02-03-2023
Zaterdag 4 maart = 2 wedstrijden.
K.S.K W:
wedstrijd: 9u/ tegenstander =Zeehaven Zeebrugge
Locatie: KSK Steenbrugge
Verzamelen /Vertrek : 8u kleedkamer 5
Trainers : Bart en Oliver
Geselecteerd: Achiel S,Leon,Vic DG,August,Rune,Aaron,Louwis,Azariah.
K.S.K W:
wedstrijd: 10u/tegenstander =
KSVK Maldegem
Locatie:.Kleine Warmestraat 15b, 9990 Maldegem
Verzamelen /Vertrek: 8u30 parking KSK Steenbrugge
Trainers: Lisette
Geselecteerd:Mauro,Sabal,Lowie,Sadarsh,Wout,Naatan,Achiel C,Ralph
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u.
* Succes
is niet het einde, falen is niet fataal het is de moed om door te gaan die
telt
02-03-2023 om 13:45
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
23-02-2023
Zaterdag 25 februari , helaas 1 wedstrijd....
K.S.K R: Wedstrijd is verplaatst naar woensdag 15 maart 18u
wedstrijd: u/ tegenstander =VV Westkapelle
Locatie: KSK Steenbrugge
Verzamelen /Vertrek : u kleedkamer
Trainers : Lisette en
Geselecteerd: Sabal,Achiel C,Rune,Naatan,Lowie,Mauro,Hamza
K.S.K W:
wedstrijd: 10u/tegenstander =
K Excelsior Zedelgem
Locatie:.Stadionlaan 48 De Groene Meersen, 8210 Zedelgem
Verzamelen /Vertrek: 8u40 parking KSK Steenbrugge
Trainers:Lisette en Bart/Oliver
Geselecteerd:Wout,Leon,Aaron,August,Achiel,Louwis,Vic DG
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u.
*Ideeën
zijn mooi, maar zonder uitvoering, blijven het ideeën
23-02-2023 om 00:00
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
09-02-2023
Zaterdag 11 februari , 2 wedstrijden!!!!!!
K.S.K W:
wedstrijd: 9u/ tegenstander = KSV Bredene
Locatie: KSK Steenbrugge
Verzamelen /Vertrek : 8u kleedkamer
Trainers : Bart en ?
Geselecteerd:Wout,Vic DC,Leon,Aaron,Vic DG,August,Achiel S,Azariah
K.S.K W:
wedstrijd:
9u30 /tegenstander =
VK Knesselare
Locatie:.Prinsengoeddreef 29, 9910 Knesselare
Verzamelen /Vertrek: 8u10 parking KSK Steenbrugge
Trainers:Lisette en ?
Geselecteerd:Sabal,Achiel C,Rune,Naatan,Lowie,Ralph,Sadarsh,Mauro
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u.
Je
kan drie keer vallen, zolang je maar vier keer opstaat
09-02-2023 om 07:05
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
01-02-2023
Zaterdag 4 februari , 2 wedstrijden!!!!!!
K.S.K R:
wedstrijd: 9u/ tegenstander = KFC Heist
Locatie: KSK Steenbrugge
Verzamelen /Vertrek : 8u kleedkamer 6
Trainers : Bart en Oliver
Geselecteerd:.Sabal, Naatan,Vic DG, Louwis,Achiel C,Ralph,Hamza, Azariah.
K.S.K W:
wedstrijd:
10u /tegenstander =
K Eendracht De Haan
Locatie:.Nieuwe Steenweg 74, 8420 De Haan
Verzamelen /Vertrek: 8u30 parking KSK Steenbrugge
Trainers:Lisette en ?
Geselecteerd: Wout,Leon,Sadarsh,Achiel S,August, Lowie,Vic DC,Mauro
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u!
*Met
beide voeten op de grond, kom je geen stap vooruit !!!!!
01-02-2023 om 20:37
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
26-01-2023
Zaterdag 28 januari weer 1 uit en 1 thuis wedstrijd op het programma
K.S.K W:
wedstrijd: 9u/ tegenstander = VK Dudzele
Locatie: KSK Steenbrugge
Verzamelen /Vertrek : 8u kleedkamer 5
Trainers : Lisette en ?
Geselecteerd:Sadarsh,Lowie,Rune,Azariah,Achiel C,Mauro,Ralph,Naatan.
