 . Alweer een schitterende overwinning door onze jonge leeuwen . Geniet er maar van , jongens. Maar vanaf de volgende training weer de voetjes op de grond en werken naar de volgende match toe. Groetjes , Tom
08-09-2012 om 23:58
geschreven door Tom
Verjaardag Renzo
Vandaag is Renzo jarig. Gelukkige verjaardag ! Trakteer ons straks op een paar doelpunten
08-09-2012 om 10:06
geschreven door Bart
07-09-2012
Ophalen kledij voor belettering naam speler
Zo, de kledij is rondgehaald voor de bedrukking van de namen van de spelertjes . Deze zal maandag meegenomen worden door de mama van Jill ,spelertje van de u11 nationale en zal weer beschikbaar zijn met de bedrukking op vrijdag 14 september ( als alles vlot verloopt) . Voor de spelertjes die hun kledij nog niet hebben ontvangen kunnen op latere datum deze bedrukkingen bekomen aan dezelfde prijs . Wel samen afspreken voor deze tweede druk !
Groetjes, Tom
07-09-2012 om 22:32
geschreven door Tom
06-09-2012
Hallo allemaal,
op zaterdag 8 september zullen onze jongens hun eerste thuismatch spelen van de competitie ; en dit om 11u15 . de provinciale zullen dan spelen tegen Terjoden-Welle en de bijzondere tegen Oudenaarde . Gelieve om 10u15 aanwezig te zijn in het Marcel De Kerpelstadion .
groetjes, Tom
06-09-2012 om 15:40
geschreven door Tom
03-09-2012
LEDE - KSTW
Dikke proficiat aan alle spelertjes en trainer van de u10 prov met het geleverde spel ! Het was echt leuk om zien ! Dit beloofd voor het vervolg van het seizoen !
Volgende week de eerste grote test van onze u10 bijz die vooral bestaat uit U9 !! De voorbereiding bracht niks dan goed , dus ik heb er vertrouwen in !! Tot woensdag op training ...
MsG ,
Trainer Peter
03-09-2012 om 20:41
geschreven door Trainer Peter
02-09-2012
Verslag match Jong Lede - Standaard Wetteren u10 prov.
De eerste competitiematch zou doorgaan te lede op zaterdag 1 september om 10 u . Dus iedereen was reeds op post om 9 u met een gezonde dosis zenuwen voor onze eerste grote afspraak van het seizoen . Wat bleek nu , de match was gepland om 11 u , allemaal een uur te vroeg aanwezig . De spelertjes moesten zich dus een extra uurtje bezig houden met "wachten" . Oei dacht ik , dit komt niet goed (remember Boussu Dour) . Murphy zou ons toch weer geen bezoekje brengen zeker ?
Eindelijk 11 u , begin van de match . Ik zag bij vele ouders de twijfel op hun gezicht : waren onze gasten nog geconcenteerd genoeg voor deze wedstrijd na het lange wachten ? Jaaa, dus . Wat we voorgeschoteld kregen was 60 minuten voetbal in ware betekenis van het woord . Vlotte combinaties , goede balrecuperatie , ... Alle ingediënten waren aanwezig voor een goede pot voetbal . Lede kon alleen met LEDE ogen toezien . En de doelpunten konden niet uitblijven : als snel stond het 0-2 . Het sporadisch weerwerk van Lede leverde wel een doelpunt op; een afstandsschot en 1-2 het gevolg . Kon hier de match kantelen ? Neee, dus. Onze jongens namen de draad weer op met 1-3 als gevolg wat ook de ruststand was ( de kloof kon evengoed veel groter zijn geweest ) . De tweede helft was een verderzetting van de eerste op voetbalgebied ,en was bij momenten nog beter . Kansen stapelden zich op en Lede kwam nog amper over de middellijn : de 1-4 en 1-5 waren een logisch gevolg . Het doelpunten verschil kon nog groter zijn geweest maar het bleef bij deze 1-5 . Niets dan blije gezichten na de match , bij Wetteren natuurlijk . Het resultaat is natuurlijk mooi meegenomen maar belangrijker : er stond vandaag een ploeg op het veld ,die goed voetbal bracht en zich 200% inzette . Een dikke proficiat voor iedere speler En niet te vergeten trainer Vincent natuurlijk. Nadien volgde in de kleedkamer nog een traktatie van Moses voor z'n negende verjaardag , wat het feest nog groter maakte. Moos, een gelukkige verjaardag van mij en de hele ploeg ,
Groetjes, Tom
02-09-2012 om 09:24
geschreven door Tom
Op zoek naar de scheenbeschermer van Robin
Beste spelertjes en ouders,
na de training vorige week vrijdag heeft Robin 1 van z'n scheenbeschermers niet meer meegenomen naar huis . Bij de controle van kleedkamer na de training werd er geen vergeten materiaal gevonden. Misschien is deze toevallig terechtgekomen in de sportjas van 1 van z'n ploegmaatjes. Indien dit zo is kan deze bij de volgende training terug meegebracht worden ?
Alvast bedankt, groetjes Tom
02-09-2012 om 07:50
geschreven door Tom
30-08-2012
Foto's
Gisteren voor en na de wedstrijd op Mere heb ik foto's van de spelers en van de groep genomen. Zoals je ziet staan onze mannen al te blinken hier op de blog in de linker kolom ! Als je wil kan je de foto van je zoon en hun ploegje downloaden via onze Photobucket account. Je vindt de link ernaartoe in de rechterkolom onder 'Links', of ga direct naar het mapje "Spelertjes en groepsfotos" door hier te klikken.
30-08-2012 om 20:09
geschreven door Bart
29-08-2012
Eerste competitiematch u10 provinciale
Beste spelertjes en ouders,
De eerste competitiematch voor de u10 provinciale gaat door op zaterdag 1 september te Lede en dit om 10u . De selectie zal bekend gemaakt worden op de vrijdagtraining alsook de afspraak van tijdstip voor zaterdag . Adres : KVC Jong Lede : Ommeganglaan, 9340 Lede (achter sporthal) .
Groetjes, Tom
29-08-2012 om 22:59
geschreven door Tom
Afgevaardigde ?
Beste ouders ,
De competitie gaat bijna van start en er ontbreekt nog iets HEEL belangrijk bij de U10 bijz !Naamelijk een afgevaardigde ! Een goede afgevaardigde is heel belangrijk voor trainer en spelertjes ! Deze heeft ook een voorbeeldfunktie naar buiten toe en vooral voor de kinderen .
De ouders die zich geroepen voelen om mij te helpen kunnen mij steeds aanspreken !
Alvast bedankt voor de moeite en hopelijk is iemand van jullie bereid om deze taak op zich te nemen ? Voor Het takenpaket kan je steeds terecht bij onze jeugdmanager Jan Tilieu .
Msg ,
Trainer Peter
29-08-2012 om 14:23
geschreven door Trainer Peter
28-08-2012
Gelukkige verjaardag Moses
Vandaag is de verjaardag van onze Moos ! Gefeliciteerd, maak er een leuke dag van !
28-08-2012 om 14:43
geschreven door Bart
26-08-2012
Tornooi Deftinge u10 provinciale
Onze eerste match op het tornooi in Deftinge was tegen de provinciale u11 van Voorde ; de voetbalploeg waar Mauro vorig jaar deel van uitmaakte (wel bij de u9 natuurlijk) , wat hem een extra stimulans gaf om er meteen in te vliegen . En hem niet alleen blijkbaar want onze jongens gingen fel van start en met mooi combinatie voetbal stond het al gauw 2-0 . Via een afstandsschot kon de tegenpartij milderen tot 2-1 , maar verder kwamen ze niet . Tijdens de tweede helft misten onze jonge leeuwen nog enkele kansen maar de geruststellende derde treffer kwam er niet . Toch hielden ze stand en dit met onze u10 EN aangevuld met twee u9 spelertjes . Goed zo .
Match 2 was tegen KSC Oosterzele-KVV Windeke , een ploeg waar ik mij niets kon bij voorstellen . En dat bleek ook want veel voetbal zat er niet echt in , ook al deden ze echt hun best . Sporadisch kwamen ze over de middellijn , wat voor onze jongens het niet makkelijker maakte . De 4-0 is een logisch gevolg hiervan . Overwinning 2 is binnen .
De volgende uitdagers waren de u11 van KSV Geraardsbergen . De grootte van enkele spelers schrok me wat af , wat ongegrond bleek te zijn . We kwamen wel eerst achter maar namen snel het roer over en het ging van 0-1 naar 1-1 , 2-1 en 3-1 en dit met goed voetbal . Geraardsbergen kwam nog terug tot 3-2 , maar dit bleek uitstel van executie . Al snel volgde de 4-2 en na een zeer goede match legden de jonge leeuwen de eindstand vast op 5-2 . 3 op 3 , super jongens .
Onze volgende tegenstander was van een ander caliber , de nationale u11 van Zottegem . En dit bleek ook zich ook af te spiegelen in de wedstrijd . Onze jongens kwamen meteen onder druk te staan en al snel stond de 0-1 op het bord . Maar nog voor de rust stond het via een mooie combinatie wel 1-1 . Tijdens de pauze hoorde ik hun trainer zeggen dat ze nu moesten resultaatvoetbal spelen als ze het tornooi nog wilde winnen (deze match was bepalend voor de eerste twee plaatsen). Na de rust werd Wetteren overspeeld door krachtvoetbal en mede door de vermoeidheid binnen de groep werden we van de kaart geveegd met 5-1 . Het was David tegen Goliath .
Conclusie : Standaard Wetteren u10 speelde een zeer goed tornooi , alleen de kers op de taart ontbrak . Maar die kwam er toen 1 van de scheidsrechters me zei (juist voor ik vertrok) dat onze ploeg het beste voetbal bracht op de mat van alle 5 de ploegen . Daarom een dikke proficiat aan trainer Vincent en onze voetballertjes voor de puike prestatie.
Groetjes, Tom
26-08-2012 om 00:00
geschreven door Tom
25-08-2012
Adressen Deftinge en Mere
Vandaag worden we om 13:30 verwacht in Deftinge in de Geraardsbergsestraat. Woensdag spelen we een oefenwedstrijd in Mere, in de Sint-Bavoweg. Iedereen daar om 17:45.
25-08-2012 om 11:09
geschreven door Bart
Afgevaardigde u10 provinciale Standaard Wetteren
Hallo allemaal ,
laat ik me kort even voorstellen ; ik ben Tom , papa van Mauro Sannen , wonende te Nederhasselt samen met mama Milina en broer Matteo .
Sinds kort rust er een zware taak op mijn schouders namelijk dat van afgevaardigde van de u10 St. Wetteren ;-) Via deze weg wil ik in de naam van de ouders van de u10 Sabine ,de mama van Silke, bedanken voor de inzet en steun die ze de jongens gaf als vorige delegee . Het is totaal iets nieuws voor mij, dus schiet me niet af indien ik beginnersfoutjes maak , maar kom het me gerust vertellen . Voor de rest zal ik me 100% inzetten voor de ploeg , zoals onze jongens dit zullen doen op het veld en natuurlijk ook zoals onze beide trainers ,Vincent en Peter , dit zullen doen op elke training en match . Met de onze trouwe supporters (ouders, grootouders en vrienden) gaan we proberen er een superleuk jaar van te maken .