K.S.K R:
wedstrijd:
9u 30 /tegenstander =
VK Dudzele
Locatie:.Amaat Vynckestraat, 8380 Dudzele
Verzamelen /Vertrek: 8u15 parking KSK Steenbrugge
Trainers:Bart en Olivier
Geselecteerd: Louwis, August,Achiel S,Sabal,Vic DG, Leon,Vic DC,Wout
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u!
Klagen
is zinloos: doe iets of vergeet
26-01-2023 om 08:57
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
19-01-2023
21 januari
Zaterdag 21 januari 1 uit en 1 thuis wedstrijd op het programma!!!
K.S.K R:
wedstrijd: 9u/ tegenstander = Exc Donk
Locatie: KSK Steenbrugge
Verzamelen /Vertrek : 8u kleedkamer 5
Trainers : Oliver
Geselecteerd:Leon,Louwis,August,AchielS,Mauro,Wout,Azariah
K.S.K W:
wedstrijd:
11u 30 /tegenstander =
VV Jong-Male
Locatie:.Brieversweg 377 ,8310 Sint-Kruis "Maleveld"
Verzamelen /Vertrek: 10u15 parking KSK Steenbrugge
Trainers:Bart
Geselecteerd:Sadarsh,Lowie,Sabal,Ralph,Rune,Achiel C,Vic DG.Nataan
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u!
* Er
zijn slechts 2 dagen in het jaar, waaraan je niets kunt doen, de ene is
gisteren, de andere morgen
19-01-2023 om 09:17
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
10-01-2023
wedstrijd 14 januari
Zaterdag 14 januari de eerste competitie wedstrijden na de winterstop 1 uit en 1 thuis wedstrijd op het programma!!!
K.S.K W:
wedstrijd: 9u/ tegenstander =KFC Sint - Joris Sporttief
Locatie: KSK Steenbrugge
Verzamelen /Vertrek : 8u kleedkamer
Trainers :Lisette en Bart
Geselecteerd:lowie,rune,achiel S, Hamza,Vic DG,August,Naatan?
K.S.K R:
wedstrijd:
11u /tegenstander: FC Knokke
Locatie:.Smedenstraat 2 Stadion Olivier, 8300 Knokke-Heist(opgelet parkeerschijf leggen)
Verzamelen /Vertrek: 9u45 parking KSK Steenbrugge
Trainers:Lisette en Oliver
Geselecteerd:Leon,Mauro,Louwis,Ralph,Vic DC,Sabal,wout,Sadarsh?
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u!
* Wie
beweert dat iets niet kan, mag degene die ermee bezig is absoluut niet storen
10-01-2023 om 00:00
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
22-12-2022
Dinsdag 27 december spelen we indoor wedstrijden in de sporthal Visserstraat 2, 2840, Moerkerke (Damme)
K.S.K R :
wedstrijd: 12u en 13u30
Verzamelen /Vertrek : 11u15 sporthal Moerkerke
Trainers : Bart +
Geselecteerd:Leon,Vic DG,Achiel S,Louwis,August,, Sabal,Sadarsh
K.S.K W:
wedstrijd: 12u30 en 13u30
Verzamelen / Vertrek: 11u45 sporthal Moerkerke
Trainers: Martijn (papa Rune) +
Geselecteerd: ,Naatan,Achiel C,Rune,Ralph,Mauro,,Vic DC.
Wedstrijd schema zie bijlage
Donderdag 29 december nemen we deel aan het indoor tornooi in Loppem. Sporthal strooien hane Albert van Caloenstraat 2,Loppem (einde voor zien +/- 11u)
K.S.K R:
wedstrijd: 8u + 8u40 + ?
Verzamelen / Vertrek: 7u30 sporthal Loppem.
Trainers: Martijn (papa Rune) +
Geselecteerd: Lowie,Louwis,Vic DC,Rune,Sadarsh.
K.S.K W :
wedstrijd: 8u 20 + 9u +?
Verzamelen /Vertrek :7u45 sporthal Loppem
Trainers : Bart +
Geselecteerd:Mauro,Leon,Naatan,Ralph,Sabal,Vic DG
info
via deze link: http://www.tournify.nl/live/ksvloppemkersttornooi2022
Vrijdag 30 december spelen we indoor wedstrijd tegen KFC Damme in de sporthal Visserstraat 2, 2840, Moerkerke.
K.S.K R:
wedstrijd: 9u15 (4 x 12,5 min)
Verzamelen / Vertrek: 8u45 sporthal Moerkerke
Trainers:Bart +
Geselecteerd:Lowie,Naatan,Sabal,Louwis,Vic DG,Mauro,Vic DC
Heel veel plezier en succes........
vergeet je indoor schoenen en scheenbeschermers niet
Bijlagen:Zaalvoetbal Meuleweg Moerkerke 27 dec 2022.docx (14.9 KB)
22-12-2022 om 20:11
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
06-12-2022
indoor 10 december
Zaterdag 10 december spelen we 2 indoor wedstrijden.
13u30 tegen Daring brugge
14u tegen Sint - Joris.
Een wedstrijd duurt 25 minuten.
Olivier en Bart zullen de ploeg begeleiden.
spelers: Leon,Sadarsh,Ralph,Louwis, Vic DG,Rune,Achiel C
Verzamelen in de inkom hal van Sporthal Drogenbrood
Beernem om 12u50.
Wellingstraat 29a, 8730 Beernem
wedstrijden/tornooi
27/12= Damme NM/ 2 ploegen = Leon,Sadarsh,Achiel S, August,Naatan,Ralph,Sabal,Louwis,Mauro,Vid DG,Vic DC,Rune,Achiel C
29/12 = Loppem VM/ 2 ploegen = Leon,Lowie,Sadarsch,Naatan,Ralph,Sabal,Louwis,Mauro,Vic DG, Vic DC,Rune nog 1 plaats over!!!!
30/12 = Damme VM /1 ploeg = Lowie,Naatan,Sabal,Louwis,Vic DG, Vic DC,Mauro
Verdere info volgt!!!!!
06-12-2022 om 15:09
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
04-12-2022
De evaluaties gaan door op woensdag 7 december en woensdag 14 december .
De evaluaties gaan door in de kleine kantine/vip.Ik verwacht dat dat de spelers mee komen op het kort gesprekje
7 december
17u30 = Sadarch
17u45 Naatan
18u = Sabal
18u15 = Vic DG
18u30 = Lowie
18u45 = Achiel S
19u = August
19u15 = Leon
14 december
17u30 = Louwis
17u45 = Ralph
18u= Mauro
18u15 = Wout
18u30= Hamza
18u45 = Rune
19u = Achiel C
19u15 = Vic DC
Deze avonden is er geen training
Voor Louwis en Sadarsh en August gaat de keeper training wel door van 18u - 19u30.
04-12-2022 om 09:22
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
01-12-2022
Zaterdag 3 december de laatste competitie wedstrijden voor de winterstop 1 uit en 1 thuis wedstrijd op het programma!!!
K.S.K W:
wedstrijd: 9u/ tegenstander KFC Heist
Locatie: KSK Steenbrugge
Verzamelen /Vertrek : 8u kleedkamer 6
Trainers :Lisette en Bart
Geselecteerd:Leon,Vic DC,Achiel S,Wout,August,Vic DG,, Hamza,Sabal
K.S.K R:
wedstrijd:
11u /tegenstander: FC Goalgetters
Locatie:.Singelken 15 9980 Sint-Laureins
Verzamelen /Vertrek: 9u30 parking KSK Steenbrugge
Trainers:Lisette en Oliver
Geselecteerd: Lowie,Naatan,Achiel C,Louwis,Rune,Sadarsh,Ralph,Mauro
De aanwezigheid bevestigen via een bericht in de whatsapp groep voor vrijdagmiddag 12u!
"Kampioenen gaan door totdat ze iets helemaal onder de knie hebben."
01-12-2022 om 08:02
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
keepers van de maand.
Ook bij de U8 werken we nog met keepers van maand!!!
KSK Steenbrugge kiest er voor om een zo veel mogelijk totaal opleiding te geven ..
Ook het keeperen is een onderdeel hiervan.
Daarom laten we iedere speler een maand lang proeven van de keeper training en bij de wedstrijd het doel te verdedigen!!!
De training is iedere woensdag van 18u - 18u30 bij trainer Giannis.(op het kunstgras)
Na de training sluiten de spelers gewoon aan bij de groep!!!
In bijlage het keeper overzicht.
In de maand november is het de beurt aan Louwis ,Sadarsh en August
Bijlagen:BEURTROL KEEPERTRAINING U7 + U8 22- 23.docx (15.6 KB)
30-11-2022 om 00:00
geschreven door trainers u8
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Trainingen:
maandag en woensdag
18.15 uur - 19.30 uur
Kleedkamer 2
Keeper training:
woensdag 18.00 - 18.30 uur